2017 Şubat Anneleri

geldim kızlar şimdi dr ^dan çooookkk şükür iyi çıktı sonucum dualarımızla dr asıl önemli olan ayrıntılı ultrason dedi onada 1 ay sonra gel dedi şimdi sizlerden güzel haberler duyma zamanıııı :KK76:
Bak o kadar stres yaptın hadi gözün aydın darısı bize inş :dua:

Gunaydin arkadaslar. Bir sorum olacak cikaran arkadaslara. Biraz igrenc ama kusura bakmayin. Genelde sabah ac karnina cikariyordum ama bu sabah kan ilacini aldiktan sonra cikardim. Kan ilacida icimde erimis ve cikarinca agzimda ve bogazimda cok kotu bir tat kaldi. Nasil gecer bu?? Bogazindaki demir tadindan dahada kotu bulaniyorum. isteyimde resmen eziyet keske evde olsam. :dua::dua:

Gunaydin arkadaslar. Bir sorum olacak cikaran arkadaslara. Biraz igrenc ama kusura bakmayin. Genelde sabah ac karnina cikariyordum ama bu sabah kan ilacini aldiktan sonra cikardim. Kan ilacida icimde erimis ve cikarinca agzimda ve bogazimda cok kotu bir tat kaldi. Nasil gecer bu?? Bogazindaki demir tadindan dahada kotu bulaniyorum. isteyimde resmen eziyet keske evde olsam. :dua::dua:

canım geçmiş olsun çok zor bir durum :KK43: top kek ye
günaydın bayanlarrr....

Kesme şeker ye canım. Ya da meyveli şeker. Ben öyle yapıyorum genelde

Olips naneli şeker ?

Ya canım benim hamileliğim çok bulantılı geçiyor. Ağzımda o tadın kalacağı korkusu ile dünden beri öğürüyorum . Omega 3 de almam lazım bilemiyorum. Zaten beyaz et ve balık hiç yiyemiyorum en başından beri.

tadı yokki.. nefes almadan yut... hatta bende yatmadan hafif bir ağızdan sessiz bir gaz çıkıyor ve resmen fatma içmişim gibi bir tat geliyor.. tadı kokusu falan yok içerken.. bebeğin için yapabilirsin..

garip bir şekilde mide bulantım yok ama yemek hala yiyemiyorum acaba birşeymi oldu :s
Normal cnm benmde kesildi cok nadir oluo 2 3 gunde bir artk yemekse ayni icten bi tiksinme var yenmio bir sey meyve, ekmek arasi peynr, tost,salatalkla gecio ogunlerim

Aahh o temizlik aşkıyla uyananlar bana da bi uğrasa keşkee :kızgın:
İyim hoş'um keyifliyim ama hiç temizlik yapasım yok. Bir de ben çok çabuk yoruluyorum yaa. Önceden böyle değildim. Bir odayı süpürsem kalbim küt küt çarpıyor :temizlik:

Neyse artık kurban bayramından önce bir temizlikçi ayarlayıp detaylı bir temizlik yaparım. :işsiz:

Hiç söyleme evin hallerini :KK53: inan kalkıp süpürge yapacak dermanim kalmadı. Bir odayı yapıyorum pil bitiyor :KK57: ah ah önceden böyle miydim tertemizdi evim her daim :temizlik:

Dün ben de dediğin gibi oldum canim o acı tat geçsin diye yediğim şeyler daha beter midemi bulandirdi. Sadece su içtim ılık ılık o iyi geldi bana. :KK42:

Hiç söyleme evin hallerini :KK53: inan kalkıp süpürge yapacak dermanim kalmadı. Bir odayı yapıyorum pil bitiyor :KK57: ah ah önceden böyle miydim tertemizdi evim her daim :temizlik:

Dün ben de dediğin gibi oldum canim o acı tat geçsin diye yediğim şeyler daha beter midemi bulandirdi. Sadece su içtim ılık ılık o iyi geldi bana. :KK42:

EN RAHATI BENIM HERALDE KÜÇÜK Bİ GÖRÜMCEM VAR O BİZDE HERŞEYİ YAPIYO BEN HİÇ UĞRAŞMIYORUM SAGOLSUN

şimdi dr bana 1 ay sonra gel dedi ya;ben 1 ay cinsiyetını öğrenemicemmııııı:işsiz: hayrlısı bakalm yaaa kızım olcak ama ben hissediyoruuummm:KK76::KK76::KK76:

X