2017 Şubat Anneleri

Zor olmaz mı yine azcik geziniyodum evin içinde fln pazar günü çok stresli bi gece geçirdim sancim kanamam oldu dün Dr a gittim Dr naptin kendine bu kadar rahim şuan hala kasiliyo sancin var deyip ilaç dozunu yükseltti ve yatiyosun sadece dedi aynen bebisler iyi olsun da geçecek bu dönemler inş yaşama bu durumu dışarı çıkmayı dolaşmayı özledim ama az yurusem lekem geliyo şuan zaten tamamen yasak hiç aklıma gelmezdi böyle bi hamilelik geçireceğim napalim yavrular için değer diyoruz artık

Kızlar hiç isim düşünen var mı?

Hayırlısı ile inşallah biz erkek olursa Kerem, kız olursa Serra ismine karşı sıcağız.
Bende bekarligimdan beri hep aklımda erkek ismi Enes Talha vardır şimdi de erkek olursa Enes Talha yada Enes Taha istiyorum kız olursa da reyyan ismini çok istiyorum ama bizimkiler pek diyemez ona reyhan derler kesin aysima var aklımda

Sivilce ve yara bende de var . Bende kız hissediyorum bakalım ne çıkacak Her duyan senin kızın olacak diyor zaten nedense.

hayırlısı inşallah....

Kızlar hiç isim düşünen var mı?

Hayırlısı ile inşallah biz erkek olursa Kerem, kız olursa Serra ismine karşı sıcağız.

bende erkek olursa Kadir Aslan Kız olursa Erva düşünüyoruz...

benim sol kasığımda ağrı oluyor ayağımı uzatınca düzeliyor , aslında yorulmadımda ....
diyorumya piskolojim bozuldu dinliyorum kendimi bugün biryerim ağırmıyo acaba sorunlumuyum diye...

Canım bebekler hareketlenmeye başladığı için de oluyo sanırım benim hep sol kasigim agrirdi ve kesenin sol tarafında gorunuyodu kafası geçen hafta kontrole gitmeden iki gün önce sağ kasigim agridi Dr a bi gittim ki dönmüş sıpa kafasi sagimdaydi dedim demekki dönünce sağa baskı yaptı

nub teorisi ne göre kızzzzz
ya nasıl tahmin ediyorsun ben sabahtan beri araştırdım ama anlamadım :) bu arada hamile kaldıgımı ögrendiğimden beri kız hissediyorum ama saglıklı olsun da farketmez diyorum :)
acaba doktorlar kese içindeki suyu neye göre anlıyolar bana suyun normal dedı

valla bana hiç öyle bişi demedi bebek iyi herşey iyi görünüyor dedi.

ihmal etme canım bende de vardı enfeksiyon ama aşırı değililaç kullanmana gerek yok demişti doktorum. bol su iç çabuk atarsın inşallah

karın için şimdiden başla dedi doktor. göğüs büyümedi ama kahve bölge çok kaşınıyor. sende erken başlamış o bölgeye bacaklara ve kalçana kullan dedi. exipial nemlendiriyor.

acaba doktorlar kese içindeki suyu neye göre anlıyolar bana suyun normal dedı
Canım onlar herşeyi bi şeye gore anliyo iste :) dün benim sancim olduğunu ve stresten rahmimin kasildigini gordu ultrasonda bak rahim kasiliyo ve sancı var goruyomusun baskı yapiyo bebeğe dedi kese bombeli gibiydi ustunden o baskı yapıyormuş anlıyorlar işte

bende ilk merak ettım anlamadım sonra baya bi arastırdım baya çözdüm

oyyyy yerim ben onunnnn minnnakkk kafasını yeterki o olsunnn haftaya bir görsem onuda rahatlasam

karın için şimdiden başla dedi doktor. göğüs büyümedi ama kahve bölge çok kaşınıyor. sende erken başlamış o bölgeye bacaklara ve kalçana kullan dedi. exipial nemlendiriyor.

exipial lazer sonrası verirlerdi nemlendirmek için 5 tl gibi birşeydi zararı olmazmı ?

Benim dogumum icin en gec 24 subat dedi son 3hafta zaten mecburen ayrilioruz bu da 2.doneme baslamiyorm demektir 3subattan baslayarak hesaplarsak hazirana kadar kurtarir 2 3 hafta raporla kapar seminere giderim bebisle diye dusunuyorm
Tamamane aynı durumdayız canım benimde 25 Şubat tahmini. Hallederiz inşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…