2017 Şubat Anneleri

Ay inşallah dökülür yaaa.
Eşimden utanıyorum.
Kocaman ve koyu renkli
Ağdaya mı başlasam diyodum bende

kuzum ağdayı bende düşündüm ama ya daha çok koyulaşırsa diye korktum vazgeçtim. hafta sonu göğsüme de yayıldı kıllar

selam anneler bende bugün uzun bir aradan sonra işe başladım. ama çok uykum var :)

allah kolaylık versin hepimize ben de gece mide ağrısından uyuyamadım sabah işe gelmiyim kafa izni yapayım dedim sonra iznimi başka bir güne saklıyım diye vazgeçtim

ama şuan uyuyorum resmen

allah kolaylık versin hepimize ben de gece mide ağrısından uyuyamadım sabah işe gelmiyim kafa izni yapayım dedim sonra iznimi başka bir güne saklıyım diye vazgeçtim

ama şuan uyuyorum resmen
amin canım aynen gerçi evde de yat yat sıkıldım ama hayırlısı ya bakalım belki böyle zaman geçer :)

Canım sakin olmaya çalış bence gece yazmışsın gerçi nasılsın ii sin inşallah

Aynen öyle dünya benim etrafımda dönsün diyo resmen herkese bi bas kaldirmalar yapılan iyiliği unutmazlar kendi derdimi unutup o derdiyle ağladım ben ama degmedi şuan bebeğim için çok endiseliyim inş bisey olmaz

İnş iyi dir dua edin çok korkuyorum çünkü hala sancim var akşam eşim gelsin gitcem gitmeye de korkuyorum şuan bisey olduysa onu duyarsam diye

canım bence görümceni sevindirme kıskançlığından yaptı belkide kendi çocuğu geri planda kalıcak diye. kendine ve bebişine çok iyi bak sağlıklı beslen ve şapkadan başka birşey takma kafana
Onu sevindirmem zaten Allah ım korusun dusunmek bile istemiyorum ama kötü bisey olursa onu fena uzerim şuan sadece dua ediyorum inş iyidir diye

Değilim sancim var çok korkuyorum gece çok fena vurdu sancı dusuyo herhalde dedim moralim çok bozuk

canım doktora neden gitmiyorsun içindeki şüphen gider acile gidip sancım var dediğinde bile ultrasyona alırlar seni. keşke acını ve sinirlerini yatıştırıcak birşeyler olsa.

Endiselerin gider ultrasonda gorunce bence ihmal etme bugun gitme ihtimalin varsa hemen git derim
Gitcem çünkü sancim var hala ama ya bisey fln olduysa diye de gitmekten de korkuyorum ins iyidir sadece annesini üzülme ben varım burda diye uyariyodur bu sancilarla inş

ay evde yatmakta çok sıkıntı gerçekten
bayramdan önce yoğun bir kanama geçirdim 1 hafta boyunca yattım allahım kimseye yaşatmasın
amin canım Allah bi daha yaşatmasın. gerçekten baya sıkıntılı yatmak . en ufak bişide acaba noldu bişey mi var diye stres oluyor insan birde.

ya kızlar benim aşırı geniz akıntım var. nezle gibi sürekli burnum tıkanıyor ilk defa böyle bişi yaşıyorum yaa

Canim dua ederiz o sorun degil herzaman ederim icin rahatlat ozaman dr gozuk hem stresin azalir hem rahatlarsin olmazmi git gorun aklinda deli sorularla ugrasma kontrol olunca huzurun gelir emin ol
Evet onu bi goriyim iyi olduğunu biliyim az sakinlesirim herhalde çünkü şuan onun stresi daha çok tetikliyo galiba sağol canım Allah razı olsun

canım doktora neden gitmiyorsun içindeki şüphen gider acile gidip sancım var dediğinde bile ultrasyona alırlar seni. keşke acını ve sinirlerini yatıştırıcak birşeyler olsa.
Eşim 4 te geliyo onu bekliyorum gelsin gitcem maalesef burda yapayalnızim ailem izmitte ben Ankara dayım kimsem yok burda

Evet onu bi goriyim iyi olduğunu biliyim az sakinlesirim herhalde çünkü şuan onun stresi daha çok tetikliyo galiba sağol canım Allah razı olsun
Sanci stresten gecmemistir kotu bisey olsa kendini belli eder kanam vs aklina bunlari getirme ve sakinlesmeye calis bisey olmayacak Allahin izniyle sen sakinligini koru yeterli durumlardan haberdar et bizi

Eşim 4 te geliyo onu bekliyorum gelsin gitcem maalesef burda yapayalnızim ailem izmitte ben Ankara dayım kimsem yok burda

hmm , yalnız değilsin bak birsürü bayan arkadaş var burda ailen ile paylaşamadığın şeyleri burda tanımadığımız arkadaşlarla paylaşıyoruz garip ama bu şekilde ... üzülme sen düzelir herşey eşin yanında çok konuşamaz cadı görümce

selam anneler bende bugün uzun bir aradan sonra işe başladım. ama çok uykum var :)
Aynı durumdayım, bir hafta raporun ardından işe başladım. Hatta dün çağırdılar OHAL gereğince pazar günü de çalıştık. Çok kötüyüm iki gündür. Geceleri de uyuyamıyorum üstelik. Sürekli uyku ile uyanıklık arasında geçiriyorum. Azıcık daldığımda da kabuslar görüyorum. Hatta gece rüyamda zombi bile gördüm

Loveali , canım biraz sakinleş artık.
Ilık bir duş'a girip eşin gelene kadar uyumaya çalış. Düşündükce daha çok gerilirsin. Bak biz bile burdan çok gergin olduğunu hissedebilirken bebeğin ne durumdadır bir düşün..
Kimse için kendini ve bebeğini üzdüğüne değmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…