*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Ben iğne kullanırken devamlı haslanmis buğday yedim hem yumurtayı besliyor hem de bağırsakları çalıştırıyor aşırı bir siskinligim de olmadi

Kizlar igneler beni cok sisiriyor, 7'den sonra yemiyorum. Hamurisi ve sekerden de uzak durmaya calisiyorum. Harici siskinlikten kurtulmak icin veya cok sismemek icin onerileriniz var mi??

Bir de doktor asla agir kaldirmamami, biseyler itmememi, yuksege uzanmamami, karnimi zorlayacak hareketler yapmamami soyledi. Yuruyusu sormadim ama sanirim iyi gelebilir diye dusunuyorum. Bu tarz tavsiye alaniniz oldu mu?
bu ignelere basladiginda mi soylendi? Benim doktorum hic uyarida bulunmadı ben kafama göre takılıyordum

Ben iğne kullanırken devamlı haslanmis buğday yedim hem yumurtayı besliyor hem de bağırsakları çalıştırıyor aşırı bir siskinligim de olmadi

Ben de yiyeyim faydasi olur insallah. Sagolun

bu ignelere basladiginda mi soylendi? Benim doktorum hic uyarida bulunmadı ben kafama göre takılıyordum

Evet dun basladim igneye. Yumurtalara zarar gelmemesi icin herhalde. Tedbirli olmak acisindan. Ama siskinligim icin uzun yuruyus yapmak istiyorum, cumartesi kontrolde sorucam.

Siz ne zaman basladiniz ignelere, hangi asamadasiniz?

Sorununuz neydi? İlk denememi olacak? Haftada 3 gün spor yapıyorum, bol su içiyorum, hergün hurma badem kaju yiyorum, bol balık yemek gerekiyor birtek balık yiyemiyorum bu ara.3aydır antioksidan kullanıyorum bitince diğer ilaçlara başlayacağım. Bizde de sorun yok inşallah bu son deneme olur
Bir aşılamadan sonra tüp bebek ilk olacak.eşimde varikosel vardı ama ameliyatla düzeldi.bir yıldırbsorun yok görünüyor.

Ben de yiyeyim faydasi olur insallah. Sagolun

Evet dun basladim igneye. Yumurtalara zarar gelmemesi icin herhalde. Tedbirli olmak acisindan. Ama siskinligim icin uzun yuruyus yapmak istiyorum, cumartesi kontrolde sorucam.

Siz ne zaman basladiniz ignelere, hangi asamadasiniz?
ben dun 7.ignemi vurdum canm bugun konrol var zaten uzanmacali agir kaldirmacali seyler genelde yapmam da uyarida da bulunulmamisti

20171228_083358-1.jpg

Kizlarr transferim ayin 20 sinde olmuştu bi bakin nolur

X