2017 Şubat Anneleri

İlacı mutlaka söyle hatta istersen vajinal kullan çoğumuz öyle kullanıyoruz o salakla da aynı evde değiliz o ayrıldığı için kayinvalidemde baba evinde yanı ama bende salaklik çok yüz verdim bi sanci saplandı ordan gelince dusuyo sandım çok korktum gece de hep huzursuzdum inş bebeğim iyidir çok tedirgin im

Ya kendimi övmuyorum ama ona yapmadığım kalmadı hep yanında olmaya çalıştım zor günler geçiriyor diye ama karşılığı bu oldu ya herkese baş kaldiriyo abisinin bile üstüne yurudu resmen bütün bağlar koptu zaten daha bana uzak Allah a yakın olsun beni ne hale getirdi zaten karnimdakinin stresi bana yetiyor şuan elim yüz şiş bebekten korkuyorum ins iyidir

Aynen bebeğim çok etkilendi sanırım bütün gece uyutmadı sancim vardı inş iyidir inş

Sabaha kadar agrim vardı ordan gelince de bi sancı saplandı dusuyo sandım çok tu çünkü çok korktum inş iyidir hala tedirginim
Dikkat et kendine... iyidir inşallah için rahat etmezse doktora gidersin... boşver biraz kafanı dağıt düşünmemeye çalış olanları

korkma sakin ol drum sen ne hissediosan bebekte hisseder stresten uzak dur demişti. kv lere gitme bi sure görüşmemiş olursun hiç bişey bebeginden degerli değil. kıskançlık var bence görümccende

kızlar birdenbire 2 kg artış oldu bu normalmi hemde aşırı hiç bişey yemezken. aşırı kilo alıp hantal bir anne olmak istemiyorum

günaydın iyi haftalar kızlar,

benimde duştan sonra göğüslerde acayip bir kaşınma oluyor. özellikle ahverengi bölgede.. göğüslermi büyüuor? sizdede varmı?

kızlar birdenbire 2 kg artış oldu bu normalmi hemde aşırı hiç bişey yemezken. aşırı kilo alıp hantal bir anne olmak istemiyorum

Kg artışı olarak düşünme bence..12 haftayi devirecegiz nerdryse kan oranımız arttı.. Rahim buyuyor.. Eger dusuk ilacı kullanıyorsan icindeki etken maddelerin arttirdigi progesteron hormonu basta olmak uzere tum hormonlar tavan... Vücut tam kapasite calisarak insan buyutmeye calisiyor..Yani o tartıda görülen artışın tek sebebi sıradan kg artışı değil..O yüzden kontrollü ama sakin olalım no panic Yani bence öyle .... (diye kendini kandırıyordu )

Diş etleri hassaslaşıp ağrıyan var mı? Çok canım yanıyor ..
Gunaydin kızlar nasılsınız?Serum yememe rağmen mide bulantısı hala geçmedi kusmalar azaldı.Artık normale dönmek istiyorum ,psikolojim çok etkilendi.Bugün izin bitti ise başladım....Parfüm kokuları,kahve kokuları mide bulantilarini tavan durumuna getiriyor.Kızlar yuzumde leke oluştu.Sizler hangi yüz kremleri kullanıyorsunuz?Diş etlerimde benimde kanamalar başladı 2017 şubat anneleri herşeye çabuk başladı Sağ solun lafları bitmez kızlar herkesin bir yorumu var 2 ayda ne sutu olcak gerçekten...Birşey yemeyince çocuğun zekasının etkilencegini düşünen eşimin arkadaşları gibi....
Herkes bir alem canımdan can taşıyorum, ben dikkat etmicemde kim dikkat etcek bebegime sanki bilerek yemiyoruz.

Loveali canim sakin ol hicbirsey bebeginden önemli değil.Gorumcen zaten aklı başında olsa hamile hamile seni sinirlendirmez.Rahat olmaya çalış ki daha çok sinir et onu.

Arkadaşlar bi soru sorsam Allah esirgesin ama bebeğimde bir anormallik dahi ben aldırmayı imkansız düşünmüyorum. onun için sizce ikili testi yaptırayım mı. doktorum yaptırman gerek dedi. Allah korusun olumsuz çıkarsa bu durumda psikolojik olarak hamilelikte çok kötü geçer. zaten bu ikili testi yaptıranların çoğunda olumsuz çıkıyormuş ama bebişler Allahın hikmetiyle sağlam doğuyor.

Takıntılı bir kişiliğe sahip degilsen yaptirmalisin ama eğer aldırma gibi bir dusuncen yoksa 9 ay o stresle geçmez canim hiç yaptırma .Ikili test sonuçları anne eğer çok kiloluysa ve 35 yaş üstü hamile ise zaten normalin üstünde çıkıyor değerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…