2017 Şubat Anneleri

im

benimde satım 18 mayıs geçen hafta cuma karından duyduk 6+4 dedi gec dollenme olmuş olabilirmi?

Canim tahmini doğum 26 Şubat.Ben de bugün kalp atislarini duydum 6+5 günlüğüm

Eşim işi dolayısıyla dönüş yapmıştı. Randevum da ptesi.
Ama ben kahvaltıdan sonra annemlere yakın özel bir hastane var hemen oraya gittim, mercimeğimi gördüm, fotosunu aldım, babaya da gönderdik sürpriz yaptık, şimdi buz gibi oturuyorum valla
Göbüşten muayene olduk, 6+2 deymişiz, ptesi kalp atışını duyabilirsiniz dedi, inşallah tabi ki, bekliyoruz bakalım

Selam kizlar...
Ankarada oturanlar gebelik rutin takip icin hangi doktora gidiyosunuz....
Slm. Ben TOBB ETÜ Simla hanıma gidiyorum.daha önceki hamileliğimde medicanada Başak Güler'e gidiyordum şimdi o Liv Hospitalda ama medicanada Doç. Dr. Türkan hanım var çok iyidir kendisi tavsiye ederim.yani ben bu 3 doktordanda çok memnun kaldım.

Daha duyamadik onumuzdeki hafta ici gidecegim doktora ayni zaman tarihlerimiz

Kızlar ben bulanti bilekliği aldım.
Ama pek işe yaramadı.
Su bile içemiyordum.
Metpamit içiyorum 3 gündür.
En azından su iciyorum.
Tek yediğim ekmek arası peynir.
Şuan başka biseye cesaretim yok.

sanırım bulantı olayında farklı bir evreye geçtim. artık yerken sıkıntı yok, çok güzel yiyorum, doyuyorum. ama 1 saat sonra bir bulantı başlıyor ve 3-4 saat sürüyor. neticesinde canım çıkacak gibi çıkarıyorum..
belki yemiş olmam da fayda ediyordur diye inanmaya çalışıyorum.

Kızlar selamm
7+1 haftalığım ama sanki 2 aylık değil 5 aylikmis gibi karnım var.
Çok kilo aldığımı sanmıyorum ama şimdiden kocaman karnım var. Sizler ne alemsesiniz? ?
Ayni dedigin gibi koca bir sis gobek ve mide
Ne yersem hazimsizlik yapiyo az da olsa cok da olsa farketmiyor o mide agrisi o tika basa yemislik hissi beni kendimden soguttu goren iki aylik demez zaten bu nezaman normalde donecek bilmiyorum ama.ben cok rahatsizim isin dogrusu hantal hissediyorum kendimi cunku

Ay sanki benı anlatmışsın. Su bile içsem şiş hissediyorum. Hazımsızlığı hiç sorma. Sanki 10 kilo almış gibiyim. Döner mi acaba normale??

Ay sanki benı anlatmışsın. Su bile içsem şiş hissediyorum. Hazımsızlığı hiç sorma. Sanki 10 kilo almış gibiyim. Döner mi acaba normale??
Donecektir elbet kizim da da olmustu benim boyle arti kabizlik vardi ama ne zaman duzeldi nasil oldu hatirlamiyorum 6 sene gecti cunku, birde simdi kabizlik yok ama acayip sis ve hazimsiziminsallah beklentim biran once duzelmesi yonunde

Donecektir elbet kizim da da olmustu benim boyle arti kabizlik vardi ama ne zaman duzeldi nasil oldu hatirlamiyorum 6 sene gecti cunku, birde simdi kabizlik yok ama acayip sis ve hazimsiziminsallah beklentim biran once duzelmesi yonunde

İnşallah canım benim. Kabızlığım yok şükür ama dediğin gibi bir de şu hazımsızlık geçse hayırlısıyla. Bakalım bakalım ozaman bekleyelim görelim

günaydın kızlar çatlaklar olmuşmasın diye şimdiden önem almamız gerekirmi sizce fikri olan varmı kullanıyorsanız ne kullandığınızı paylaşrmısınız
Canım ben tatil dönüşü internetten lierac alıp başlayacağım. Şuan Bebek yağı kullanıyorum.

Benim doktorum sürekli ultrason iyi değil bu aylarda, 12. Haftaya kadar bir problem yaşamazsan gelme dedi.
kızlar benim gibi suratını sivilce basan var mı?
normalde de adet döneminde biraz olurdu ama bu resmen ergenlik sivilceleri gibi kocaman kocaman
Ben

Canım senin doğum 21 şubat görünmüyor muydu ultrasonda mı değişti?

Okuduğum kadarıyla ilk başta son adet tarihine göre hesaplanıyor. Daha sonra baş popo mesafesi ölçülüyor ve doğacağı tarihi asıl o belirliyor. Döllenme ile alakalı endişelenme

Teşekkür ederizz :)
Soruna gelecek olursak sakin bir doktora eşinle git derim daha sonra kendi doktoruna randevu tarihinde tekrar gidersiniz

Başka doktora gidince kendimi aldatmış gibi hissedebilirim
sanırım sabır durumuma bağlı düşüneceğim bakalım

Oh oh ne güzel inşallah kalp atışlarını da duyarsınız hayırlısıyla

Can
Canım geç döllenme benim 20. Günde çatladı yumurta. listeyi hazırlayan arkadaş sata göre yazmış ama 25 Şubat görünüyorhttp://www.gebelikhaftasihesaplama.org/2016/02/gebelik-haftasi-hesaplama.html?m=1 şuradan hesapladım da.

Günaydın kızlar.
Yine bulantıyla başladım ben güne. Sadece erik yiyebildim. Öğlende hiçbir şey yiyebileceğimi sanmıyorum. Belki bir yeşil elma. Salı günü doktoruma da anlatacağım bu durumu belki bir çaresi vardır.

Nasıl anlatsam. İçimde bir volkan fokur fokur kaynayarak yukarı kadar çıkıyor orada kalıyor. Ne geri ne ileri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…