*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

C Cukura @p0ly__ @Esmeralda1004 ECEdeniz8107 ECEdeniz8107 mmssll mmssll @pastelkiz Bebekimsin Bebekimsin kuzununannesi kuzununannesi

Hanimlar oncelikle Allah hepinizden razi olsun, dun moral olarak doktorumla konusmanin ardindan gercekten tarif edemeyecegim kadar kotuydum.1-2'yi sayisini dert etmekten ziyade, yasanan olumsuzluktan dolayi bunu yapmis olmalari ihtimali "onca emegim bir kac insanin sahsi keyfiyetine mi kaldi yani" hissi cok incitti beni. Gec vakte dogru biraz daha iyi oldum. Hepinizin yazdiklarindan gonlume su serpen cumlelerinizi aldim payima. Sizinle ayni sureci yasayan insanlarin,hissiyatinizi anlayan birilerinin olmasi buyuk nimet inanin. :KK200:

Rabbim gonlunuze gore hayirli evlatlar nasip etsin insallah hepinize, hamile olanlara saglikla kavusmak nasip olsun, gonlunuzden gecen muradlarinizi Rabbim versin sizlere insallah. :KK200:

Siginilacak tek kapi teslimiyet kapisi. Yapana degil, yaptirana bak diyerek dusunmeye rahatlamaya calisacagim.

12:30'a dogru gidecegim. Siz de bu postu okudugunuz zaman; ferahlamam ve guzel gecirmem icin gonlunuzden bana bir hayir duasi gonderirseniz cok mutlu olurum. :KK200:

Hepinize selamlar
Hiç merak etme Rabbim ol dedi mi o tek ikiye bölünür ikiz olur yine gelir sana bak nasip değilmiş ki 3 koyduklarında biri bile tutunmamıştı hiç takma kafana herşey güzel olacak inş

Zaten moralimi bozan o ihtimalden dolayi vazgecmis olmalari oldu. Tibbi bir sebepten dolayi 1 deseler olabilir der sakin karsilardim. Once 2 deyip sonra 1'e cevirmis olmalari cok uzdu. Eger keyfi bir sekilde benim emeklerimle oynuyorlarsa Allah'a havale edebiliyorum sadece..
Cnm ben de 2 tane koysunlar diye çok uğraştım çok konuştum doktor kabul etmedi yasaya göre 1 tane koyabiliyorlarmış. 27 aralıkta transfer oldum bugun kan sonucuna bakacağım inş .
Önceleri ben de üzüldüm moralim bozuldu ama hayırlısı böyleymiş dedim sen de öyle düşün sıkma canını

Cnm ben de 2 tane koysunlar diye çok uğraştım çok konuştum doktor kabul etmedi yasaya göre 1 tane koyabiliyorlarmış. 27 aralıkta transfer oldum bugun kan sonucuna bakacağım inş .
Önceleri ben de üzüldüm moralim bozuldu ama hayırlısı böyleymiş dedim sen de öyle düşün sıkma canını
Hafi senden de pozitif cevabı bekliyoruz insallah iyi sonuç alırsın :dua:

Işte bu bee yürü be çerkes al bebisini gel yamacimiza sende katıl beklen günlerine hayırlı olsun inşallah bebeğin sımsıkı tutunacak sana annesi
Verdik gazı , 12 de rahminde çocukla değil , sanırsın elinde çocuğuyla çıkacak .öyle havaya mi soktuk ne :))))) ama ben inanıyorum bu enerji ile embriyo tek yumurta ikizine bile dönüşür gibi :)) inşallah

Evet ya inşallah güzel.sonuclanicak inanıyorum:) şey ben bi şey yaptım ama çok pişmanım :KK43: 6.gunum şöyle ucundan bi bakiim dedim idrara :KK43: bakmaz olaydım bütün moralim yerle bir oldu ya sabah kotu uyanmami tetikledim resmen

Inşallah çok güzel bi sonuçla gelirsin canım merakla beklemedeyim

Hadi bakalım hayırlı haberlerle dönersin insAllah

Evet ya inşallah güzel.sonuclanicak inanıyorum:) şey ben bi şey yaptım ama çok pişmanım :KK43: 6.gunum şöyle ucundan bi bakiim dedim idrara :KK43: bakmaz olaydım bütün moralim yerle bir oldu ya sabah kotu uyanmami tetikledim resmen
Sakın bak bana yaptım mi. Hem bana söylüyorsun daha henüz beta hcg yeni kana geçiyorken idrara nasıl geçsin. Kaldı ki , transferde sonra 10 gün boyunca , herhangi bir gün tutunuyor.kaldı ki senin kaçıncı gün embriyosu ? Ve kalitesi ne ? Bunyen nasil , rahim icinde opresyon oldun mu ? Miyom kist var mi ? Bazen bunlardan sebep geç tutunuyormus.o yüzden stres yok , Relax oluyoruz devamli gülüyoruz.kendine ugrasacak meşgale bul.araştırıp okumayın .belirti aramayın. Olmuyorsa da kısmet nasip deyın. Bir arkadaşımın tüp bebekle olmamıştı. Tutmadı. Ilacıların etkisi ile kendiliğinden hamile kaldı. Böyleleri de var.

