*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hayırlı uğurlu olsun sımsıkı tutunsun kucağında gördüğün günler hemencecik gelsin inşaAllah

Allah yardımcın olsun canım , nasıl iyi haber aldığımızda kendimiz hamiş gibi seviniyorsak üzüntün de üzüntümüzdür .İnan şuan ben olumsuz sonuç almış gibi içim buruldu .. Ama umudunu kaybetmek yok dualardan vazgeçmek yok , bu bizim sınavımız ve eninde sonunda bu sınavdan geçeceğimize inanıyorum.

Kızlar bugün iğnelerin 6.günü az önce lavaboda afedersiniz yumurta akı gibi bir akıntı gelmiş korktum yumurtam mı çatladı diye ? Doktor normal diyor ama telaş oldum bir an böyle bir şey yaşayanınız oldu mu ?

Kızlar hastane odasında tran
Maşallah çok güzel darısı bana yeni transferden geldim

C
Canim normal bisey bu yumurtalar buyurken oluyo bende de olmustu catladigini gostermez

Canım inş Rabbim sana tez vakitti hayırlı bir kapı açar

Hayırlı uğurlu olsun sımsıkı tutunsun kucağında gördüğün günler hemencecik gelsin inşaAllah
Amim cnm inş Allah razı olsun
Kızlar hastane odasında tran

Maşallah çok güzel darısı bana yeni transferden geldim
Hadi hayırlısı olsun cnm
Çok sağolasın
Tebrikler cnm darisi basimiza :)
Amin cnm inş Allah razı olsun

Ben doktorun ozel muayenehanesine gidiyorum orda tesir etmiyor sanirim tedavi kismina. Ilaclarin bile alsam yine iyi. Hic anlamiyorum bu prosedurlerden ://

Hayr östrojen hormonunun yükseldiğinden doktorum iyi birşey demişti korkma

Rabbim yardımcın olsun inşallah bir sonraki tedavin sana hayırlı sağlıklı evlatlar getirsin

benim de ilk tedavim iptal olmuştu opu olmadan. Çünkü sadece 3 tane yumurta gözüküyordu. Lütfen moralini bozma. Bir ay sonraki tedavim pozitif oldu . Olmayacak diye düşünme. İnşallah zamanı gelince sen de pozitifi göreceksin @melekaeda. Dualarımızdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…