2017 Şubat Anneleri

Şu an çok kötü bir haber aldım kuzenimin bebişini alacaklarmış bugün. 21. Haftasında. İkizdi birinin kalbini durdurmuşlardı bu sefer de diğerinin suyu bitmiş. Çok nadir görünen şeyleri yaşadı ama benim ümidim vardı. Arayamıyorum bile ne denir ki.
epey de büyükmüş 21 hafta :KK43: Rabbim sabır versin, zor bir imtihan

epey de büyükmüş 21 hafta :KK43: Rabbim sabır versin, zor bir imtihan
Amin burda bunu yazmak istemezdim herkes hamile sonuçta ama onun başına gelenler çok çok düşük bir ihtimalmiş. olumsuz etkilenmesin kimse. Dua edin de kızlar atlatsın suni sancı alıyormuş şu an.

Ya sık ultrason zararlı denilebiliyor ama mesela benim bi hafta öncesi bisey yoktu bi hafta içinde içerde kanama oluşmuş ve ben yoldan geldim bi goruneyim diye Dr a gitmiş olmasam bu anlasilmicakti ve mesela bu kadar dikkat etmicek ilaç kullanamicaktim belki de daha kötü olacaktı bende onu anlamıyorum anlık değişebiliyor herşey nerden anlaşılacak bu gitmezsek
Slm kızlar fazla giremiorum KK ya bi bakım dedim bu konu dikkatimi çekti 7.haftama girdiğimden beri her hafta baktirdim ben. Benim hic kanamalı bi durumum olmadı tek korkum bebisimin kalp atışı var mi? Diğerini öyle kaybettim bunda da içimin rahat olması için baktiriorum.. Bence baktrmamakta iyi deil sık olmasa da baktrmak lazm kardesimin bir dusugunde bebeğinin kalbi 9.haftada durmuştu ve 12.haftada kontrole gittiğinde Dr u demistib3 haftadır içinde iyiki zehirlemedi diye.. Allah korusun herkesi..

banuelis banuelis Rabbim yardımcısı olsun hiç değilse kendisi sağlıkla kurtulsun inş tez vakitte de Mevlam saglikli evlat nasip etsin bi daha yasamasin inş böyle şeyler

Slm kızlar fazla giremiorum KK ya bi bakım dedim bu konu dikkatimi çekti 7.haftama girdiğimden beri her hafta baktirdim ben. Benim hic kanamalı bi durumum olmadı tek korkum bebisimin kalp atışı var mi? Diğerini öyle kaybettim bunda da içimin rahat olması için baktiriorum.. Bence baktrmamakta iyi deil sık olmasa da baktrmak lazm kardesimin bir dusugunde bebeğinin kalbi 9.haftada durmuştu ve 12.haftada kontrole gittiğinde Dr u demistib3 haftadır içinde iyiki zehirlemedi diye.. Allah korusun herkesi..
Yanı işte bende bunu diyorum bilemiyoruz ki bazı şeyleri kapalı kutu sonuçta bende bilemicektim gitmeseydim

Acıkmaya başladım bugün eşimi aradım gelirken şunu şunu al diye. Durmadan yiyorum. Ama bu sabah tansiyonum mu oynadı ne bayılacak gibi oldum. Yattım ama kızım tepemde çizgi film açmak zorunda kaldım ama yine de ana kuzusu durmuyor bensiz. İlk çocuğunu bekleyenler kıymetini bilin bu günlerinizin.
çok zor ben seni çok iyi anlıyorum acıkıyolar oyun istiyolar ortalık savaş alanı gibi benim evin

Selam kizlar 10+1 deyiz çok şükür herşey normal boyu kacti sizinkilerin o haftada giden oldu mu ??13 hafta da tekrar gitcez 2 ki tarama testi var hemde cinsiyeti belli olur dedi doktor...mide yanmalari kasik agrilari da normal mis...agrin çok olursa en fazla 4 tane parol icilebiliyormus..ve sicak havlu yapip koya bilirsin dedi dizinde bilginiz olsun.. Rabbim hepimizin evladini sagsalim kucagina kavuşturmak nasip etsin

Ben sabah akşam fitil olarak kullanıyorum. Bulantım çok olduğu için böyle verdi bu şekilde daha iyiymiş. Benim düşük riskim var haftada 1 de iğnem var
seniin risk sebebibn ne bende hap + haftada bir iğne alıyorum

Selam kizlar 10+1 deyiz çok şükür herşey normal boyu kacti sizinkilerin o haftada giden oldu mu ??13 hafta da tekrar gitcez 2 ki tarama testi var hemde cinsiyeti belli olur dedi doktor...mide yanmalari kasik agrilari da normal mis...agrin çok olursa en fazla 4 tane parol icilebiliyormus..ve sicak havlu yapip koya bilirsin dedi dizinde bilginiz olsun.. Rabbim hepimizin evladini sagsalim kucagina kavuşturmak nasip etsin
Bende 10+1 im bugün dün kontrolüm vardı 3.09 cm benim boyu bende bi aksilik olmazsa 12. Haftada çağırdı içerde kanama olduğu için bisey olursa erken de gel dedi

Sagolasin,ilk defa kullanacagim ama kararsizim kanama yapabilirmis vs diye duydum ama nekadar dogrudur bilemem ama cekindim dogrusu,dr guvenmekten baska care yok ama pimpirikli olunca insan korkuyor tesekkur ederim
Canım ben de geçen haftadan beri kullanıyorum içerde kanama alanı olduğu için başladık ağızdan aliyodum bi kaç gün bisey olmadı ama sonrasinda sarhoş gibi yaptı ve bulantimi feci şekilde tetikledi acillik oldum dün kontrol vardı bunlari soyled8m vajinal kullan dedi dünden beri vajinal kullanıyorum ama o da akıntı gibi geliyo sanki sonuncuyu gece yatarken ağızdan alıyorum yine kanama yapmaz ki tam tersi benim kanama alanım küçüldü bi hafta kullandığım halde

benim eşim iş konusunda bana çok yardımcı, hizmet sınırsız, dili de çok tatlıdır peşimde döner lakin en ufak bir fikir ayrılığında çenesi durmuyo..
Yani hamiledir susayım, bugün bari çenemi tutayım yok..

