2017 Şubat Anneleri

Merhaba kızlarcım.

Bugün bir yeşil elma ve kendimi zorlayarak öğlen 1,5 poaça yiyebildim. Ben ki sağlıklı beslenmek adına hamileleik öncesinde bile çok feragat eden birisiydim.

Ama yok olmuyor ceviz, yumurta,peynir,çorba hiç ama hiçbirini yiyemiyorum. Bayramda tatildeydik ve resmen salatalıkla beslendim.

Sıfır iştah. Hiçbir şey canım istemiyor. Boğazıma kadar dolu sanki midem. Akşam yemek yiyecek olma düşüncesi bile mahvediyor beni.

Pazartesi birkaç tahlil yaptırıp salı günü doktora gideceğim. 56 kilo ile başladım şu an 53,5 kiloyum. 10 günde gitti bu kilolar.

6. haftaya kadar hiç bulantım yoktu oysa. Ne kadar güzeldi. Bin şükür daha fazlası olmasın. Ama zor, çalışıyorsanız çok daha zor.

Zaten hamilelikten önce 3 sene depresyon tedavisi gormustum.ilaci da birden bırakınca dünya tersine döndü.bebegimi de etkilemek istemiyorum ama önüne gecemiyorum depresif durumların.birazdan doktora gideceğim bakalım nasıl bizim ufaklık.insallah bu konuda dr bana yardımcı olabilir

bebekten iyi antidepresan mı olurmuş annesi?
inşallah bebeğini görünce keyfin yerine gelir.
dr. un yardımcı olur inşallah canım.

Kızlar pıtpıtları duyduk çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :anneadayı::nazar:

Hayırlı olsun annesi :nazar:

Kızlar size birşey soracağım çıkmazda kaldım şimdi doktorum bana 14 temmuzda gel dedi bugün aradım ki en erken randevu 19 temmuzda var benim eşimin de işyerinden izin alması çok zor oluyor sabah saatlerinde hemen gidip halledip dönmemiz lazım kalp atışlarını duymaya gideceğiz miniğimizin eşim olmadan da gitmek istemiyorum ama 19 temmuzda da ben 10. Haftamın son gününde olacağım çok mu geç olur? Eşimsiz gidemem randevu almadan gitsem sıranın ne zaman geleceği belli değil benim doktor çok kalabalık randevulu bile gitsem 2 saat bekliyorum başka bir doktora gitsem mi eşim olmadan yoksa beklesem mi? Ya da eşimle başka sakin olan bir doktora mı gideyim? :işsiz:

kızlar iki gündür çok fenayım ben ya karnım davul gibi etrafında çok ağrı var muhtemelen gaz ağrısı zaman zamanda göbek deliğimde batma oluyor şu hafta bi geçseydi de perşembe dr gitseydim beklemek ne zormuş yatmaktanda sıkıldm denize gidenler benim içinde yüzün evde çatlamak üzereyim :KK17:

Kızlar size birşey soracağım çıkmazda kaldım şimdi doktorum bana 14 temmuzda gel dedi bugün aradım ki en erken randevu 19 temmuzda var benim eşimin de işyerinden izin alması çok zor oluyor sabah saatlerinde hemen gidip halledip dönmemiz lazım kalp atışlarını duymaya gideceğiz miniğimizin eşim olmadan da gitmek istemiyorum ama 19 temmuzda da ben 10. Haftamın son gününde olacağım çok mu geç olur? Eşimsiz gidemem randevu almadan gitsem sıranın ne zaman geleceği belli değil benim doktor çok kalabalık randevulu bile gitsem 2 saat bekliyorum başka bir doktora gitsem mi eşim olmadan yoksa beklesem mi? Ya da eşimle başka sakin olan bir doktora mı gideyim? :işsiz:
Bence eşinle sakin olan başka bi dr git ben bekleyemez çatlardım

merhabalar,

kızlar benim sat 20 mayıstı. 4 temmuz p.tesi doktora gidip keseyi gördük ve 5 haftalık - doğumda 24 şubat dedi..anormallik yok dimi? niye büyümediki bu çocuk :KK17: 1 hafta sonrada kalp atışı için gel dedi ama ben haftaya gidicem.. sizde kalp atışı ne zaman duyuldu. tahmini doğum 20 şubattan sonraya denk gelen arkadaşlardan öğrenen varmı kalp atışını?

Teşekkür ederizz :)
Soruna gelecek olursak sakin bir doktora eşinle git derim daha sonra kendi doktoruna randevu tarihinde tekrar gidersiniz :KK66:

X