2017 Şubat Anneleri

Benim dogumum icin en gec 24 subat dedi son 3hafta zaten mecburen ayrilioruz bu da 2.doneme baslamiyorm demektir 3subattan baslayarak hesaplarsak hazirana kadar kurtarir 2 3 hafta raporla kapar seminere giderim bebisle diye dusunuyorm

Uyur yazar Uyur yazar 10. Haftam da bebeğimi gordugumde şok olduk eşimle ikimiz nasıl böyle büyümüş diye :KK68: ilk ekranda karşıma çıktı burun çıkıntısını bile farkettim :21:bebegin artık insan suretinde yanı bunu gorebilirsin :)

Yeni olduğum için pek beceremedim cevaplamayi :) bende 10. Haftanın içindeyim baktık ultrasyondan ama pek bişeye benzemiyor
Cevap yazican kişinin msj i altında cevapla yaziyo orayı tıkla yaz ona cvp yazmış olursun :)

Benim dogumum icin en gec 24 subat dedi son 3hafta zaten mecburen ayrilioruz bu da 2.doneme baslamiyorm demektir 3subattan baslayarak hesaplarsak hazirana kadar kurtarir 2 3 hafta raporla kapar seminere giderim bebisle diye dusunuyorm
Siz öğretmenlerin de bu sıkıntı si var di mi. Allah yardım etsin seneye yaz fikri bile güzel inşallah hep birlikte seneye ekgidaya geçişi konuşuyor oluruz:dua::anne:yalnız erkek olursa hayalkirikligi yaşarım. Rüyamda annemin kucağında bi k8z çocuğu var ve bana dediki bu senin kızın senin için saklıyorum dedi.çok da güzel bi bebektir. Tabirleri ne göre kızım Olucak mis. Hayirlisi tabi yine de

Aynen bende sağdan sola dönerken uyanıp öyle dönüyorum :KK48: arada geriniyorum gibi hissediyorum yine uyaniyorum :KK70: yanı gece boyu hep uyaniyorum doğum sonrası zorlanmicam herhalde :confused:
Evettt şimdiden alıştık.... hamile kalmadan önce çok tedirgindim ne yaparım başarabilir miyim diye ama şimdi güveniyorum kendime :KK76:

kubra5505 kubra5505 bu benim miniğim sat a göre 9+6 ydi ama doktorum 10+1 gözüküyor demişti gittiğimde

Eklentiler

• IMG-20160719-WA0005.jpeg
    IMG-20160719-WA0005.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 50
haftaya öğrenirim inşallah... ama yüzümde çıkan sivilceler burnumda olan yaralar saçımdaki beyazlar ve erken kıllanmamı göz önüne alarak yapılan yorumlar kız a işaret ediyomuş :KK70:
Sivilce ve yara bende de var . Bende kız hissediyorum bakalım ne çıkacak :dondurma: Her duyan senin kızın olacak diyor zaten nedense.

Aynen bende sağdan sola dönerken uyanıp öyle dönüyorum :KK48: arada geriniyorum gibi hissediyorum yine uyaniyorum :KK70: yanı gece boyu hep uyaniyorum doğum sonrası zorlanmicam herhalde :confused:

Bende aynı durumdayım. Sabit bir yönde uyuyamıyorum. Gece belirli bir saatten sonra sürekli dönüyorum ve dönüş esnasında uyanıyorum.

Benim oluyor bel ağrısı çarşıya filan gittiysem eğer peşine 2 gün belim ağrıyor resmen.
Çarşı fln nerde kuzum bende Dr evin içinde bile doğru durust dolaşmaya izin vermiyor :KK43: benim hiç yoktu hep kasık agrim vardı bi pazar oldu bide bugün var bel ağrısı o da rahim genişlediği için 11. Haftada normalmiş nette öyle yaziyo

Çarşı fln nerde kuzum bende Dr evin içinde bile doğru durust dolaşmaya izin vermiyor :KK43: benim hiç yoktu hep kasık agrim vardı bi pazar oldu bide bugün var bel ağrısı o da rahim genişlediği için 11. Haftada normalmiş nette öyle yaziyo
O da çok zordur ya.. Rabbim kolaylık versin. Ben rahat olduğum için anlayamıyorum sizi pek kusura bakmayın.. ama evet bebek büyüdükçe rahim genisledikce bel ağrısı normal dedi bana da ablam. Bebekler sağlıcakla büyüsün de varsın belimiz ağrısın herşey kabulümüz :anne:

X