*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hadi gozun aydin canim sende aramiza hosgeldin:)) insallah hayirli haberler aliriz .
Bu arada herkese iki embriyo transfer yapilmis bana neden bir ya :mad::mad::mad::mad:
Hoş buldum öncelikle. :) Sen üniversite hastanesinde mi tedavi gördün? Benim özel. Devlette bir koyuyorlar sanırım genelde. Hiç canını sıkma bir koyuldu diye. Rabbim ol derse o bir tane de bölünüp tek yumurta ikizi olur. Embriyon sıkı sıkı tutunsun sana da inş.

Hoş buldum öncelikle. :) Sen üniversite hastanesinde mi tedavi gördün? Benim özel. Devlette bir koyuyorlar sanırım genelde. Hiç canını sıkma bir koyuldu diye. Rabbim ol derse o bir tane de bölünüp tek yumurta ikizi olur. Embriyon sıkı sıkı tutunsun sana da inş.
:)) insallah canim ama iki tane konsa iyidi tutunma sansi daha yuksek. Ben bahceci tup bebek merkezine gidiyorum cano

Herkese merhaba bugün gitmiş olduğum doktor kontrolünden moralim bozuk ayrıldım.doktor yumurta rezervlerimin düştüğünü ve gebelik şansımın sadece % 30 olduğunu söyledi.hatta tedavi yarim bile kalabilir dedi.ben yine de bu akşam iğnelere başladım.kafam allak bullak.

Herkese merhaba bugün gitmiş olduğum doktor kontrolünden moralim bozuk ayrıldım.doktor yumurta rezervlerimin düştüğünü ve gebelik şansımın sadece % 30 olduğunu söyledi.hatta tedavi yarim bile kalabilir dedi.ben yine de bu akşam iğnelere başladım.kafam allak bullak.
%30 cok da dusuk bir sans degil canim. %0 olanlari dusun ve sukret . Doktor cok biliyor sen bizi dinle bosver onu :)) Guzel guzel kullan ignelerini. Rabbim sana sifalar versin . Insallah tedavin sorunsuz gecer insallah sag salim transferin yapilirda sag salim evladini kucagina alirsin. Doktorlardan buyuk Allah cc var . Sen ona guven ona dayan . Kullandigin ignelere Ya safi isminin hurmetine bol sifalar versin Rabbim

Benim mesaj geçmişimi okuyun lütfen. 8. güne kadar yumurta görünmedi ve her seferinde doktor e2 gelişmemişse iptal ederim dedi 8. gün 3 minik yumurta, 10. gün 8 yumurta görüldü. Belki en umutsuzlardan biriydim. Lütfen inanın.

%30 cok da dusuk bir sans degil canim. %0 olanlari dusun ve sukret . Doktor cok biliyor sen bizi dinle bosver onu :)) Guzel guzel kullan ignelerini. Rabbim sana sifalar versin . Insallah tedavin sorunsuz gecer insallah sag salim transferin yapilirda sag salim evladini kucagina alirsin. Doktorlardan buyuk Allah cc var . Sen ona guven ona dayan . Kullandigin ignelere Ya safi isminin hurmetine bol sifalar versin Rabbim
Inşallah adam moralimi çok bozdu

Inşallah adam moralimi çok bozdu
Sen aldiris bile etme sen ne kadar pozitif olursan vucudun da o kadar tepki verecektir. Herseyin hayirlisini istemek lazim . Bana 5 yil sorun sende sorun sende dediler 5 dusuk yaptim bu arada hadi dedim tup bebek deneyelim surekli yumurtan kotu diyorlar eyvallah dedim Allah im sen buyuksun dondurulan 10 yumurtam 5.gun embriyosu kapak olsun onlara :-):-)

Kötü düşünme bana da doktor öyle dedi şans bile vermedi sana yine %30 demiş rezervin bitmiş 1-2 tane küçük görünen var 3 tane bulursak devam ederiz yoksa iptal ederiz demişti moralim bozuk çıktım hastaneden amh 0.11. Sonra ben o gazla arı sütü polen bal aldım doktpr ilaçlara başlamıştı umutsuzda olsa 4 gün sonra kontrole gittiğimde 7 yumurta gördü ağzı açık kaldı bu kadar beklemiyordum dedi tedavi sonunda 9 yumurtam toplandı 8 tanesi olgundu canını sıkma güzel beslen ben birde bal çörekotu tarçın yedim

Kötü düşünme bana da doktor öyle dedi şans bile vermedi sana yine %30 demiş rezervin bitmiş 1-2 tane küçük görünen var 3 tane bulursak devam ederiz yoksa iptal ederiz demişti moralim bozuk çıktım hastaneden amh 0.11. Sonra ben o gazla arı sütü polen bal aldım doktpr ilaçlara başlamıştı umutsuzda olsa 4 gün sonra kontrole gittiğimde 7 yumurta gördü ağzı açık kaldı bu kadar beklemiyordum dedi tedavi sonunda 9 yumurtam toplandı 8 tanesi olgundu canını sıkma güzel beslen ben birde bal çörekotu tarçın yedim
Bu tedavinde dondurulacak embriyon oldu mu

Hemen mutfaga koştu eşim poleni getirmek için bu dediklerinizi uygulayacagim

Canım benim amh değerim 13.7 çıktı 0 değeri felan yazmıyordu iyi mi acaba

Canım benim amh değerim 13.7 çıktı 0 değeri felan yazmıyordu iyi mi acaba
Sende pko var o zaman çok çok çok fazla birazını bana verme imkanın olsaydı keşke dengelerdik :) şaka bi yana fazla olması da iyi değil ama 50 yaşına kadar tüp bebek şansın var benim bu son artık 0.11 ile menopoza yakınım çünkü

Merhaba kızlar, bu forumdaki başlıkları görünce yıllar önce yaşadıklarım aklıma geldi, gözlerim doldu. Sizinle paylaşmak istedim. Tam beş yıl uğraştık bir yavrumuz olsun diye. İlaçlar, iğneler, iki aşılama, iki polip ameliyatı, üç tüp bebek denemesi... Raporlar, denemeler, durmadan arşınlanan hastane-muayenehane koridorları, onlarca çift çizgi hayali, gözyaşları... Çok şükür sonunda dünyalara bedel bir evladımız oldu, bugün beş yaşında. İnanın tüm yaşadıklarımı unutturdu. Hatta bir şey diyeyim mi, geçen yıl da kendiliğinden hamile kaldım. Devam etmedi maalesef ama bunun da mümkün olabileceğini gördüm. O yüzden ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyin. Bir de lütfen lütfen lütfen kendinizi strese sokmayın, mümkün olduğunca az insanla paylaşın. Son denememizde yakın bir arkadaşım hariç hiç kimsenin haberi yoktu ve ben pazara gittim, poşetler taşıdım, perde astım vb. vb. Yeter ki tevekkül edip mümkün olduğunca kendinizi rahat bırakın ve dua edin. Sevgiler:KK68::KK68::KK68:

X