2017 Şubat Anneleri

Bende kullanıyorum ama ilk doğum olacak inş :anneadayı: sen ne için tedirgin oldun??
:) ya bazilari normal dogum yapamaz diyoyo igne asprn kullanyorm bende bu arada bu sekilde normal dogum yapanlar var yapilabiliyomus yani aranizda normal yapan varsa nasil yonlendirdi dr onu mrk ediyrm normalden yanayim ben

:) ya bazilari normal dogum yapamaz diyoyo igne asprn kullanyorm bende bu arada bu sekilde normal dogum yapanlar var yapilabiliyomus yani aranizda normal yapan varsa nasil yonlendirdi dr onu mrk ediyrm normalden yanayim ben
Benim dr um hiç öyle bişe demedi hatta kendi de normal doğum taraftarıdır hep olasılık konuşurken de olası doğum tarihini de ocak sonu subat başı diye anlatır yani ocak annesi de olabilirim :anne: Aspirin 7. Ayda kesicez iğneyi de normal doğum olursa kesemicez tabi sezaryen olursa 1 hafta öncesinde kesicez diye anlatır hep

Daha once dogum yaptinmi canm bunlari kullanirken ilkmi olcak
Daha önce doğum yapmadım canım ilk olucak inşallah. Kimyasal gebelik geçirmiştim daha sonra yapılan test sonuçlarına göre ikisinide kullanmam gerektiği yönünde karar verdi doktorum. Hemotolojiyede gittm. O da aynı şeyi söyledi. İki haftada bir pıhtılaşma zamanım ve ınr testlerini yaptırıyorum dozajın yetip yetmediğini kontrol etmek için. Şimdilik bir sıkıntı yok çok şükür. 13. Haftamızı bitirdik. Yavaş yavaş spora bile başladık:) doğum konusunda da henüz doktorumla konuşmadık ancak bebeğin nasıl gelmek istediği benim için önemli. O anda normal yapabilmek için koşullar uygun olursa normal yaparım ancak riskli bir durum olursa seZeryan olur tabikide. Şimdilik sağlıklı bir şekilde süreci geçirebilmeyi diliyorum. Kayıplar çok zor çünkü.umarım herkes sağlıkla kucağına alıp büyütebilir bebeğini.

Selam kızlar bende hamileyim ve kısmetse şubatta doğum yapacağım. Bu başlığı görür görmez geldim. Çünkü aynı kaderi paylaşmak bir arada olmak için çok geçerli bir sebep sizden öğrenecek çok şeyim olacak :)

Hoşgeldin canım hayırlı olsun

Kullaniyorum bende corasprn 100 mg
R reyhan91 A arleqino Aynen bende kullaniorum cok arastrdm ozellikle dusugu olanlar icin cocuk kanla beslendiginden tutunmasi kolay oluyormus gerci bazi drlar herkese iyi gelmeyebilir dio ama pihtilasmasi olanlarda etkili oldugu kesin..Benim ilk gebeligimde kistim de vardi kist olusumunu da engelliyor bence..

Benim dr um hiç öyle bişe demedi hatta kendi de normal doğum taraftarıdır hep olasılık konuşurken de olası doğum tarihini de ocak sonu subat başı diye anlatır yani ocak annesi de olabilirim :anne: Aspirin 7. Ayda kesicez iğneyi de normal doğum olursa kesemicez tabi sezaryen olursa 1 hafta öncesinde kesicez diye anlatır hep
Ne guzel ya aciklayici demekki doktorun ben haftaya tekrar kontrole gidicem dr uma bu konuyu sorucam bakarim sezeryan taraftarı tamamen o zaman başka bi dr a gidicem onune geleni sezeryan yapyo bazilari bende özele gidiyorum ama bu konuda tatmin olmuş degilim dr a guvenmek çok önemli ben bi türlu sağlayamadim bu güveni

Kızlar ben bi yavaş kalkmalara alışamadım yaaa..wc ye hep sıkışmış gbi gidiorum ya da bulantm olduğunda unutuom yavaş kalkamıom başım dönüo bi gün gerçekten düşecem hee..Tansiyonumu düşürüom 9/5 e düşmüş.. Nasl alışcam ben yaaa..

X