*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Anladim canim ins hayirlisi olur
Anladim cani. Ins hayirlisi olur. Kacinci gun test yapicaksin?

Kızlar transferim olalı 3 gün oldu. Dün çok midem bulandı ve acayip istifra ettim. Normal bir durumdan kaynaklanmış da olabilir ama transferle ilgisi var mıdır? Böyle bir durum yaşadınız mı?

Kızlar transferim olalı 3 gün oldu. Dün çok midem bulandı ve acayip istifra ettim. Normal bir durumdan kaynaklanmış da olabilir ama transferle ilgisi var mıdır? Böyle bir durum yaşadınız mı?
Bende bulanti yok ama kasigimda ve karnimda ara ara batmalar oluyor uzun sure ayakta kalirsam agri yapıyor yedigine ictigine dikkat et canim aşırı baharatlı ve yagli yiyecekler tursu maydonoz nane falan yasak unutma bol su ve protein al hazır ve paketli gidalardan kacin

Arkadaslar 7 tane yumurtam toplanmisti dun az once embiriolog aradi 4 tanesi dollenmis eger kaliteli olurlarsa carsamba transfer olck ins hepsi gder 5.gune ya cok heyecanliyim

Benim de dün 14 yumurta toplanmıştı. Aynı gün opu olmuşuz. Beni de bugün aradılar 10 tanesi olgun çıkmış. 9 tanesi de döllenmiş. İnşallah hepsi veya birçoğu 5. güne ulaşır. Benim de her şey yolunda giderse çarşamba günü taze embriyo transferim olacak. Senin için de benim için de her şey güzel olur inş. Hintbalyoga

Ins canim ins ikimizde saglikli bir sekilde evlatlarimiza kavusuruz

Inşallah sıkıca tutunurlar embriyolar. Rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin.

Gözünaydın canım hayırlısı olsun inşallahhh sımsıkı tutunurlar anneleride inşallahhh güzel sonuçlanır test tarihin ne zaman canım

Canim allahim gonlune gore versin bzm durumlar benzer bnm de 4 yumurtam dollenmis senin gbi ins allah yuzumuze guler ikisi tutar ikisi de dondurulur

Hayırlısı olsun canım Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin

Kızlar dr bana gonal f 900 (1*300), menogon 75 (5 ampul/kutu) (üç), cetrodite 250 (7) (1*250), ovitrelle (1*2), rolbiol 5 mg (1*1/2), zitrotex veya tem kapsul (1*2) yazmış, bu ilaçlardan kullanan varmı gonal f o zaman 3 günde bitcekmi tekrar mı alıcam bi de tahminen ne kadar tutar rapor çıkmicak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…