2017 Şubat Anneleri

Merhaba ;

İkili tarama testi nasıl oluyor? Kontrolün sırasında mı doktor ölçüm yaptı ? Sonrasında kan tahlili istedi. Haftaya benim de var. Doktorum muayeneye gel ölçüm yapalım kan için devlette ücretsiz aynı gün yaptırabilirsin dedi.

Kontrol sırasında doktor ultrason ile bebeğin ense kalınlığını ölçüyor.
Birde kan veriyorsun. Bu kadar

Aynen öyle dünya benim etrafımda dönsün diyo resmen herkese bi bas kaldirmalar yapılan iyiliği unutmazlar kendi derdimi unutup o derdiyle ağladım ben ama degmedi şuan bebeğim için çok endiseliyim inş bisey olmaz :KK43:
sıkma canını bişey olmaz inşallah. kafanı dağıtmaya çalış. aç bi komedi filmi, dizi falan bişeyler izle, canının istediği bişey varsa koy önüne onu da :)) ben canım sıkılınca böyle kafa dağıtıyorum, çok rahatlıyorum:halay:

YAKINDA ULTRASONA GİREN VARMI BEBEK BOYU KAC GORUNUYO
Ben dün girdim. 2,9 cm di. Kalbinin atışın gördük :KK200:
Elleri ayakları oynuyordu kıpır kıpırdı :)) dünden beri yerde miyim gökte miyim gerçekten bilmiyorum..
Dünkü gördüklerime dek pek bir şey hissetmiyordum..Artık doğması için sabırsızlanıyorum :anne:

canım hayırlısı ne ise o olsun ense kalınlığına bakmıştır doktorun kötü birşey olsa derdi sana yinede tedbir aamaçlı sana yapmışlardır. cinsiyet için bir bilgi verdimi sana .
Baktı baktı cinsiyet hakkında birşey demedi henüz birdahaki kontrolümde belli olur belki

Loveali Loveali , canım biraz sakinleş artık.
Ilık bir duş'a girip eşin gelene kadar uyumaya çalış. Düşündükce daha çok gerilirsin. Bak biz bile burdan çok gergin olduğunu hissedebilirken bebeğin ne durumdadır bir düşün..
Kimse için kendini ve bebeğini üzdüğüne değmez..
Evet haklisin siz bile hissederken bebeğim daha çok etkileniyo dur aynen uyumaya calisiyim en iyisi sağol canım

Merhaba ;

İkili tarama testi nasıl oluyor? Kontrolün sırasında mı doktor ölçüm yaptı ? Sonrasında kan tahlili istedi. Haftaya benim de var. Doktorum muayeneye gel ölçüm yapalım kan için devlette ücretsiz aynı gün yaptırabilirsin dedi.
Kan tahliliyle oluyor ayrı yerde kan verdim benimkide devlette zaten

hmm , yalnız değilsin bak birsürü bayan arkadaş var burda ailen ile paylaşamadığın şeyleri burda tanımadığımız arkadaşlarla paylaşıyoruz garip ama bu şekilde ... üzülme sen düzelir herşey eşin yanında çok konuşamaz cadı görümce :oops:
Aynen canım ya burda farklı bi ortam oluyo aksam direk kendimi buraya attim çünkü başka kimseyle paylasamicam ailem e anlatamam bide onlar uzulcek o yüzden burda sizlerle biraz rahatladım sagolun

Sanci stresten gecmemistir kotu bisey olsa kendini belli eder kanam vs aklina bunlari getirme ve sakinlesmeye calis bisey olmayacak Allahin izniyle sen sakinligini koru yeterli durumlardan haberdar et bizi
İnş canım eşim gelse de bi gitsem minigimi gorup iyi olduğunu bilsem baya rahatlicam

Kızlar merhabaa
Bende uzun zamandır yazamıyordum ama ara ara takip ediyordum sizi.
Şu bir ay ara ile olan kontroller çok germeye başladı beni. Zaman çok uzun gelmeye başladı bana bebisim napiyo sağlıklı mi herşey yolunda mı çok merak ediyorum.
Bide son zamanlarda buralarda herşey yolunda gidip te rutin kontrolünde bebeğinin kalbinin durduğunu ogrenenleri okudukça iyice tedirgin olmaya basladim :KK17:

Kızlar merhabaa
Bende uzun zamandır yazamıyordum ama ara ara takip ediyordum sizi.
Şu bir ay ara ile olan kontroller çok germeye başladı beni. Zaman çok uzun gelmeye başladı bana bebisim napiyo sağlıklı mi herşey yolunda mı çok merak ediyorum.
Bide son zamanlarda buralarda herşey yolunda gidip te rutin kontrolünde bebeğinin kalbinin durduğunu ogrenenleri okudukça iyice tedirgin olmaya basladim :KK17:

canım iyi düşün güzel olsun.. ne kadar mide bulantısı olarak şikayetci olsamda o insana moral veriyor çünkü biliyorum şuan iyi diye..

bende geçtiğimiz hafta pazartesi gitmiştim baştan popoya 5.5 cm demişti dr ikili test yapıldı yarında sonuçları alıp dr a göstermeye gidicem. yarınki gidişimde cinsiyetini de sorup şansımı bi deneyim geçen hafta ölçümü yapan dr a sorduydum daha çok minik dediydi :) belki bi haftada biraz büyümüştür.

canım iyi düşün güzel olsun.. ne kadar mide bulantısı olarak şikayetci olsamda o insana moral veriyor çünkü biliyorum şuan iyi diye..
Canım bende mide bulantısıyla teselli buluyordum ama dün gece öyle bi konu okudum burda hiç bir problemi yokmuş kanama lekelenme ağrı hiç bişeyı yokmuş aylık kontrolüne gitmiş kalbin durduğunu öğrenmiş bugünde mide bulantim olmayınca paniklemeye başladım
Bi hissetmeye başlasak şu bebisleri hayırlısıyla

X