*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kizlarrr biraz ara verdim buraya ama geri dondum dinlenme modundaydim 5.gun embriyosu transfer edildi cok sukur kalitesi de iyi doktorum sansimin cok yuksek oldugunu soyluyor her seferinde 10 gun sonra kanda gel beta bakalim dediler agrilarim da geçti cok sukur transferde kolay oldu rabbim hepimize iyi sonuclar gormeyi nasip etsin insallahh sizlerin durumu nasil embriyo kaliteniz falan benimle birlikte gun sayacak olan arkadaslar el kaldirsin

Slm canım bende test günü sayıyorum senin ne zaman test günün

Beenn

Merhaba kizlar
Bende tup bebek dusuniyorum da
Eslerinizde varikosel oldugu soylendi mi hic?
Bizim 2 dr var dedi
Diger dr yok dedi
Bizde napcagimizi sasirdik
Sizlerde de var miydi bu durum
Direk tup bebek mi yaptirdiniz?

Hayırlı olsun benimde yarın 3. Gün transferim olacak birlilte gün sayacağız mutlu haberler alırız inş

Merhaba kizlar
Bende tup bebek dusuniyorum da
Eslerinizde varikosel oldugu soylendi mi hic?
Bizim 2 dr var dedi
Diger dr yok dedi
Bizde napcagimizi sasirdik
Sizlerde de var miydi bu durum
Direk tup bebek mi yaptirdiniz?
Bize ozelde ilk doktor ameliyat dedi
Devlet hast gittik var bile denemez dedi
En sonki ozel hast de yok dedi
3 asilama denedik olmadi simdi transfer oldum sonc bekliyoruz ama ben pcosluyum her doktor kendiliginden olur desede olmadi ikimizinde tum tahlilleri temiz çıkıyordu sperm sayi ve kalitesi de iyiydi

bizde 3 dr.a gittik ikisi ameliyat dedi biri gerek yok dedi simdi pazartesi devlet dr.una gidicez bakalim o ne dicek. Bundan oncekiler hep ozeldi sanki paramizi almak icin soyluyorlar gibi geldi bakalim merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…