*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canım havuç ta a vitamini.Hele omega 3 ler en yüksek a vitamini bende içiyordum tranefer öncesi dr'um direk kes onu içme dedi a vitaminin fazlasi zarar hele hamileyken daha kötü.Dana ciğeri bile yemeyin diyorlar a vitamini var diye içinde..Ve a vitamini karaciğerde depolanır ihtiyaç halinde vücut ciğerden çeker ve kullanır.
Bizim için şuan en önemli vitamin folik asit ve c vitamini olmazsa olmazimiz.
Folik asit takviyesi alıyorsunuzdur zaten C vitamini de kivi mandalina portakal domates ve yeşil sebzelerde var..
doktor bana folik asit vermedi

Selam kızlar . @sunnytb nasılsın kese gordunmu ben dün gittim tek kese gözüktü . 2 tane 5. Gün embriyosu idi. Değerim için genelde ikiz gibi yorumları gelmişti insan umutlaniyor. 1 i tutmuş dedi doktorum. Biraz içim burkuldu ama buna da şükür. Benim gibi olup 1 2 hafta sonra 2. Keseyi gören oldu mu ki hiç çok merak ediyorum. Kalp atışı için 22 sinde çağırdı

İki transferin bu yönünü seviyorum ben de sağlıkla seninle kalsın bebeğin cnm .. bakalım benim de 5. gün iki transfer yapıldı olumlu sonuç alırım işallah ben de ..transfer öncesi bişi yerleştiriyorlar ya o anda içinden bunu tekrar yaşamama gerek kalmaz işallah diye geçmedi değil

Ben de iste bu yuzden iki embriyoyu cok istemistim, biri tutmazsa biri tutar diye :KK43: sizde oyle olmus masallah. 2 embriyom donduruldu, dr bu tutmazsa o ikisini beraber koyucam dedi. Her ne kadar icime tutmayacagi gelse de :) insallah benim bitanecik de tutunur bana.

Ben de iste bu yuzden iki embriyoyu cok istemistim, biri tutmazsa biri tutar diye :KK43: sizde oyle olmus masallah. 2 embriyom donduruldu, dr bu tutmazsa o ikisini beraber koyucam dedi. Her ne kadar icime tutmayacagi gelse de :) insallah benim bitanecik de tutunur bana.
İnsallah cnm uc de koysalar gelmiyosa zamani degildir ztn..
Dondurulmus olanlar da rahatlatiyo insani ikinci denemede nasip oldu o da cok sukur
dondurulmuş olması da çok iyi bişeymiş ikinci denemede kısmet oldu çok şükür :)
hem nerden biliyosun belki üçünü de kucağına almak kısmet olucak :KK66:

İnsallah cnm uc de koysalar gelmiyosa zamani degildir ztn..
Dondurulmus olanlar da rahatlatiyo insani ikinci denemede nasip oldu o da cok sukur

dondurulmuş olması da çok iyi bişeymiş ikinci denemede kısmet oldu çok şükür :)
hem nerden biliyosun belki üçünü de kucağına almak kısmet olucak :KK66:

Ayy insallah hayirlisiyla :) bundan guzel haber alalim da insallah. Sizin ikinci deneme mi?

Kizlar Progestanla ilgili onemli bilgi paylasiyorum dikkat dikkat :))

Progestan ignelerle ilgili yorumlari okurken yabanci forumlarda birisi arastirip buraya yazmis. Dun hemsire bana ignenin cok yagli oldugunu soylemisti. Okudugum yorumda da; ignenin yagli bir yapida oldugu yazilmis ve vurulmadan 10-15 dk once elde tutarak ampulu vucut isisina yakin bir sicakliga getirince, sonrasinda 5-10 dk alkolle masaj yapinca agrisi azaliyor denmis. Bugun elimle isittim gercekten o kadar farketti ki. Dunku yerin agrisi ve acisi feci ama bugunku baya rahat cok sukur. Aklinizda bulunsun.

İnşallah tutunur canım aminnnnnnn :)

Kızlar progestan igne yan etkisi olarak bel agrısı yaparmi .Transferden sonra bugün 4.günüm dün basladı bel ağrım var mı boyle olan

Ay bu progestan iğne benim kalçalarımı mahvetti...burda bi arkadaş arnica jel al kulan dedi kullandım morartılar geçti ama şişliklerim duruyo bideee Allahh arada öyle bi kaşıntı geliyoki abooo mahvediyo şükürki ben yarın sonuncuyu vurulcam :)

image.jpg
image.jpg
Kızlar progestan yerleri için solüsyon ve krem kullanıyorum reçeteyi bulursam solüsyonu atıcam şimdilik kremi yazıyorum :Hirudoid Forte Krem
Fotoğrafı ekte
Arnica morluklara iyi geliyo bunun etkisi daha farklı cilt altı topaklanmaya fln etkisi vardı netten prospektüsü vardır

Kizlar Progestanla ilgili onemli bilgi paylasiyorum dikkat dikkat :))

Progestan ignelerle ilgili yorumlari okurken yabanci forumlarda birisi arastirip buraya yazmis. Dun hemsire bana ignenin cok yagli oldugunu soylemisti. Okudugum yorumda da; ignenin yagli bir yapida oldugu yazilmis ve vurulmadan 10-15 dk once elde tutarak ampulu vucut isisina yakin bir sicakliga getirince, sonrasinda 5-10 dk alkolle masaj yapinca agrisi azaliyor denmis. Bugun elimle isittim gercekten o kadar farketti ki. Dunku yerin agrisi ve acisi feci ama bugunku baya rahat cok sukur. Aklinizda bulunsun.
Alkol yoksa kolonya da oluyo ve çok yavaş yapılması gerekli

X