2017 Şubat Anneleri

ben açken de yedikten sonra da mide bulantısı yaşıyorum. ayrıca kasık ağrısı solda olanlar oğlan demişler. kızlar benim iki tarafımda sancılı. ne olcak şimdi? :KK48: bu ramazan inşaallah firesiz oruçla bitireceğim. o yüzden benim için biraz daha zor bu bulantılar. inşaallah az kaldı. :KK34:

LazKiziEsma LazKiziEsma gunaydin..
Hoş bulduk cnm benim sağolasın :21: amin inşallah hepimizinkini.. 3. Gebeliğim bu benim 2 sini kaybettim malesef :KK61: İnşallah bu sefer sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım dua edin bana. Şimdilik herşey çok iyi yolunda gidiyo bakalım inşallah dewamı gelir :anneadayı:
Cnm gönlümüzü ferah tutalm bol bol dua edelim benimde 2. İlkini bende kaybettim. Allah yardımcımız olsun..

Herkese gunaydiin bayram oncesi miiiis gibi bi cuma olsun :) tereyagli ekmek tereyagli ekmek hic endiselenme canim cok normalmis. Vucut sonucta yillardir bu duzene aliskin ve su an bambaska biseye adapte olmaya calisiyo. Insallah gececek, karnimdaki sislik daha az mesela bugun. Agrida hic gelmedi daha cok sukur. Yarinda doktor randevusu var cok sabirsizim :)

Hoş bulduk cnm benim sağolasın :21: amin inşallah hepimizinkini.. 3. Gebeliğim bu benim 2 sini kaybettim malesef :KK61: İnşallah bu sefer sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım dua edin bana. Şimdilik herşey çok iyi yolunda gidiyo bakalım inşallah dewamı gelir :anneadayı:
Bende senin gibiyim ikisini kaybettim bu ucuncu olacak insaAllah dun drlar beni korkuttu biraz develtteki dr bos gebelik yasiyosun alincak dedi bana oysaki ben ozeldeki dra gittimde vajinal usgde keseyide bebegide drla gormustuk dedim detayli usg ye yolladi beni ordaki dr ustten keseyi gordu daha kucuk dedi bos gebelik demek icin cok erken dedi erken gebelik takibi yapilicak dedi 5+2 gorunuuo suan dedi bende kostum ozeldeki dra drumu anlattim ve bana korkulcak bisi olmadini ustten once kese sonra bebek gorunir dedi ve kan degerlerimin oldukca iyi oldugunu hatta keseyide bebehide gordugumiz icn boule bi olasilik olmadini birde egrki ustten gorunduyse bu guzel bisey ilerleme var demektir korkmana gerek yok dedi yani devlete kalsa gittiudi bebegim neyseki subat annesi olacagim bende rabbim kimseye kaybetme korkusinu dahi yasatmasjn hepimize kucaklamayi nasio eylesin insaAllah :KK66:

Cnm benmde sabahtan ziyade aksam cok oluo.. Bir garip benmki..

Hayırlısıyla bitseler de güzel güzel yemekler yesek :dondurma:

ben açken de yedikten sonra da mide bulantısı yaşıyorum. ayrıca kasık ağrısı solda olanlar oğlan demişler. kızlar benim iki tarafımda sancılı. ne olcak şimdi? :KK48: bu ramazan inşaallah firesiz oruçla bitireceğim. o yüzden benim için biraz daha zor bu bulantılar. inşaallah az kaldı. :KK34:

Maşallah sana ben dayanamadim tutamadim çok üzgünüm bu yüzden de :KK43:

Herkese gunaydiin bayram oncesi miiiis gibi bi cuma olsun :) tereyagli ekmek tereyagli ekmek hic endiselenme canim cok normalmis. Vucut sonucta yillardir bu duzene aliskin ve su an bambaska biseye adapte olmaya calisiyo. Insallah gececek, karnimdaki sislik daha az mesela bugun. Agrida hic gelmedi daha cok sukur. Yarinda doktor randevusu var cok sabirsizim :)

Adet sancısı gibi geliyor acaba doğum da mı böyle olacak diyorum :KK53: düşünmeden edemiyorum :KK70:

Allahım yüzünü bu meleğinle güldürsün tatlım.
Öncekilerin sabrettiğin sıkıntıları bunda mükafat olarak dönsün sana inşallah...

X