2017 Şubat Anneleri

Kokulara karsi hassasiyetiniz devam ediyormu kizlar,bulantilar vs ne durumda?ev kokuyor hala bana,sigara wc kokusu bulasik camasir makinasi kokusu olduruyor beni sizde durumlar nasil?ayin 18 inde kontrolumuz gunler gecmiyot bu sipada daha pimpirikli daha heyecanli oldum sanki:))))

devam ediyo canım. 14+2yim şuan.
çok şiddetli değil ama deterjan, soğan yağ salça üçlüsü, parfüm, alkol sigara, dolap, ayakkabılık vs kokuların hepsi çooook rahatsız ediyo :KK43:

Hayatimda basim agrisa bile regl agrisi ceksem de mahvolsam da olsem de agzima ilac koymazdim,hamilelikte icmedigim kadar ilac icmistim bu seferde ayni olacak diye odum kopuyor ki.olacak gibi gorunuyor
aynen canım ağrıya dayanıklıyımdır son dakikaya kadar beklerim ilaç almamak için oyüzden okadar garip geliyor ki bu kadar ilaç hap kutusu yaptım kendime :işsiz:

kızlar günaydın.
Sabah uyandığımda karnımın sağ tarafı ağırlıklı olmak üzere solda da batmalar vardı. Dayanılmayacak gibi değil ama oturup kalkarken zorluyor bazen. yarım saat 45 dk da bir oluyor.
Bununla birlikte arada da bir kıpırtı oluyor içimde pır pır ama hareketlerini hissetmek için çok erken o yüzden buna yoramıyorum.
Bugüne dek hiç olmadı böyle.
Bilenler, yaşayanlar, tecrübeli anneler ne yapayım, bir doktora gitsem mi?

canım benim ilk haftalarda idrar yolu iltihabından öyle sancıların olmuştu.
inşallah yoktur iltihabın, suyla aran nası, nekadar içiyorsun?

Kizlar hala buzdolabı kokusundan şikayetçi olan varsa harika bir yöntem buldum. Daha doğrusu varmış da ben yeni denedim :deli:

Karbonatla sildim buzdolabının heryerini sonra da biraz açıkta vanilin koydum şimdi buzdolabımı açmalara doyamıyorum mis gibi vanilin kokuyor :rapci:

ayyy kıız dur ben de deneyim. daa geçen hafta eşime sildirdim, 3 gündür yine koku hissediyom.
yine sil diyemem, daa yeni sildi çünkü.
iysşmi burnumu tutup senin gibi yapıyım :KK66:

aynen canım ağrıya dayanıklıyımdır son dakikaya kadar beklerim ilaç almamak için oyüzden okadar garip geliyor ki bu kadar ilaç hap kutusu yaptım kendime :işsiz:
Dogrudur inanirim,hersey aslinda hem bebek hem bizim icin tedbir amacli,ama alisik olmayinca bunyeye agir geliyor maalesef zaman cabuk gecsin de insallah kucagimiza alalim saglikla ilac devri de kapansin insallahhh:))))

inşallah canım, bir an önce moda gireriz.
gerçi bu halde bile eşim çok abartıyosun diyo.
heycandan dört köşe olduğumu görse ne düşünür acaba.
sürekli köyündeki teyzelerle kıyaslıyo beni, onlar dr yüzü göremiyodu sen çok bile düşünüyon diyo:KK53:
al benden de o kadar kızlarrr ; eşim kaynanm iş arkadslarım hep aaayyy ne nazlısın dıolar ama naapim ılk bebısım ve 4 yıl bekledim herseyı takıyorum haliyle her dk göresim geliyo sorasım geliyo herseyi :işsiz::işsiz::işsiz:

günaydın güzel anne adayları bende cumartesi doktordaydım banada magnezyum ve balık yağı takviye etti nerdeyse günde 6 tane hap içiyorum :KK43: siz neler kullanıyorsunuz

ya ben 14+2yim ve hiç takviye başlanmadı.
işin kötüsü değerlerim en son 2 ay önce ölçülmüştü.
bi ay folik içtim okadar.
benim dr. niye bunu önemsemedi acep?
bu gidişte bi baktırıyım tüm değerlere iysimi.

canım benim ilk haftalarda idrar yolu iltihabından öyle sancıların olmuştu.
inşallah yoktur iltihabın, suyla aran nası, nekadar içiyorsun?
Revna Revna günde 2 litre içemiyorum. 1 belki 1,5 lt.
su midemi mahvediyor :KK43:
ama idrar rengim koyu ve kokulu değil. yine de iltihap olmuş olabilir mi?

inşallah canım, bir an önce moda gireriz.
gerçi bu halde bile eşim çok abartıyosun diyo.
heycandan dört köşe olduğumu görse ne düşünür acaba.
sürekli köyündeki teyzelerle kıyaslıyo beni, onlar dr yüzü göremiyodu sen çok bile düşünüyon diyo:KK53:
al benimkide aynen böyle sürekli anasıyla felan kıyaslıyor aman he he diyorum geçiyorum.

kızlaaaar, ya ben geçen ilk defa canan karatay dinledim.
söyledikleri mantıklı geldi.
ama ona göre şeker çooook az tüketmek gerekiyo, özellikle hamilelikte.
ben şekeri çok severim, iyce korktum onu dinleyince ama.
meyve bile çok az yeyin diyo, günde 2-3 adet.
ben bi oturmada yarım kilo üzüm, 1 elma, 1 şeftali, 5-10 kayısı rahat yerim.
ve şuan çok canım çekiyo, siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

Revna Revna günde 2 litre içemiyorum. 1 belki 1,5 lt.
su midemi mahvediyor :KK43:
ama idrar rengim koyu ve kokulu değil. yine de iltihap olmuş olabilir mi?

benim ozamanlar idrarımda kokuydu, bilemedimki canım.
ama ben sancıdan duramamıştım acillik olmuştum.
şuan nasılsın? iltihap değildir belki başka bişidir

ay çok fazla tatlım yaa.
bu arada balık yağlarının çoğu sahte diyolar, seninki ne güvenilirliğinden emin misin?
Bu balık yagi konusunu çok arastirms biri olarak ben bi markada karar kıldim bebege zarar vericek içerikte olanlar var canm bunlardan arındirilmiş olmalarina çok dikkat edin kullanicaksaniz eger

X