2017 Şubat Anneleri

Çok hırpalamışın kendini.
Lütfen bize söz ver ve birdaha üzme yeğenimizi :KK66:
Ben bundan sonra sinirlendiğimde bebeğimle sohbet edip atcam stresimi.
Ya da buraya yaz rahatla canım sakın içine atma olurmu:KK200::KK66:
Aynen kendimi de bebeğimi de mahvettim geceden beri hele kanama da gorunce aha kaybediyorum gidiyo benden dedim ama şükür ki bebeğim bana tutunuyo bende ona bu stresi yasatmicam aynen burası iyi geliyo bi dünya sırdaş dert ortağım oldu sagolun

Alemsin kız naapsin yazık onu soruyo en azından :))
Ay bu erkekler niye bu kadar robotikler yaa :)
Aynen çok aynı kalıplar.işte benimkide ilgileniyormuş gibi görünmek için yalandan soruyor işte:) ama takamıcam onu kafama şu anda kendimi şımartabileceğim son 7 ay:) bişey soracağım ev hanımı mısınız?

Aynen çok aynı kalıplar.işte benimkide ilgileniyormuş gibi görünmek için yalandan soruyor işte:) ama takamıcam onu kafama şu anda kendimi şımartabileceğim son 7 ay:) bişey soracağım ev hanımı mısınız?
Ben evet ev hanımı yım ve izmitten Ankara ya gelin geldim kimsem yok burda şuan annemlere de gidemiyorum riskli olduğum için çok yalnız hissediyorum burası da olmasa vakit gecmicek :KK43:

Kızlar ben şubatın son günlerinde doğum yapacağım nasipse tahmini 28 şubat siz 2-3 hafta önden gidiyorsunuz benden genelde .önümüzdeki hafta yani 10.haftada doktora gideceğim bir daha.10 haftada doktora giden arkadaşlar acaba ultrasonda net olarak bişey görebildiniz mi:) artık bi bebeğe benzer bişey görmek istiyorum yaaa:işsiz:

Ben 10da gitmedim ama 11de baya bebeğe benziyodu.
Hatta elini yüzüne koymuş, çöp gibi bacağını uzatmış görünce gülme krizine girdim :)

Ben evet ev hanımı yım ve izmitten Ankara ya gelin geldim kimsem yok burda şuan annemlere de gidemiyorum riskli olduğum için çok yalnız hissediyorum burası da olmasa vakit gecmicek :KK43:

Yaz sıkıldıkça canım, yeterki kendine zarar verme.
Bak beni görmüyon mü gülle göğüslerimi, kıllı göbeğimi bile yazıyom buraya :))
Napiyim kafaya takacağma boşaltıyım diyorum.
İnsan otu çöpü takıyo bu aylarda...

Ah kıyamam ya benimde ablam aynı senin gibi izmirden ankaraya gelin gitti kaynanası ile karşı karşıya apartmanlarda oturuyor çok zor ondan biliyorum gurbetliği.bak ev hanımı olmandan kaynaklı gün içerisinde düşünecek çok vaktin oluyor bence ruhsal dengeni kurabilmek için kendine bi aktivite bulmalısın. Yaz olmasa ve cinsiyet belli olsa örgüye vur dicem kendini ama:) bebişi üzme ama lütfen:KK43:

Ben memurum tatlım, sen?
Bankacıyım akşam saat 7 ye kadar hamile olduğumu bile unuttuyorum çalışmaktan.işten çıktıktan sonra aklıma geliyor aaa ben hamileydim diyorum eve geliyorum beni pohpohlucak biri yok çünkü eşim geç saate kadar çalışıyor:) bolbol yemek ve çikolata ile çılgınlar gibi bi hamilelik yaşıyorum:)bebişim ve ben

Bankacıyım akşam saat 7 ye kadar hamile olduğumu bile unuttuyorum çalışmaktan.işten çıktıktan sonra aklıma geliyor aaa ben hamileydim diyorum eve geliyorum beni pohpohlucak biri yok çünkü eşim geç saate kadar çalışıyor:) bolbol yemek ve çikolata ile çılgınlar gibi bi hamilelik yaşıyorum:)bebişim ve ben

Oh oh harika.
Ne güzel iştahın açık maşallah.
İnşallah ben de tatlı yiyebileceğim ve yemek yapabileceğim günleri özlemle bekliyorum.
Şuan için salçalılar kabusum, kokuyo bi çok yemek.
Ama kokular geçtiğinde biz de çılgınlar gibi beslenecez bebişimle :)))

