*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Ben iğne kullanırken devamlı haslanmis buğday yedim hem yumurtayı besliyor hem de bağırsakları çalıştırıyor aşırı bir siskinligim de olmadi

bu ignelere basladiginda mi soylendi? Benim doktorum hic uyarida bulunmadı ben kafama göre takılıyordum

Ben iğne kullanırken devamlı haslanmis buğday yedim hem yumurtayı besliyor hem de bağırsakları çalıştırıyor aşırı bir siskinligim de olmadi

Ben de yiyeyim faydasi olur insallah. Sagolun

bu ignelere basladiginda mi soylendi? Benim doktorum hic uyarida bulunmadı ben kafama göre takılıyordum

Evet dun basladim igneye. Yumurtalara zarar gelmemesi icin herhalde. Tedbirli olmak acisindan. Ama siskinligim icin uzun yuruyus yapmak istiyorum, cumartesi kontrolde sorucam.

Siz ne zaman basladiniz ignelere, hangi asamadasiniz?

Bir aşılamadan sonra tüp bebek ilk olacak.eşimde varikosel vardı ama ameliyatla düzeldi.bir yıldırbsorun yok görünüyor.

ben dun 7.ignemi vurdum canm bugun konrol var zaten uzanmacali agir kaldirmacali seyler genelde yapmam da uyarida da bulunulmamisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…