*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canim moralini bozma dicem ama biliyrm elde degil.hakkinda hayirlisi olsun ama sakin pes etme kendini toparla tedaviye devam rabbim ins seninde kucagini dolduracaktir.

Üzülme canım benim pes etmek yok..nolur moralini bozma..bol bol dua ediyoruzz inşallah olucak bu olmazsa öbürü olcak elbet olcak...yeterki umudunu yitirme

Doktor bana Akdeniz diyeti önerdi imom verdi bir de d vitamini bende bu ayı kafaya hiç bir şey takmadan bol etkinlikle geçirmeyi düşünüyorum
Sorununuz neydi? İlk denememi olacak? Haftada 3 gün spor yapıyorum, bol su içiyorum, hergün hurma badem kaju yiyorum, bol balık yemek gerekiyor birtek balık yiyemiyorum bu ara.3aydır antioksidan kullanıyorum bitince diğer ilaçlara başlayacağım. Bizde de sorun yok inşallah bu son deneme olur

Kızlar bugün transferim oldu . Artık ben de beklemedeyim. Transferi olanlar illa iğne kullandı mı doktor bana vermedi de
Bunu ben de merak ediyorum canım neye göre iğne veriyorlar.
Ben transfer sonrası jel, estorfem ve çocuk asprini kullanıyorum. Hatta ilk denememizde 5.gün kanamam başlamıştı, okuduklarım hep kanama olnca asprini kestirmişler falan ama bana yine de verdi doktorum.

Canim hayirlis olsun allah sagsalim kucagina alamayi nasip etsin:) bizlerde duayi unutmayin...
Allah razı olsun cnm amin
Rabbim en kısa zamanda bu süreçte mücadele veren herkesin kucağını doldursun inş
Arkadaslar bnm elim ayagim usuyo ama yuzum cok sicak snki atesim var bu belirtimi acaba
Benim acaip ayaklarım üşüyordu belirtimi bilmem ama ısıtamıyordum

Kızlar bugün transferim oldu . Artık ben de beklemedeyim. Transferi olanlar illa iğne kullandı mı doktor bana vermedi de
Hayırlısı olsun cnm
Bende iğne kullanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…