@casper ve diğer derdime ortak olan canlar şimdi geldim dr dan şükürler olsun bebeğim iyi Dr Allah in izniyle buna bisey olmaz yatış i yerleşmesi çok iyi dedi çok şükür Rabbim e amaaaaa sancin gorunuyo bebeğe baskı yapiyo dedi dün geceyi çok stresli gecirdim dedim belli zaten rahim de kasılma gorunuyo rahim ağzın fln kapalı ama sancı ve kasılma gorunuyo şuan bile bak rahim kasiliyo stres yapma dedi kanama alanım yok denilecek kadar azalmış ama progestan i 100 luk kullanıyorum günde 3 dedim 2ser tane vajinal günde 2 kullan dedi kendi Dr um değildi sizce oyle mi yapiyim ??? Zaten riskin azalmış bi hafta 10 gün sonra daha rahat olur ama o sure içinde yatiyosun dedi desteğiniz için merakınız için hepinize cookkkk tesekkur ederim Rabbim meleklerimizi korusun

çok çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış bence sen yine Hüseyin beye bir görün yada mesaj yaz cevap dönüyor mutlaka hadi çok geçmiş olsun tekrar çok sevindim ☺️

Oh oh harika.
Ne güzel iştahın açık maşallah.
İnşallah ben de tatlı yiyebildiğim ve yemek yapabildiğim günleri özlemle bekliyorum.
Şuan için salçalılar kabusum, kokuyo bi çok yemek.
Ama kokular geçtiğinde biz de çılgınlar gibi beslenecez bebişimle :)))
Aynen allahıma şükürler olsun gaz :skandal:şişkinlik problemimden başka problemim yok onlarada ne yapsam çözüm yok.inşallah atlatırsınız hamileliğin kötü etkilerini en yakın zamanda. Vallaha varya annemin bi sözü vardır siz beni böyle buldunuz ben sizi hazır bulmadım ondan kıymet bilmiyorsunuz diye.şimdiden anlamaya başladım ne demek istediğini:cry:

Yaz sıkıldıkça canım, yeterki kendine zarar verme.
Bak beni görmüyon mü gülle göğüslerimi, kıllı göbeğimi bile yazıyom buraya :))
Napiyim kafaya takacağma boşaltıyım diyorum.
İnsan otu çöpü takıyo bu aylarda...
:KK47:beni uzmeye çalışanlara böyle olcam artık :)

Ah kıyamam ya benimde ablam aynı senin gibi izmirden ankaraya gelin gitti kaynanası ile karşı karşıya apartmanlarda oturuyor çok zor ondan biliyorum gurbetliği.bak ev hanımı olmandan kaynaklı gün içerisinde düşünecek çok vaktin oluyor bence ruhsal dengeni kurabilmek için kendine bi aktivite bulmalısın. Yaz olmasa ve cinsiyet belli olsa örgüye vur dicem kendini ama:) bebişi üzme ama lütfen:KK43:
Yapıyorum yine elimde iğne oyası seccade fln isliyorum yoksa hiç gecmiyo vakit ama ailemin yerini tutmuyo hiçbirşey :KK43:

çok çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış bence sen yine Hüseyin beye bir görün yada mesaj yaz cevap dönüyor mutlaka hadi çok geçmiş olsun tekrar çok sevindim ☺️
Çok sağol canım Kürşat hoca vardı saat 6 gibi daha acile nöbetçi Dr gelmemişti Kürşat hoca gördü baya da iyi yaklaştı iyice tatmin etti beni sanırım kasilma dan dolayı 2 al dedi haftaya zaten gitcem Huseyin hocaya o yüzden bi daha şimdi para vermek istemiyorum inş hepimiz hep güzel haberler veririz sen ne zaman gidiyorsun

yaa demek sezeryan sonrası normal doğum yaptıran bir dr buldun. ne güzel. bende bulabilmeyi umuyorum. izmitte arayış halindeyim.
Gebze de de var eger facebook kullaniyorsan ssvd grubuna uye olursan oradan hastane ve doktor bilgisi alabilirsin:)
Canım eniyisi bile yeri gelince tam bi kaba acayip oluyo dün ben neler yaşadım kardeşi yüzünden ve sancilandim bebeğim dusuyo zannettim ve orda annesi de kardeşine napiyosun sen sus demedi bana sus dedi bende sadece beni susturcana kızını sustur dedim ve eşim anneme öyle demicektin dedi bana bide onla girdik birbirimize ben dün geceden beri neler yaşıyorum bebeğim in kaygısıyla Dr a bile gitmeye korktum ya kötü bisey derse diye sancı kanama mahvoldum dünden beri ama hala bana annem o da diyebildi maalesef
Arkadasim deger mi yavrunu kendini bu kadar uzmene su akar yolunu bulur onlar da ettigini bulur hamile hamile sana bunu nasil yasatiyorlarsa allah onlara elbet hesabini sorar sen bebegine bak kendine bak bosver kimi kimseyi zor ama yavrun icin bosver bisey olsa yavruna deger mi onlar icin allah onlara da selamet versin yaptiklarinin farkina varsinlar sende kuzuyu da kendini de daha fazla uzme artik

