*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hamilelerimize hayırlı olsun darısı başımıza kızlar hamile olan arkadaşlara soruyorum ne yediniz içtiniz özellikle kahve içtinizmi
Asla ne kahve ne çay içtim. İlk günler ananaa yedim sonra aklımı karıştırdılar ananas hakkında yemeyi bıraktm. Sabahları süt peynir ve haşlanmış yumurta. Doktorum kemik suyu çorbası önerdi. Bol bol protein et balık yedim. Mutlaka meyve tükettim. Son olarak fındık gnde bir avuç

Asla ne kahve ne çay içtim. İlk günler ananaa yedim sonra aklımı karıştırdılar ananas hakkında yemeyi bıraktm. Sabahları süt peynir ve haşlanmış yumurta. Doktorum kemik suyu çorbası önerdi. Bol bol protein et balık yedim. Mutlaka meyve tükettim. Son olarak fındık gnde bir avuç
Bana Dr hiç birşey demedi kızlar günde 3 türk kahvesi içtiğimi bilirim umarım birşey olmaz 1 saatten transferim var

Bana Dr hiç birşey demedi kızlar günde 3 türk kahvesi içtiğimi bilirim umarım birşey olmaz 1 saatten transferim var

canim cay ve ozellikle kahvede asiri kafein var kafeinde kan dolasimiyla bebege geciyor alkol kadar zararli ve bebegin gelisimini olumsuz etkiliyormus ben kahveyi 1-2 ay oncesinden birakmistim cayida renkli su gibi acik iciyorum
benim bir dusugum olmustu taa o zaman doktor kahveyi kesiyoruz cayi acik ve limitli iciyoruz demisti.

Kahveyi çok içiyordum kupayla hemde ama azalttmm hata transferden sonra toplasan 3 fincan icmedim aman ne bileyim içmem bol havuç suyu içiyorum ıbrahım saraçoglu demişti bebeğin gelişimi için protein agirlikli besleniyorum bende Karatay diyeti yapıyorum 6 aydır ekmek yemedim 17 kilo verdim 101 olmustummm 83 kiloyum

Ben vitamin kullanmadm ama aynı hastanedeki başka doktor kullandırıyordu. Kişiye göre değişebilir. Ben klasik gonal f kullandm. Mikroçip yöntemi kullanıyorlar diye biliyorum. 3.gün transferi oldum
İnofolic verdi sadece doktorum, ben ilaveten solgar antioksidan, Omepa,devit, ilave ettim, kalitesiz yumurta oluşacak diye korkuyorum.sizin adınıza çok sevindim benim 3. Deneme olacak çok endişeliyim

Hanımlar grubun ilk kötü haberi benden gelecekmiş hayırlısı olsun. 1 tane bile yumurtam çıkmadı hepsi boşmuş tedavim iptal. Cektiklerim kaldı bana. Başka bir konuda devam ederim artık burada yokum. Allah hepinizin yolunu açık etsin ve pozitif sonuçlar nasip etsin.

X