*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar benim akıntım iyice arttı . Çok rahatsız olmaya başladım .
Benim bu konuda hiçbir fikrim yok canım. Hemşireye sordun mu? Şeffaf akıntı mı? Bazı hormon ilaçları şeffaf akıntı yapıyor demişti bana doktor ama iğneler yapar mı bilmiyorum.

Benim bu konuda hiçbir fikrim yok canım. Hemşireye sordun mu? Şeffaf akıntı mı? Bazı hormon ilaçları şeffaf akıntı yapıyor demişti bana doktor ama iğneler yapar mı bilmiyorum.
Sormadım bunu . Yarın gideceğim ama iyice rahatsız olmaya başladım . Büyük ihtimalle iğnelerden ama normal mi onu yarın öğrenicem

Benimde çok akıntım vardı doktora da sordum östrojen yükseldiği için akıntının artması normal demişti
Ben de iğnelerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum aslında çatlamaması için de iğne kullanıyorum ama yine de acaba büyüyen yumurtalar çatladı da ondan mı oldu akıntım demiştim ondan değildir o zman teşekkürler :)

Merhaba arkadaslar benim carsamba transferim var 3 tane embiriyom var 8 hucreli umarim 3 ude 5.gune kaliteli bi sekilde gider
Sizlerde durum nedir?
Transferler ne zaman?

Yok canim sadece hormonlarla alakali gebelik olusunuca(insallah) daha da artacak...

Merhaba arkadaslar benim carsamba transferim var 3 tane embiriyom var 8 hucreli umarim 3 ude 5.gune kaliteli bi sekilde gider
Sizlerde durum nedir?
Transferler ne zaman?
İnşallah üçüde blast kaliteli sağlıklı embriyo olur benim 4 tane embriyom oluşmuştu fragmantasyonları var diye 5e bekletmediler 3. Gün transferi oldum

E2 değerim düştüğü için tedavim iptal oldu.. böyle bir sonuç beklemiyordum çok üzgünüm..

Benim OPU işlemim cts oldu bugün 2.günde elimizde 2 kaliteli embriyo var ama persembeye kadar bekleyecegiz 5.güne dayanırlarsa NGS yapılacak. Sizler ne durumdasınız?

Benim de cuma toplandı yumurtalarım. Bugün 3. Gün. 7 tanesi transfere uygun şekilde ilerliyormuş embriyoların. 3 tanesi gitti şimdiye kadar. Çarşamba transfer olacağım. İnşallah hepsi 5. Güne ulaşır.

Yok canim sadece hormonlarla alakali gebelik olusunuca(insallah) daha da artacak...
Öyleymiş bugün son kontrolüm vardı doktora sordum . Ağzın bal yesin inşallah hepimiz için olur :) benim opu günüm de Cuma olacak hayırlısıyla . Opu günü 1. Gün olarak mı sayılıyor embriyoda ?

Kızlar benim akıntım iyice arttı . Çok rahatsız olmaya başladım .
Bende bir tane istedim yaşım 36 dr 2 tane dedi riske atmak istemiyor ikiz gebelik olursa risklerinden korkuyorum ama kaderimizdekini yasiycaz,korkuyorum ınş sorunsuz bir şekilde yarını atlatirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…