Yapıyorum yine elimde iğne oyası seccade fln isliyorum yoksa hiç gecmiyo vakit ama ailemin yerini tutmuyo hiçbirşey :KK43:
Kesinlikle hiç bişey ailenin yerini tutamaz ama bak sende kendi başına bi ailesin artık karnındaki bebişinle:KK200: sıkılınca ona sarıl. Yapılan araştırmalarda hamileliği dingin ve huzurlu geçen bayanların bebeklerinin doğduktan sonra sakin ve sorunsuz mutlu bebekler oldugu tespit edilmiş bak sen huzur ver ona canım benim

Kızlar iyi akşamlar. Akşamüstü kanamam olmuştu biraz. İst. Sancaktepe'de özel bir hastaneye gittik eşimle. 71 yaşında yaşlı erkek doktor nöbetçiymiş. Beni ultrason ile muayene etti. Sorun yok devam ederse gelin dedi. Alttanda muayene etmek gerekir ama sen şimdi müsaade etmezsin dedi. Sorun görünüyorsa tabiki edin dedim . Etmedi ama. Ben göbeğimi silip toparlanırken göbeğin için çatlak kremi vs kullanıyormusun diye sordu. Bende hayır ama başlıcam deyip göğüstede ciddi kaşıntı olduğundan bahsettim. Önce bacaklarıma sonra biraz araya ve en son göğüslerime dokunup kremi bu bölgelerde kullan dedi. Sanırım elle tacize uğradım ve bozuldum. Gece sütyenle yatki göğüslerin sarkmasın diyerek sütyen askımı tuttu ve penyemi kullan bişey bişey dedi. Sonra perdenin arkasında eşimin yanına bozul şekilde gittim. Protestan fitil , balık yağı, bebe aspirini falan yazdı. Hiç bişey sormadım sinirden. Eve gelince duş aldım ve uzandım. Şimdilik 1 damla kanama oldu. Sabahtan başka hastaneye bayan doktora gidicem...siz ne düşünürsünüz ????

Kesinlikle hiç bişey ailenin yerini tutamaz ama bak sende kendi başına bi ailesin artık karnındaki bebişinle:KK200: sıkılınca ona sarıl. Yapılan araştırmalarda hamileliği dingin ve huzurlu geçen bayanların bebeklerinin doğduktan sonra sakin ve sorunsuz mutlu bebekler oldugu tespit edilmiş bak sen huzur ver ona canım benim
Benim bebis beni çok ugrastircak o zaman :) neyse kendim ettim derim artık :)

Gebze de de var eger facebook kullaniyorsan ssvd grubuna uye olursan oradan hastane ve doktor bilgisi alabilirsin:)

Arkadasim deger mi yavrunu kendini bu kadar uzmene su akar yolunu bulur onlar da ettigini bulur hamile hamile sana bunu nasil yasatiyorlarsa allah onlara elbet hesabini sorar sen bebegine bak kendine bak bosver kimi kimseyi zor ama yavrun icin bosver bisey olsa yavruna deger mi onlar icin allah onlara da selamet versin yaptiklarinin farkina varsinlar sende kuzuyu da kendini de daha fazla uzme artik
Aynen canım hamileyim ve riskliyim bunu bile bile beni tahrik etti tartıştı çok şükür bebeğim iyi bende dediginiz gibi yapicam ve bebeğimi dusuncem sadece

Kızlar iyi akşamlar. Akşamüstü kanamam olmuştu biraz. İst. Sancaktepe'de özel bir hastaneye gittik eşimle. 71 yaşında yaşlı erkek doktor nöbetçiymiş. Beni ultrason ile muayene etti. Sorun yok devam ederse gelin dedi. Alttanda muayene etmek gerekir ama sen şimdi müsaade etmezsin dedi. Sorun görünüyorsa tabiki edin dedim . Etmedi ama. Ben göbeğimi silip toparlanırken göbeğin için çatlak kremi vs kullanıyormusun diye sordu. Bende hayır ama başlıcam deyip göğüstede ciddi kaşıntı olduğundan bahsettim. Önce bacaklarıma sonra biraz araya ve en son göğüslerime dokunup kremi bu bölgelerde kullan dedi. Sanırım elle tacize uğradım ve bozuldum. Gece sütyenle yatki göğüslerin sarkmasın diyerek sütyen askımı tuttu ve penyemi kullan bişey bişey dedi. Sonra perdenin arkasında eşimin yanına bozul şekilde gittim. Protestan fitil , balık yağı, bebe aspirini falan yazdı. Hiç bişey sormadım sinirden. Eve gelince duş aldım ve uzandım. Şimdilik 1 damla kanama oldu. Sabahtan başka hastaneye bayan doktora gidicem...siz ne düşünürsünüz ????
Tevbe yarabbi canım resmen sapik mis o pislik seni ancak teneşir paklar deyip cikcaktin benim Dr um da erkek hamile kalmadan önce yumurta takibi için kaç kez vajinal ultrason la baktı ve ustum örtülü ultrasonu bile öyle soktu ve şuan da hiç böyle biseyleri olmadı ona neymiş gece neyle yatıp yatmicandan bence şikayet et o Dr pislik ya bak sinir oldum:KK11::sinirli::KK62:

Son düzenleme:
X