2017 Şubat Anneleri

merhaba kızlar,
bende dün duydum kalp atışlarını çok şükür. sata göre 8+0 - ultrasano göre 7+5 çıktık. sata göre takip edicez dedi doktor. birde benden tahliller istedi. TSH-AST-ALT-Vİtamin D- FERRİTİN- hemogram- TAM idrar- ÜRE - glukoz - FT4 - FT5 Rubella vs vss.... fiyat altım 660 tl dneildi. devlet hastanesinde hepsi aynı gün oluyormu? hemnmi yaptırıcam testleri? birde 11-12. haftada 2 li test 90 tl mantıklı geldi.. testler aç karnına yapılcak dimi? yaptıranlardan bilgi rica edicem..
hepsini devlet hastanesinde yaptırdım rubella toksoplazma ve cmv hariç diğerleri aynı günde çıktı

Arkadaslar meraba tekrar ben
Iki gun once kalp atislarini. Gordum cok sukur. Benim 10 gun once kanamam olmustu o gunden beri kahverengi lekelerim geliyor. Progestan kullaniyorum. Bugun az fazla gelmeye basladi lekeler korkmaya basladim:KK43: bu lekelenmeleri yasayan var mi?
2 kez şiddetli kanama geçirdim. kanama sebebin ne peki önemli olan bu. yat dedimi 3 hafta kalkmadım ben bugun evime döndüm 5. aya kdar progestan ve iğneye devam lekeler kırmızıya dönerse hemen dra git

2 kez şiddetli kanama geçirdim. kanama sebebin ne peki önemli olan bu. yat dedimi 3 hafta kalkmadım ben bugun evime döndüm 5. aya kdar progestan ve iğneye devam lekeler kırmızıya dönerse hemen dra git
Kese yaninda kanama alani var. Kuculmus ama hala var. Dr.u aradim progestanin dozunu arttirdi canim.

Kese yaninda kanama alani var. Kuculmus ama hala var. Dr.u aradim progestanin dozunu arttirdi canim.
benim kanamalarım rahimağzıyla alakalıydı kesede kanama yok cok sukur azalıyormus bak korkma. ben gunde 3 kez 200mg aıyorum progestanı ayrıca haftada 1 iğne

selam annişler :) ben geldim evime döndüm şükürler olsun miniğim bana tutundu gelişimi cok iyi damla damla bi iki kez kanamam oldu ama 10 gündür bişey yok dr günlük hayatına ağır iş yapmama şartı ile dönebilirsin dedi ve evimdeyim. 5. aya kadar progestan ve iğneye devam edicem. sizler nasılsınıız
hoşgeldin çok şükür geri kalır hepsi insallah

Maşallah.. Benimde aynıydı.

Bayanlar bu JEL gibi sıvının bebeğin suyunun olup olmadığına dair bir test varmış, adını bilen varmı bulamadım.
canım eczaneler de onun için ped var sorabilirsin.

benim kanamalarım rahimağzıyla alakalıydı kesede kanama yok cok sukur azalıyormus bak korkma. ben gunde 3 kez 200mg aıyorum progestanı ayrıca haftada 1 iğne
Benim de kanama kesede degil kesenin yaninda kanama alani var. Yani kahve lekeler bitmedi bir turlu canimi skiyor

Mrb kızlar herkeste durum aynı galiba benimde sizin gibi herşeyden tiksiniyorum ne yemek görsem içim bulanıyo resmen açlıktan başım dönüyo midem kazınıyo ama bişey yiyemiyorum oğlumda böyle olmamıştı hiç.Bende dün kontrole gittim 8 olması gerekirken 8+5 çıktı yaklaşık boyu 2 cm şuanda dedi üç hafta sonra ikili test için gel dedi bulantı tiksinme için onzyd diye bir hap verdi aranızda kullanan var mı bu ilaçtan

Mrb kızlar herkeste durum aynı galiba benimde sizin gibi herşeyden tiksiniyorum ne yemek görsem içim bulanıyo resmen açlıktan başım dönüyo midem kazınıyo ama bişey yiyemiyorum oğlumda böyle olmamıştı hiç.Bende dün kontrole gittim 8 olması gerekirken 8+5 çıktı yaklaşık boyu 2 cm şuanda dedi üç hafta sonra ikili test için gel dedi bulantı tiksinme için onzyd diye bir hap verdi aranızda kullanan var mı bu ilaçtan
Selam Canım bende benzeri Zofer kullanıyorum çok aşırı bulantı ve kusması Olanlara veriyor fırlat. Keşke kullanmasak ama maalesef olmuyor

banada dramamine verdi sabah akşam 1 tane dedi ama ben 1 taneyi 2 ye bölüpte içiyorum sabah akşam. yetmiyor yine bulantım var kusma azaldı günde 1 kere belki . bende senin gibiyim susanmışım deli gibi
ama midem bulanıyo diye içemiyorum. zaten 2 kilo verdim bile :hasta:

banada dramamine verdi sabah akşam 1 tane dedi ama ben 1 taneyi 2 ye bölüpte içiyorum sabah akşam. yetmiyor yine bulantım var kusma azaldı günde 1 kere belki . bende senin gibiyim susanmışım deli gibi
ama midem bulanıyo diye içemiyorum. zaten 2 kilo verdim bile :hasta:
Ben günde bir defa kussam hiç ilaç almam sabah başladımı 2 saatte bir tekrarlıyor. Çok zor çabucak geçer İnşAllah

Karışmak gibi olmasin ama o bulantı haplarının da yan etkileri bulunmuş. Bebeğe tesiri olabiliyormus tabi siz çok kötüsünuz ben anlıyorum da söylemeden de vicdan yapardım. Hakkınızı helal edin lutfen umarım kirilmazsiniz

X