*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaslar yumurta toplamadan beri gecmek bilmeyen bir agrim var batmalar oluyor hareket ettikle sanci giriyor ozellikle sol karin ve kasik kismimda bu olusuyor parol icsemde faydasini gormuyorum bazen de midem bulaniyor daha transfer olmadan bunlari yasiyor olmak cok sacma ama bu agrilar beni mahvetti geçecek sanmistim ama hala ayni devam ediyor sizlerde de boyle bsy yasayan var mi cok aci cekiyorum

Yapılan işlemden dolayı normal aslında anastezili bir işlem oldu bulantı bu yüzden ayrıca şimdiden hamilelik hormonları alıyorsun yine de fazlalaşırsa doktoruna danış

Slm canim bnde gonal f 300 unite kullandim suan 7.gundeyim herhalde yakinda toplama islemim olck.ignelerden hic korkma cok kolay alisinca bn hic bi sikinti yasamadim.basta cok korkuttular bni morariyo fln die ama olmadi bisey cok sukur.
Sagol canim dsstegin icin biraz korku biraz heyecan var iste:) seninde tedavin hayirli olsun kaliteli embriyolarin olur ins canim

Bence doktora danış hiç opudan bu kadar rahatsız birini gormemistim

Gunaydin arkadaslar doktorumu bekliyorum saat 11 de ultrasona giricem kan verdim dun e2 880 di ins yukselmistir bugun ultrasonda da 6 yumurta filan gozukuo ins artar toplamaya kadar ben hep daha fazla olucagini hayal etmistim

Umudunu yitirme canım inşallah artar tedavin devam eder dualarım seninle

Çikolata kisti olup rapor alan varmı, bide çalışmam rapora engelmi, 2.5 yıldırda evliyim acaba rapon çıkartırlarmı bana dr tüp bebekten başka şansın yok didi çünkü

Çikolata kisti olup rapor alan varmı, bide çalışmam rapora engelmi, 2.5 yıldırda evliyim acaba rapon çıkartırlarmı bana dr tüp bebekten başka şansın yok didi çünkü
Canim 3 yili doldurman gerekiyo evlilikte eger yumurtalik rezeevinde azalma varsa asilama ya gerek kalmadan raporun cikabilir ama yoksa 3 defa asilama istiolar oncesinde

günaydınlar
bugün itibariyle 5. denememe başlıcam Allahın izniylede son deneme olup evladımı kucağıma alcam inşAllah. pcos var bende. en son denememde dış gebelik oldu ve dr galiba bağışıklık sistemin bebeği kabul etmiyor dedi bu denememde dr değiştirdim serum tedavisi uyguluycaz bağışıklık için öğlen gidip ilaçlarımı alıcam. çok heyecanlı ve mutluyum. Allah hepimizin yüzünü güldürsün

Kızlar opudan çıktım uyumak istiyorum ama uyutmuyorlar uyumayayım diye eşim telefonu verdi elime bende sizi bilgilendıreyim dedim. Çok iyi geçti dediler yaklaşık 40 dk sürdü 9 tane aldık dediler inş herşey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…