Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Bayramda soru soranlara da takma kafayi. Ben 38 yaşindayim banada acele et vaktin kalmadi diyorlar. Kimse senin yasadiklarini hissettiklerini bilemez. Ailemiz eşlerimiz bile hissettiklerimizin farkinda olmuyor bazen. Konu komşu kimmis.

Vardır Rabbimin bildiği vardır Zaman'ı hiç üzülme Can'ımm bende ilk defa yaptırdım bekliyorum canım bir sürü ilaç kullanıyoruz adet gününü etkilemiş olabilir Can'ım
İnşallah sen hamilesindir canım rabbim çok beklemesin bizleri üzülmüyorum önümüzdeki ay hamileyim diye yazarım inşallah

Bayramda soru soranlara da takma kafayi. Ben 38 yaşindayim banada acele et vaktin kalmadi diyorlar. Kimse senin yasadiklarini hissettiklerini bilemez. Ailemiz eşlerimiz bile hissettiklerimizin farkinda olmuyor bazen. Konu komşu kimmis.
Aynen canım en yakınımız bile anlamıyor bazen Allahım çok yalnızım çaresizim kimseye anlatamıyorum kendimi diye ağlıyorum psikolojik olarak çok etkilenmeye başladım durup dururken ağlıyorum herşeye sanki gözyaşlarım her an akmaya hazır ama güçlü olmak zorundayim diyorum toparlaniyorum ve tekrar tedaviye başlayıp inşallah bu sefer oldu diyip seviniyorum..Hayırlısı neyse o olsun üzülmüyorum sabırla bekliyorum

İnşallah sen hamilesindir canım rabbim çok beklemesin bizleri üzülmüyorum önümüzdeki ay hamileyim diye yazarım inşallah
İnşallah sende olacaksın Can'ım hepimizin sınavı ayrı ayrı 5 yıllık evli olup da çocuğu olmayanlar var sen moralini bozma her şeyin hayırlısı olsun Rabbim hayırlı Zaman'da versin inşallah sağlık bir şekilde, o soranlar hep soracak senin ne yaşadığını bilmeden akıl verenler olacak yok efendim çok beklemeyin olmaz , zaten olmuyor denmiyorki, onlara deki vardır Zaman'ı Rabbim ne Zaman nasip ederse de geç. İlk çocuğun olsa sonra yine başlayacaklar 2. Yi ne Zaman yapcan diye sen üzme tatlı canını hep dua et Can'ım benim de duam seninle inşallah öbür ay hamile haberini alırız :)))

Bende gelecek ay aşılama yaptircam sizler hangi ilaclari kullandiniz fiyat ne kadat tuttu
Canım benim doktorum önce klomen kullandırdı olmazsa sonra iğneyle deneriz Dedi iğnenin fiyatları daha pahalı ben 400 TL işleme para verdim 82 de çatlatma iğnesine para verdim ortalama 500 tuttu.. Bu fiyatlar heryere göre değişiyor

Ben 3 kez klomen ve ovitrelle kullandim ama asilama yapilmadi igne denemedim hic ist rumeli hastanesinde muayene 35 tl igne 150 tl yumurta takip 200 tl verdim her seferinde kan tahlili ucretleri haric basladigimdan bu yana 5000 tlden fazla para harcadim sira simdi asilamada maddi manevi yorulsam da pes etmeyi düşünmüyorum

Ins sendedir kuzum

Benimde negatif asilamam .ilk aşılamaydi benimde şimdi tupe inşallah 3tane yumurta vardı 20 mm ama olmadı işte
Bu aşılama başlığında çok az mutlu haber oluyor üzülüyorum... Tüp bebekten çekiniyorum maddi gücümüz yok inşallah aşılamam tutar. İnşallah siz de bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Masallah cok guzel haber. Saglikla kucagina alirsin insallah yavrunu. Bu surecte neler yasadin paylasirsan mutlu oluruz taze annecik

Masallah cok guzel haber. Saglikla kucagina alirsin insallah yavrunu. Bu surecte neler yasadin paylasirsan mutlu oluruz taze annecik
Tşk ederiimm Allah isteyen herkesin kucagını boş bırakmasın..
Çook koşturdum çok ugrastım. 4 yıllık evliyim 3 yıldır uğraşıyorum.. Eşimde bende hiçbir sıkıntı yok sebepsiz infertilite. Hsg ler klomenler yumurta takipleri kimyasal gebelik.. Hepsini geçirip tam yoruldum artık aşılama da olmazsa gitmeyecegım doktora dediğim anda Rabbim verdi mucizeyi..
Doktor çok önemli .. Diğer doktorlar hep sıkıntı yok diyip gönderdi. en son doktorum nokta atışı yapıp aşırı inceleme sonunda ca125 imin yüksek olması sebebiyle visanne vererek tedavi etti.
Düştüğü anda da yumurta takibi ve tam gününde aşılama..
Hatta tatile gideceğim dedim bir gün sonra aşılama olsun dedim tatilden geri döndürüp sonra tekrar yolladı beni..
Profosyonel doktor oldu mu gözünü kapat güven işte.
Aşılama da önce 2 günde bir yumurta takibi yaptı göbekten iğneler verdi 19 mm i geçince çatlatma iğnesi ve hemen ardına aşılama yaptı canım.
19 mayısta aşılama oldum 3 haziranda kan ver dedi aldık haberi. :)
Sakın ümitsiz olmayın ne oluur ..
Olursa olur olmazsa yeter beee aa dediğiniz anda oluyor derlerdi de inanmazdım tam da öyle :)

teşekkürler böyle güzel haberler öyle iyi geliyor ki

Evet yaaaa bende 3 kez catlatma ignesi ve klomen tedavisi gordum ama dr asilamaya gecmek yerine tup onerdi. Soyle bi bakiyorumda topigimize asilamadan hamile kalan sayisi cok az. Ins bu ay herkezin birden guzel haberleri gelir

Kizlar asilamadan sonra 13.gunum idrar testi yaptim su erken sonuc gosterenlerden ikinci cizgi silik cikti hala catlatma ignesinin etkisi devam ediyomudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…