Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Kizlar asilamanin 6. Gunu hala gecmeyen bir kasik agrisi ve batmasi var
Yumurtam sol taraftaydi agri da ayni tarafta.benzer problem yasayan oldu mu? Test gunum 15 haziran insallah hepimiz guzel sonuclar alirizzzz...

Bende 26 mayista Medicalpark ta ilk asilamami yaptirdim. Test icin 10 hazirani bekliyorum. Ne regl ne gebelik hic bir belirti yok.
Bende 27 sinde aşılama oldum canım idrar testi yaptım negatif çıktı daha erken diye kendimi sakinlestiriyorum ama yine çok üzüldüm ağladım akşama kadar en iyisi kan testi yaptırmak yarın üşenmezsem hastaneye gitcem yada bekliycem hafta sonu tekrar idrar testi yaparım

Merabalar aranizda yeniyim hikayem şöyle
24 yasindayim bekarken pcos tedavisi gordum evlendikten sonra adetlerim duzene girmisti ancak korunmayi biraktiktan sonra tekrar aksamaya basladi 8 ay dogal yoldan hamile kalmayi denedim bu surecte sogan ve incir havuc kuru uyguladim sonra doktor kontorlnde tedaviye basladim 3 ay klomen ve ovitrelle ile yumurta takibi yapildi hepsi olumsuz sonuclandi 1 ay ara verdikten sonra hsg cekindim ve temiz cikti ancak adet olmadim ve tarlusal kullandim suan adetin 4.gunundeyim dun doktor gittigimde buyuk bir kistimin old. Ve bu ay takip yapamayacagini soyledi beklemek gercekten zor geliyor 2 yil olacak evleneli önümüzdeki ay asilama düşünüyorum hastane ariyorum ist avp yakası

Kizlar asilamanin 6. Gunu hala gecmeyen bir kasik agrisi ve batmasi var
Yumurtam sol taraftaydi agri da ayni tarafta.benzer problem yasayan oldu mu? Test gunum 15 haziran insallah hepimiz guzel sonuclar alirizzzz...
Benim asilama oncesi bile sol tarafimda agrim vardi. Ultrasonda yumurtalarimin solda gelistigi goruldu zaten. Asilama sonrasi 1 hafta kadar devam etti.

Bende 3 haziran da aşılama oldum , olduktan Bikaç saat boyunca sol kasığım Ağrı'dı benimde sağda çikolata kistim var ara ara kasık ve bel Ağrı'm oluyor dr bana adetin geciktikten 4 gün sonra gel Dedi, Bi de size aşılamadan sonraki 2 gün ilişki Önerdi mi?
Aşılama dan 14 gün sonra kan yapyolar. Ve benim dr 1hafta gün aşıri önerdi iliskiyi

Merabalar aranizda yeniyim hikayem şöyle
24 yasindayim bekarken pcos tedavisi gordum evlendikten sonra adetlerim duzene girmisti ancak korunmayi biraktiktan sonra tekrar aksamaya basladi 8 ay dogal yoldan hamile kalmayi denedim bu surecte sogan ve incir havuc kuru uyguladim sonra doktor kontorlnde tedaviye basladim 3 ay klomen ve ovitrelle ile yumurta takibi yapildi hepsi olumsuz sonuclandi 1 ay ara verdikten sonra hsg cekindim ve temiz cikti ancak adet olmadim ve tarlusal kullandim suan adetin 4.gunundeyim dun doktor gittigimde buyuk bir kistimin old. Ve bu ay takip yapamayacagini soyledi beklemek gercekten zor geliyor 2 yil olacak evleneli önümüzdeki ay asilama düşünüyorum hastane ariyorum ist avp yakası
Medipol mega @dr.aysekarahasanoglu öneririm cnm

Bende 27 sinde aşılama oldum canım idrar testi yaptım negatif çıktı daha erken diye kendimi sakinlestiriyorum ama yine çok üzüldüm ağladım akşama kadar en iyisi kan testi yaptırmak yarın üşenmezsem hastaneye gitcem yada bekliycem hafta sonu tekrar idrar testi yaparım
Uzulmek aglamak yok kizlar. Hele ki bu kadar erken. Yillarca ugrasan arkadaslarimiz var. Bekleyen dervis muradina erermis ❣

Uzulmek aglamak yok kizlar. Hele ki bu kadar erken. Yillarca ugrasan arkadaslarimiz var. Bekleyen dervis muradina erermis ❣
Benimde 2 yıl oldu canım ya önümüzde bayram var insan içine çıkasım yok herkes hala çocuğun yokmu niye olmuyo vs sorularla canımı sıkıyor kimseyede sanane denmiyor daha erken çocuk için diyorum garip garip bakıyorlar yüzüme Allahım dayanma gücü ver diye dua ediyorum ınsallah hamileyimdir hala ümidimi kaybetmedim :dua:

X