2017 Şubat Anneleri

Hamilelik Nasıl gidiyor diyenlere mide bulandırıcı diyorum. O mide sürekli ağzımda. Karnım da şişti kendimi şiş hissediyorum tuz yemediğim halde böyleyim ve ilk bebeğim. Bi çamaşır asıp 1 saat yatıyorum. Sabahtan beri elektrikli süpürge ile bakışıyoruz. Tatil valizini bile yeni boşalttım of off. Yemek pişiresim hiç yok sanki her şey iğrenç. Nasıl yedim bunca senedir o iğrenç şeyleri diye düşünüyorum elimde değil. 20 haftada falan doğursa keşke insanoğlu. Nasıl geçiyor bu 9 ay, hava sıcak diye mi böyle
Ah ah canim bende senin gibiydim dunua yansa umrumda olmazdi esime ger gun dedim depresyona girdim diye kimseyi goresim is yapasim yoktu hamileligin bu kadar zor oldugunu bilmiyordum sukur uc ayi doldurduk da eskisine gore bir nebze iyim ama ben benlikten ciktim

Arkadaşlar merhaba,

Ben de bugün doktora gittim kalp atışlarını duyduk hatta video çektik :anneadayı:

Dr kan ve idrar testlerini istedi ancak gittiğim hastanede testler 800 tl civarıymış orada yaptıramayacağım sanırım :KK43:

Devlet hastanesinde yapıyorlar dimi testleri? Yaptıran var mı?

İlk hamileliğimde sıcakdan ölüyordum şimdide donuyorum ben. Sabah 9 ve 10 hava çok güzel oluyor oğlışu alıp 40 dk yürüyüş iyi geliyor. Ankaralı arkadaşlar nerde ikamet ediyorsunuz. Ben emek

İlk hamileliğimde sıcakdan ölüyordum şimdide donuyorum ben. Sabah 9 ve 10 hava çok güzel oluyor oğlışu alıp 40 dk yürüyüş iyi geliyor. Ankaralı arkadaşlar nerde ikamet ediyorsunuz. Ben emek
Bana yuruyus yasaktı ilk onermedi Dr um bugün de kanama gordugu için tamamen yatış dedi :KK43: ben Sincan dayim

Kızlar cok dua edin bu üçüncü kaybımız ıkı hamılelıgımın sonunda pıhtılasmamızı ogrendım ıgnemızı cok erkenden baslayıp dakıkası dakıkasına vurundum cok dıkkatlı olmaya ozen gosterdım ve bu seferde olmadı sizden ricam bana dua edin nasipde ne varsa o olur
Allah hayırlı evlat verir inşallah. Belki sonraki iyi bir evlat olacak. Inşallah iyi ki doğmuş diyeceğin bir evladın olur

Bana yuruyus yasaktı ilk onermedi Dr um bugün de kanama gordugu için tamamen yatış dedi :KK43: ben Sincan dayim
Allah yardımcın olsun inşallah hamileliğin tadını çıkaracagın zamanlar biran önce gelir.2 hafta önce bendede hafif lekelenme tarzında önce pembe sonra kahverengi kanama oldu hemen doktora gittim iğne yaptı.dinlekceksin dedi ama ne mümkün benim 19 aylık oğlum var bana ihtiyacı var.en fazla 2 gün dikkat edebildim.allaha emanetiz anlıycan.

Arkadaşlar merhaba,

Ben de bugün doktora gittim kalp atışlarını duyduk hatta video çektik :anneadayı:

Dr kan ve idrar testlerini istedi ancak gittiğim hastanede testler 800 tl civarıymış orada yaptıramayacağım sanırım :KK43:

Artık sağlık Ocakları Bike yapıyormuş o testleri. Ayrıca gidip sağlık ocağına kaydolmak gerekiyormus. Hiç para vermen gerekmez bence

Arkadaşlar merhaba,

bana da özelde 450tl dediler.Sağlık ocağında ücretsiz yaptırdım kontrole gitmeden 2gün önce kan verdim,kontrole giderken sonuçları alıp gittim.

Cnm ben de ozelde yaptrdm 60tl ye bugun kontrolum vardi devlete gittim tatildeyim diye o da hemen testleri yaptralim dedi dedim ben yaptrdm tmm o zaman dedi diyecegim su ki devlete gitsen de ucretsiz yaptrirsn 850tl ne istemisler yahuuu nasil bir hastane orasi

Allah yardımcın olsun inşallah hamileliğin tadını çıkaracagın zamanlar biran önce gelir.2 hafta önce bendede hafif lekelenme tarzında önce pembe sonra kahverengi kanama oldu hemen doktora gittim iğne yaptı.dinlekceksin dedi ama ne mümkün benim 19 aylık oğlum var bana ihtiyacı var.en fazla 2 gün dikkat edebildim.allaha emanetiz anlıycan.
Amin inş ikinci çocuğu olanların işi evet daha da zor Rabbim daha çok sabır versin ben yine kafama gore yatiyom kalkiyom ama bi çocuk geride olunca çok zor olur aynen Allah a emanetiz Rabbim yazmıştır zaten hakkımızda hayırlı olanı yaşayıp gorcez artık

Ah ah canim bende senin gibiydim dunua yansa umrumda olmazdi esime ger gun dedim depresyona girdim diye kimseyi goresim is yapasim yoktu hamileligin bu kadar zor oldugunu bilmiyordum sukur uc ayi doldurduk da eskisine gore bir nebze iyim ama ben benlikten ciktim
Yalnız olmadığımı duymak güzel :)
Arkadaşlar merhaba,

Ben sağlık ocağında yaptırdım ücretsiz

Selam hanımlar bende bugün doktora gittim yine kesenin çevresinde kanama var dedi 4 gün rapor verdi. Cuma başka doktora gidecem olmazsa heyet raporu alacam

X