2017 Şubat Anneleri

tereyagli ekmek tereyagli ekmek
Aynen canım ya face i bi actim bu çıktı karsima sanki hislerime tercüman olmuş gibi :KK16: geçen face te bi kına gecesi paylaşmışlar saatlerce sanki birine bisey olmuş gibi ağladım :oha: eşim :KK57: böyle kalakaldı yok artık diye :KK48:

mbg24 mbg24 hayırlı olsun canım prensesinnnn sağlıcakla gelir inşallah ve biz de hayirlisiyla öğrenirizz :halay:

Tatlım ben ilk kontrolumden beri decavit kullanıyorum ne saçlarım dökülüyor ne tırnaklarım kırılıyor :KK76: üstelik hemen de uzuyorlar bebeğime de faydası oluyordur...

Ya ben de ağladım herşeye ağlıyorum zaten :KK12:

Bebek bezi reklamlarına insan ağlar mı ya :işsiz:

Aminn çok teşekkür ederim darısı tez zamanda sizlere inşallah sağlıkla :)

Selam kizlar ailemin yanindayim,cok bakamadim gruba,nasilsiniz?biz sabah bulantilari,mide de hazimsizlik haricinde iyiyiz hizla kilo almaya basladim maalesef burda her istedigim istemedigim yapiliyor ve yiyorim:))))baba evinde prenses gibiyim sarkisi cuk oturdu suan ki halime:))))kontrolumuz 18 agustosta,hersey yolundadir umarim herkes icin,cin takvimi erkek diyor,gonlum kizdan yana ama hayirlisi bakalim saglikla bulantisiz kalin...

Yarın hayırlısıyla bende gideceğim,bakalım tahmin edecekmi cinsiyeti. Hiç farketmiyor sağlıklı hayırlı evlatlar olsun hepimizinki.

Merhaba kızlar ne güzel cinsiyet öğrenmeye başlıyoruz bu günlere geldik çok şükür benimde ikili testim yarın saat 1'de heyecandan yerimde duramıyorum sağlıklı olduğunu duyup bide cinsiyetini öğrenirsem ne güzel olur valla 1 kızım var banada erkek gibi geliyor aynı doktora gidiyordum kızımda 11+4'de söylemişti yarın 12+2'yim büyük ihtimalle söyler yani hayırlısı sağlıklısı olsunda inşallah farketmez kız çocuklarına bayılırım erkekde değişik olur bakalım yarın olsa biran önce kızlar benim 1 haftadır yüzüm çok fena sivilcelendi kabardı gibi işyerinde herkes pis bir sırıtmayla yüzüne ne oldu diyor geçer diye beklliyorum ama geçmiyor böyle gitmez umarım:110:
Canım aynı dert bende de war malesef we hatta bayadır war. ilk haftalarda çok pürüzsüzleşmişti pamuk gibi ohh yaradı bana gebelik dedim sonra siwilceler bi patladı iğne ucu kadar yer kalmadı nerdeyse alnımda :KK43: diğer taraflarım da kötü siwilce desem deil alerji desem deil değişik bişe oldu we beni de gören herkes yüzüne nolduuu diye gıcık bi soru soruyolar sinirimden ölüyorum o zaman :kızgın:

canım o dediğin ayrıntılı ultrasyon. o 5. ayda felan yapılıyormuş. böbreginden omurgasına kalbine damarlarına bakılıyormuş. onu bende yaptıracam. bu zeka testiymiş. doktorum bana öyle söyledi
hmm olabilir cnm zaten arkadasin verdigi bu bilgi ne elimdeki kitaplarda yaziyor ne de internetteki Kaynaklarda

hmm olabilir cnm zaten arkadasin verdigi bu bilgi ne elimdeki kitaplarda yaziyor ne de internetteki Kaynaklarda
Kesinlikle yanlış bilgi cnm :KK66: Bebişlerimize o kadar ayrıntılı bakabilmeleri için çok küçükler daha kan testiyle de zannetmiyorum onlara bakılsın ayrıntılı usg de bakıyolar organlara ayrı ayrı zaten oda 18 haftada sonra 20. Haftada bakıyolar galiba o zaman organları daha gelişmiş büyümüş oluyo sen takma kafana :21:

Kesinlikle yanlış bilgi cnm :KK66: Bebişlerimize o kadar ayrıntılı bakabilmeleri için çok küçükler daha kan testiyle de zannetmiyorum onlara bakılsın ayrıntılı usg de bakıyolar organlara ayrı ayrı zaten oda 18 haftada sonra 20. Haftada bakıyolar galiba o zaman organları daha gelişmiş büyümüş oluyo sen takma kafana :21:
haklisim cnm insan duydugu her şeyi bi değerlendiyor işte amaaan kizlar desenize yaptr gitsn işte diye. tibba bi katkimiz olsun bizim yaptrdigimiz testler de veri olarak girilior. bazi anne adaylari var ne.rahat.diorum nadiren doktora gidio doktorun dedigini sorgulamior stressiz aliyor bebeğini kucagina.. sosyo ekonomik düzeyi düşük ve bazi etnik gruplar böyle. tabi onlarin da.baska sıkıntılari oluor ama iste sözün kisasi çok da irdelememek gerekior galiba.:halay:rahat olma cabalarimm:cool:

bu konu çok hızlı ilerliyor nasıl takip ediyorsunuuuz:skandal:
ben de şu saatte çok saçma bir şey aşerdim. hatta 1. si yetmedi 2. yi pişiriyorum onu bekliyorum:KK49::kk77:
sen tüm gün sağlıklı beslen, balık, protein, kuruyemiş ye. şu saatte gel pişmanlık duy:KK12:
bu arada kilo alanınız var mı? 1 kg vermişim ben.

bu konu çok hızlı ilerliyor nasıl takip ediyorsunuuuz:skandal:
ben de şu saatte çok saçma bir şey aşerdim. hatta 1. si yetmedi 2. yi pişiriyorum onu bekliyorum:KK49::kk77:
sen tüm gün sağlıklı beslen, balık, protein, kuruyemiş ye. şu saatte gel pişmanlık duy:KK12:
bu arada kilo alanınız var mı? 1 kg vermişim ben.
Bende verenlerdenim 3 kilo... Msj i gördüğümde okunmaya çalışıyorum.. :)) afiyet olsun minnoşun annesi

Ben hic ummuyordum en kilolu halimle hamile kaldm 55 kiloyla 5 kilo verdm yaa :olamaz: daha dusmeyim 50 iyi su an bakalim ilerde kac kilo alcz

X