2017 Şubat Anneleri

Allah yardımcın olsun.
Ben toplamda 3 kilo verdim bulantı ve tiksinmelerden. Oğlumda hiç sıkıntım olmamıştı ama bu defa çok zorlandım.
12+0 ım bugün itibari ile.
İnşallah kalıcı olarak bitmiştir diye dua ediyorum :)

Kızlar ciddi ciddi bulantım ve tiksinmen geçti gibi
Bugün kendimi çok iyi hissediyorum. Allahımmm inşallah kalıcı olarak bitmiştirr
Vallahi ağzından bal damli yor .inşallah bitmiştir. Bize de sıra gelsin artık. Gerçekten bu sıcaklarda çok zor oldu bulantı susuzluktan kırıldı k yaw

bulantım yok denecek kadar az oğlumda 6 haftada bir başladı 16 haftaya kadar acaip bulantım oldu bişey yiyemiştim
bu sebepten 51 kiloya hamile kalımıştım 50 kiloydum 4 ay bitince
ama şimdi 9 haftalık oldum 53 kilodan 57 kiloya çıkmışım
acaip bir mide şişkinliğim var nefesimi kesiyor

Hiç aklıma gelmedi tansiyona baktirmak .
Etkisi var mıdır . Tansiyondan dolayi mi bas agrisi siddetli olur ki ? Birdaha ki ne baktirayim teşekkür ederin
tansiyon çıkıyorsa baş ağrısı yapar eğer tansiyon probelminiz varsa şimdiden doktorunuza danışın

Canım gözün aydın bebişin iyi ya boşver kanama alanı da geçer gider zaten şu ilk üç ay bi geçsin inşallah gerisi daha kolay geliyor unutcan kanama alanını progestanı

12.ci haftalardan bizlere seslenenler, mide bulantısı azalanlar, içime su serptiniz. heyecanla bekliyorum o günlere. bebeğime daha çok yoğunlaşmak istiyorum. Ne yazık ki şu an ki bulantılar buna izin vermiyor. Bugün bende biraz daha iyiyim ama ne yedin diye sorarsanız salatalık 1 galeta 1 paket çizi ve bir muz.
Pişen her şeyden hala tiksiniyorum.

Dolmayı çok severim dün eşim yapmış o yerken canım çekiyor ama bir çatal zor yiyebildim. Geçicek geçicek az kaldı İnşallah, başka sıkıntılarımız olmasın.

Kizalr aranizda tuylenene var mi cunku bende olmazken simdi baya baya tuylendim killandim saka gibi hicde almadim bugune dek bacaklarda kollarda var olmazdi hic saka gibi yavv ayipta bisi

bende de başladı progestron kullandım ondan oldu sanırım suan kullanmuyorum hala var normaldede oluyormus sanırım

Meleğim büyümüş ama içerdeki kanama alanim hala devam ediyo küçülmüş alan ama riskli dönem hala devam ediyo dua edin bana
benimde riskim hala devam ediyor 5. aya kadar hapa iğneye devam dualarım seninle

Kızlar ciddi ciddi bulantım ve tiksinmen geçti gibi
Bugün kendimi çok iyi hissediyorum. Allahımmm inşallah kalıcı olarak bitmiştirr
darısı basıma

Oğluma hamileyken benimde bulantım ve kusmalarım felaketti. Bunda hiç yok şükür. Tuzlu şeylere düşkünlüğüm arttı benim. Bol tuzlu ekmek arası domates istiyor canım sürekli. Keza çekirdek. Turşu. İlkinde böyle şeylerim yoktu. Tatlı isteğim sıfır. Akşam turşu yemek istitorum. İki gebeliğim arasında dünyalar kadar fark var. Bugün tam 10. Hafta olduk. Sağlıkla doğarlar inşallah.

merhaba herkese. benim de tahmini doğumum şubat 2017 de görünüyor. ikiz bebek bekliyorum

vajinal progestanı bende kullanıyorum ve gerçekten inanılmaz tüylenme problemim var arkadaşım lohusalıkta hepsinin döküldüğünü söyledi de bi nebze rahatladım

kanama yaşayan ve atlatanlara bir sorum olacak.
bu kanama arkasından gelen kahverengi damlalar ne kadar sürdü? birde benim normalde akıntım vardı çok fazla ama kanamadan sonra akıntım kesildi.
neler oluyor içeride acaba

Merjaba

Bulantılarım azalır gibi oldu. Sadece sabah uyandığımda kötü oluyorum. İştahım şükür yavaş yavaş açılıyor. Yalnız tatilde olduğumuzdan denize giriyorum ve bugün birşey yerken gıcık tuttu öksürim dedim fakat karnımda öksürürken acı oldu epey panik oldum. Sizce normal midir?

yok canım ilk benim daha önce olmadı
Gecmis olsun cnm bende iki.kere kaybettim..çok zor allah yardimcin olsun Rabbim tez zamanda saglikli evlat versin kucagina sagsalim alasin...yanliz bisey soracam niye iğne vuruluyordun..ben iki kere kaybettim doktorlar 3.gebeliktede sorun olursa tahlil yapilacagini kanda pihtilasma fln olursa iğne ilaç vereceklrini söylediler..

Neden sakincaliymis hic duymadim valla ben 2 kere bayan doktor demedim rezildi hic can kiymeti bilmiyorlar 2 tane erkek doktor denedim gayet anlayisli ve ilgiliydi..belki de bana öyle denk gelmiştir..ama tüm cevrem erkek doktora gidiyor çok da mennun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…