Okadar hizmete artık çenesi de durmayıversin canım.
Negüzel bak anne gibi peşinde koşturuyomuş noolsun.
Benimki şakayla karışık ah bi bana küssen de bi kaç gün kafamı dinlesem bile dedi :))

yanı herseyı yapıo bulasık ev süpürme yemek bi yapıo ıkı yapıo üçüncü de başlıyo saydırmaya valla hergün ağlıyom canım sıkılıyo sonra onunla ılgılenmiyomuşum hep uyuyomuşum beni nıe anlamıyo dıye kafamı duvarlara vurasım gelıyo :KK43:

Bence minik bi yazı tutuşur eline gebelikte kadında olan değişiklikler ve baba adayına düşenler gibi...
Ben 10.haftaya kadar hep eşim gelmeden uyyakaldım.napiyim sızıp kalıyodum elimde değil.

seniin risk sebebibn ne bende hap + haftada bir iğne alıyorum
Benim ilk 4/5 gün yerleşme kanaması oldu sonra lekelenme oldu en sonunda kırmızı kanıgörünce hemen Protestana ve iğneye başladık çok şükür şuanda yok ama hala kullanıyorum ultrasonda bişey gözükmüyor ama Drum kanama Gerze'min düşük riski dedi herhalde 2/3 haftaya bişey olmazsa bırakıcam. Sendemi kullanıyorsun

Ben yaptırıyorum ki yapmak zorunda heleki şu dönemde ben bu çocuğu kendim yapmadım. Yapmasın da göreyim:) evlendik baktım herşeyi yapıyor yemek hariç tabi. Cam siliyor , balkon yıkıyor. Ama hafta sonumuz temizlikle geçiyordu. Şimdi kadın geliyor o yüzden hiç yapmaz ama kıza bakar, yemek yedirir, yıkar. Ben derim çoğunlukla ama yapar yani. Kadın işini bilecek erkek de iş yapacak. Çalışmasaydım böyle olmazdı eminim iyiki eline bakmıyorum kimsenin.

Ben de hep iyi ki işim var diyorum.
Bu halde bile canı isteyince yapıyo.
İşim olmasa kılını kıpırdatmazdı muhtemelen

Selvos88 Selvos88 aslında az bir risk görünce en azından 12 haftaya kadar veriyorlar anladığım kadarıyla bide bi kayıp olunca tedbir amaçlı verdi. Ki benim önceki gebeliğimde hiç lekelenme olmadı bile kalbi durdu Rabbim kimseye yaşatmasın

Kesinlikle katılıyorum. Evlendiğimizin 2.günü aldım karşıma "bak dedim aynı çatı altındayız yani çatı ortak, her ikimizin el ayak sayısı eşit hatta sen daha güçlüsün, ikimiz de çalışıyoruz, her şey hemen hemen eşit bu evin işleri de eşit" dedim :sinirli: :))
Çok güzel iş yapar, benden daha güzel yapar.:temizlik:
Çocuk doğduğunda da aynı şey geçerli. Babası olarak bakımını o da üstlenecek.:KK5:

Ne güzel anlaşmışsınız zamanında.
Bizim ilk zamanlar bazı ciddi ailevi sorunlarımız vardı.
Evlendiğimizi bile anlayamadık desek yeridir.
Oyüzden bazı şeyler kendiliğinden gelişti.
Çok şükür elinden iş gelir eşimin.
Ama zorunlu kalmadıkça pek dahil olmak istemez.

Şu an çok kötü bir haber aldım kuzenimin bebişini alacaklarmış bugün. 21. Haftasında. İkizdi birinin kalbini durdurmuşlardı bu sefer de diğerinin suyu bitmiş. Çok nadir görünen şeyleri yaşadı ama benim ümidim vardı. Arayamıyorum bile ne denir ki.

Allah yardımcısı olsun.
Yolu da yarılamış.
Ne zor olmuştur ya canım benim.
Dua edelim ona.

Canım ben de geçen haftadan beri kullanıyorum içerde kanama alanı olduğu için başladık ağızdan aliyodum bi kaç gün bisey olmadı ama sonrasinda sarhoş gibi yaptı ve bulantimi feci şekilde tetikledi acillik oldum dün kontrol vardı bunlari soyled8m vajinal kullan dedi dünden beri vajinal kullanıyorum ama o da akıntı gibi geliyo sanki sonuncuyu gece yatarken ağızdan alıyorum yine kanama yapmaz ki tam tersi benim kanama alanım küçüldü bi hafta kullandığım halde
Sagol canim ya valla daha da cok.rahatladim insallah sorunsuz atlatiriz dr dusuk tehlikesi var mi yokmu diye tekrar aradim agri varda sorgulayamayiz tedbir amacli dedi
Sen dahil herkese tesekkur ederim sagolun kizlar

X