2017 Şubat Anneleri

Kizlar bende 2 gun once ogrendim 2 subatta insallah alicam kucagima bebegimi. Ama benm asiri migdem agriyor sizinde bole bir sorununz varmi

Bende tutmayı düşünmüyordum doktor şimdilik tut zaten şu an senden bağımsız olduğu için zararı olmaz.bende 5 yıl vajinusmustum 4 aydırda deniyoruz.çok şükür rabbim nasip etti
Bana da şuan senden beklenmiyor dedi hatta hiçbir şey yemesen bile bebeğe zarar veremezsin o gelişir anca kendine zarar verirsin dedi ama neredeyse iki saatte bir bişeyler yemem gerekiyor yoksa midem fena bulanıyor . Çalışıyorum ve aşırı uyku ve halsizlik yapıyor bende o yüzden tutamıyorum tutabiliyosan harika allah kabul etsin kolaylık versin

Merhaba bende ilk cicugumu emzirirken kullaniyordum balik yagi.ama fazla kullanmada karacigere birikme yapiyor benim hic sivilcem yokken yuzum sivilce doldu 8 ay roaccutane kullanmak zorunda kaldim aklinizda bulunsun
Meraba. Bende hiç öle bir yan etki yapmadı bünyeden bünyeye değişebiliyor. Ben hem hamileyken hem emzirirken kullandım.halada kullanıyorum arada bırakıyorum sonra tekrar kullanıyorum depresyonada iyi geliyormuş yani sinir strese .

İnsilün direnci ve tsh yüksek olan hamiş varmı aramızda. İnsilün direncim yüksek. Tsh sınırın altında ama gebelikte alt sınıra yakın olmalıymış. İki düşüğüm var umarım bu sefer sağlıkla görmek nasip olur.

Kızlar 41 hamileden ayetel kursi okutmak istiyorum da ben bu ay hamile kalmak için acaba okuyabilirmisiniz ismim Gülsüm okuyanlara canı gönülden teşekkür ederim okuyanlar okudum yazarsa çok sevinirim ALLAH evlatlarınızı sağa salim kuçağınıza versin inşallah
Okudum canim rabbim kucagini doldursun insaAllah

İnsilün direnci ve tsh yüksek olan hamiş varmı aramızda. İnsilün direncim yüksek. Tsh sınırın altında ama gebelikte alt sınıra yakın olmalıymış. İki düşüğüm var umarım bu sefer sağlıkla görmek nasip olur.
Canim benimde iki dusugum var hep bir korku var rabbim hepimize yavrularimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Tum yazismalarinizi okudum ama benim derdim buyuk gittikce de icimde buyuyor kabizim cok fena ya bana bi yol gosterin 5 gun oldu patlayacagim karnim da sis 4 aylik gibiyim, oruc tutmak da fayda vermiyor sisligimin inmesine maalesef ama goguslerim de hafif sizi disinda hic bi slklntlm yok orucu da cok rahat tutuyorum hamd olsun.
Bu arada benim randevum sali gunu ogleden sonra keske bi süpriz olsa da hepimiz bu hafta kalp atislarini gorsek dimi? :KK45:

Tum yazismalarinizi okudum ama benim derdim buyuk gittikce de icimde buyuyor kabizim cok fena ya bana bi yol gosterin 5 gun oldu patlayacagim karnim da sis 4 aylik gibiyim, oruc tutmak da fayda vermiyor sisligimin inmesine maalesef ama goguslerim de hafif sizi disinda hic bi slklntlm yok orucu da cok rahat tutuyorum hamd olsun.
Bu arada benim randevum sali gunu ogleden sonra keske bi süpriz olsa da hepimiz bu hafta kalp atislarini gorsek dimi? :KK45:
Canım ben oruç tutmuyorum ama Karnım şiş benim de. Bebek çok küçük. Karnım neden büyüyor şimdiden anlamadım.

Kızlar 41 hamileden ayetel kursi okutmak istiyorum da ben bu ay hamile kalmak için acaba okuyabilirmisiniz ismim Gülsüm okuyanlara canı gönülden teşekkür ederim okuyanlar okudum yazarsa çok sevinirim ALLAH evlatlarınızı sağa salim kuçağınıza versin inşallah
okudum Canım

X