2017 Şubat Anneleri

Kızlar ben çok kötüyüm korktum sanırım malum sebeplerden evimin zangirdamasindan kasiklarim çok fena acile gitmek istiyorum ama cikamiyoruz

Kızlar uyuyamıyorum ben çok gürültü var burda karnım ağrıyor kımıl kımıl boyle stresten galiba bir an önce sabah olsun istiyorum
Aynı durumdayız. Tepemizden F16 lar geçince ev bombalanıyor sandım. Şu an sol tarafım batıyor ama acile bile korkudan gidemiyoruz. Sabah olsun bir an önce diye dua ediyorum. Allah ülkemizin yardımcısı olsun

Ayniyiz sanırım Allah korusun

Aynı durumdayız. Tepemizden F16 lar geçince ev bombalanıyor sandım. Şu an sol tarafım batıyor ama acile bile korkudan gidemiyoruz. Sabah olsun bir an önce diye dua ediyorum. Allah ülkemizin yardımcısı olsun

Günaydın hanımlar

Dün zorla da olsa uyudum ama hala kasıklarımda ağrı var biraz daha dinlenmeye çalışacağım çok şükür ev sessiz dün gecenin ardından bebeğim rahatsız oldu belli ki

Zaten 1 aydır tadilat vardı üst katımızda hergün tak tak birşeyler kırıyorlardı bugün o da yok allahtan anne kız (kız gibi hissediyorum) uyuyalım bakalım fırsatını bulmuşken

Yok canım bodoslama olur mu hiç valla aynı testi yaptırdım.her doktorun görüşleri farklıdır.benim bu ikinci gebeliğim her iki doktorumda aynı şeyi söyledi çiğ sebze tüketiminede dikkat etmemi çok iyi yıkanması gerektiğini falan filan baya bişey var.gebe kalmadan önce bende salama sarmıştım sonuç yeni geçirmişim çok yüksek bir deger çıktı.yani sadece toksoplazma için dediğini düşünmüyorum .senin doktorun izin verdiyse ye canım benim yerimede ye hatta.

İnanki sabaha kadar ayaktaydık kasılmalarım oldu korkudan tepemize bomba düşcek sandım yer sallanıyordu resmen.biz tam olayın ortasımdayız ettafımız kuşatıldı sanki.rabbim çocuklarımızın yüzü suyu hürmetine yar yardımcımız olsun ülke olarak.ençokda oğluma üzüldüm çocuk öle güzel uyuyorduki bomba sesleriyle en sonunda uyandı camlar patlıycak sandık .inşallah feraha çıkarız

Ankaradaki arkadaşlar tekrara hepimize geçmiş olsun.inşallah rabbim dün geceki gibi bir gece bir daha yaşatmaz.ömrümden ömür gitti.dışarı çıkmaya korkuyorum

Teşekkür ederim efenim,benim bi maruzAtım var,6 haftalık gebeyim ve 10 aylık kızım var,hala emziryorum,nasıl kesebilirim,tecrübeli anneler vardır aramızda
inşallah kesmemişsindir canım.
ben de kızım 9 aylıkken küçük kızıma hamile kaldım. dr um hiçbir sakınca görmediği için kızımı doğuma kadar emzirdim. doğumdan sonra ikisini beraber bir sene emzirdim. büyük 2.5 yaşında bıraktı memeyi.
şimdi yine hamileyim ve küçük kızımı emzirmeye devam ediyorum. onu da kısmetse 2.5 yaşında bıraktıracağım.

Aminnn inşallah çocuklarımızın yüzü suyu hürmeti için

Günaydın kizlar. Allah güzel günler gostersin.en güzel yuva insanın vatanını. Evlatlarına güzel günler birakabiliriz inşallah. İnsan en çok da çocuklardan yana çaresiz kalıyor. Allah bi daha istiklal Marşı yazdirmasin demiş ya ersoy ruhu şad olsun. Öyle gerçekten. Eşimle asla gitmeyi z diyoruz o saatlerde.vol bol dua edelim inşallah. Bu arada bulantılarim hiç bitmiyor ama kusma durdu çok şükür.
Ben de pzt diyetisyen é gidecem inşallah ilk gebeligi mde 7 Kilo verdim diyetisyen kontrolünde ve bebeğim çok iri doğdu. İnşallah yine basarabilirim

Sabah ezanina kdr uyumadk jetler patlama sesleri bende cok korktum sanirim sancilandim durdum sabaha kdr dua ettim.Rabbim birdaha boylesini yasatmasn..

Arkadaslar meraba tekrar ben
Iki gun once kalp atislarini. Gordum cok sukur. Benim 10 gun once kanamam olmustu o gunden beri kahverengi lekelerim geliyor. Progestan kullaniyorum. Bugun az fazla gelmeye basladi lekeler korkmaya basladim bu lekelenmeleri yasayan var mi?

Ye arkadaşım yeterli ye de istersen cips ye.bende hiçbirşey yiyemiyorumm. Geçende bir güzel hamburger yedim.kola da iciyorum azcik.napim rahatlatıyor bulantiyi

merhaba kızlar,
bende dün duydum kalp atışlarını çok şükür. sata göre 8+0 - ultrasano göre 7+5 çıktık. sata göre takip edicez dedi doktor. birde benden tahliller istedi. TSH-AST-ALT-Vİtamin D- FERRİTİN- hemogram- TAM idrar- ÜRE - glukoz - FT4 - FT5 Rubella vs vss.... fiyat altım 660 tl dneildi. devlet hastanesinde hepsi aynı gün oluyormu? hemnmi yaptırıcam testleri? birde 11-12. haftada 2 li test 90 tl mantıklı geldi.. testler aç karnına yapılcak dimi? yaptıranlardan bilgi rica edicem..

selam annişler :) ben geldim evime döndüm şükürler olsun miniğim bana tutundu gelişimi cok iyi damla damla bi iki kez kanamam oldu ama 10 gündür bişey yok dr günlük hayatına ağır iş yapmama şartı ile dönebilirsin dedi ve evimdeyim. 5. aya kadar progestan ve iğneye devam edicem. sizler nasılsınıız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…