Sakın bak bana yaptım mi. Hem bana söylüyorsun daha henüz beta hcg yeni kana geçiyorken idrara nasıl geçsin. Kaldı ki , transferde sonra 10 gün boyunca , herhangi bir gün tutunuyor.kaldı ki senin kaçıncı gün embriyosu ? Ve kalitesi ne ? Bunyen nasil , rahim icinde opresyon oldun mu ? Miyom kist var mi ? Bazen bunlardan sebep geç tutunuyormus.o yüzden stres yok , Relax oluyoruz devamli gülüyoruz.kendine ugrasacak meşgale bul.araştırıp okumayın .belirti aramayın. Olmuyorsa da kısmet nasip deyın. Bir arkadaşımın tüp bebekle olmamıştı. Tutmadı. Ilacıların etkisi ile kendiliğinden hamile kaldı. Böyleleri de var.
Evet haklısın ne biliyim durttu bisi :KK43: ama 10.gunu bekliycem inşallah benimledir yavrum . 5.gun blast ama süper kaliteli değiller sanırım 4bc 2cc yazio kâğıtta doktor gebelik oluşturabilecek embriyolar dedi ama bizdeki sorunda herşey güzel rahim temiz adamda sperm ıyi ama kaliteli embriyo olusamio hatta bu sefer doktor ısrarla 5.gune gitmelerini beklemek istedi 24 yumurtadan 3 tanesi 5.gune gitti Allahım.insallah bu transferle bebeğim benimle olsun lütfen:KK43: bu son denememizdi inşallah olur çok üzüldüm

Evet haklısın ne biliyim durttu bisi :KK43: ama 10.gunu bekliycem inşallah benimledir yavrum . 5.gun blast ama süper kaliteli değiller sanırım 4bc 2cc yazio kâğıtta doktor gebelik oluşturabilecek embriyolar dedi ama bizdeki sorunda herşey güzel rahim temiz adamda sperm ıyi ama kaliteli embriyo olusamio hatta bu sefer doktor ısrarla 5.gune gitmelerini beklemek istedi 24 yumurtadan 3 tanesi 5.gune gitti Allahım.insallah bu transferle bebeğim benimle olsun lütfen:KK43: bu son denememizdi inşallah olur çok üzüldüm
Takviye ilaç kullandınız mı? Yumurta ve sperm kalitesini arttırmak için.Çok yumurta oluşması da kalitelerini etkiliyormuş bu durumlarda daha az ilaçla uyarmak gerekiyormuş belki onunda etkisi vardır.İnşallah bu son olur da bunları düşünmek zorunda kalmazsınız

Normal dozda 40 a yakın yumurta 9ldu sonra sadece klomenle denedik 1 ay 4 yumurta 9ldu ama doktorum yumurtan varken bu 4 yumurtayı alamam bu kadar emeği çöp edemem dedi sonra az dozda ilaçla 24 oldu buda olmazsa havuz yapacak ilaçsız kendi yumurtalarımı alıp dollicek ama inşallah gerek kalmaz

Normal dozda 40 a yakın yumurta 9ldu sonra sadece klomenle denedik 1 ay 4 yumurta 9ldu ama doktorum yumurtan varken bu 4 yumurtayı alamam bu kadar emeği çöp edemem dedi sonra az dozda ilaçla 24 oldu buda olmazsa havuz yapacak ilaçsız kendi yumurtalarımı alıp dollicek ama inşallah gerek kalmaz
İnşallah gerek kalmax

Kizlar transfer sonrasi neler yaptiniz nelerr dikkat ettiniz? Neler yediniz ictiniz? Ne yapmamiz gerekiyor tecrubeli arkadaslar bilgilendiriseniz sevinirim:)

Hayırlı sonuçlar al inşallah bize de mutlu haberi bildir

Kızlar afedersiniz ama kabızlık sorunu yaşayan varmı ilaçlardan dolayı çok fenayım denemediğim kalmadı kayısı incir su akla ne gelirse duphalac ta aldım bana mısın demiyor bugün lavıma yapmayı düşünüyorum çok fena bir şey o_O

cerkeskizi1 cerkeskizi1 tamamen haklıydın ztn ama Allah'a teslim edince sonucu insan çok rahatlıyor sonuç ne gelecekse gelsin :KK66: vardır bi hayır çok güzel olur işallah devamında cnm ❤️ Güzel güzel dinlen

X