2017 Şubat Anneleri

Anaaaa o nasıl işmiş ben de bugün başka hastaneye başka doktora gittim sadece tahlil sonuç kağıdını istediler onu da unutmuştum neyse birsey olmaz dedi. Bazilari cok pipirikli yaaa bosver takma zor bir gunt gecirmissin bazen sabrimiz sinaniyor sanki bol sabırlar dilerim

Çok teşekkür ederim canım sana da inşallah

Kızlar bu hamilelik takvimi bugün bende nadir de olsa Bebeğinizin hareketlerini hissetmeye başlamış olmalısınız diyorr...

Ben bişey hissetmiyorum. Hisseden var mi?

Ayyyy aminnnn kuzum bnm yaa vallahi bi tane saglam dr bulamadim ozelde var o dr iyi hahahah saka gibi sinirden guluyom ya vallahi sinirden saka gibi

Kızlar ya bugune kadar hiç bulantım olmamıştı ama bi haftadır yumurtadan bugunden itibarende sütten tiskiniyorum yerine takviye ne yiyebilirim sizce

amanın ne çok yazmışsınız yine, oku oku bitmedi.
ben de ikili test sonuçlarını aldım bugün, bir sıkıntı yokmuş çok şükür.
sağlık ocağına uğradım, bildirmeme rağmen kaydımı yapmamışlar bugün yaptılar.
20. ve 24. haftalarda iki doz haline aşı ( yanlış hatırlamıyorsam) olacakmışız, memlekete gideceğimiz için tam haftasını öğreneyim diye gitmiştim bugün.
kızlar aşermeniz var mı? ( ismini söylemeden) ben hiç aşermiyorum.

hem ikiz hem biri kız biri erkek öyle mi maşallah ya çok güzel sağlıkla kucakla inşallah :)
durumunuz müsaitse mobilyacıya yaptırın derim şahane işçilikler var.
hazır almak istersenizde ikeayı öneririm orda büyüyen yataklardan da var tek sıkıntı dolaplarında bence epey küçük ve sizin çok daha geniş alana ihtiyacınız olacak
onun haricinde bilindik markaların mobilyaları bana hitap etmediğinden ve epey pahalı aynı zamanda işlevsiz göründüğünden üstünde durmadım.

Kızlar ya bugune kadar hiç bulantım olmamıştı ama bi haftadır yumurtadan bugunden itibarende sütten tiskiniyorum yerine takviye ne yiyebilirim sizce
7 zeytin bi yumurta edermis hemen hemen herkesten duydm bu sözü ben basta yiyodm 8.haftadan sonra hic yiyemiorm zeytn yiyorm yerine süt yerinede peynir yogurt yiyebilirsn

Bu büyüyen beşik mi bilmiyorum. Altının bazalı olması hoşuma gitti. Çocuk hareketlenince orayı da kullanabilirim gibi geldi.

Merhaba bayanlar...ben de bugun kontrolum olmadigi halde doktora gittim...14+3 diye hesapliyorduk ve cinsiyet ogrenmeyi bekliyorduk..ama bebisimiz 13+1 cikti..doktor gelisimi normal ve saglikli dedi ama neden boyle oldu anlamadim... cinsiyet sorunca sadece tahminde bulunabilirim dedi ve %60 erkek dedi... biraz moralim bozuldu acikcasi diger gittimde cok hareketliydi simdi ters donmus ve sakin sakin yatiyordu..arada ayaklarini uzatiyordu sadece

Teşekkürler canım bi marangoza sorduk yapmıyorum ben dedi bi kaç yere daha soracağm bakalım bi mağazaya girdim bugün baya güzeldi mobilyası vs ordan alabilirim belki dolabı dört kapılı tek dolap düşünüyorum öyle şimdilik.
Amin inşallah canım hepimiz sağlıkla alalım inşallah

yaaa maşallah ne güzel. biz de hissederiz inşallah

Ayyyy aminnnn kuzum bnm yaa vallahi bi tane saglam dr bulamadim ozelde var o dr iyi hahahah saka gibi sinirden guluyom ya vallahi sinirden saka gibi

Hakkaten bir de özel yani biz işimiz kolaylaşsın diye özele gidiyoruz daha da zorlaştırıyorlar

Eğer şehrin küçükse bütün doktorları dene canım bir tane bulursun inşallah

Pek bilgim yok ama geç dollenmeden olabilir diye düşünüyorum.Herhangi bir sorun olsaydı zaten doktor söylerdi cinsiyet tahmini de yapmis hersey yolunda demis içini ferah tut stres yapma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…