2017 Şubat Anneleri

merhaba arkadaşlar
3,5 aylık oğlum var. Yarın diş tedavisi olmam gerekiyor. Doktoruma göre yapacagı ıgnenın hiçbir sıkıntı yaratmayacagındna kaynaklı emzırmemde sorun yok. Diş doktoru başka bir arkadaşım da sutunu sag bırak, 2 saat emzırme dedı. Bende nasıl yapacagımı bılemedım. Internette farklı yazılar okudum. Sagıp atan da var, sadece sureyı doldurup emzıren de. Benzer durumu yasayan arkadaslarım,

Ikı saat sonunda yıne sutumu sagıp dokmelımıyım? Ne kadar sagmalıyım? Yani gogsumu tamamen bosaltmalımıyım? Ya da sadece belırlı bır sure beklemek yeterlı oluyor mu?

Ben carsamba gunu çektirdim dis. Gitmrden sagdim 3 saat emzirmedim sonra emzirdim. Sagip atmadim. Bir sorun olmadi

Eki Görüntüle 2050968 Bugün kızımın diş buğdayını yaptik darısı sizlerin başına olsun tepsi uzattik şırıngayı aldı iki kere:)) doktpr veya hemşire olacak kızım buda pastamız
Çok güzel olmuş canım.. Hayırlı olsun..
İnşallah meslek sahibi oldukları günleri de görürüz

Çalışırken de evdeyken de zor çocuk büyütmek her halükarda zor bence sinema istiyor canım ama birkaç ay daha gidemem herhalde çünkü bizimki atakta ve anne gözünün önünden kaybolunca ağlıyor

Çok geçmiş olsun canım. Sizinki zor geçiyor baya inşallah tez zamanda kolayca biter. Ben Elif in kulaklarının arkasındaki saçlarını kaşıyorum kafasının oralarına masaj yapıyorum rahatlatıyor kulaklarına da vuruyordur ağrısı

Hihihih maşallah hızlısınız :)))

Doktoruna güvenebilirsin bence ben de 20 lik diş için antibiyotik aldım, internetten de kontrol ettim riski yoktu. Kafana takılan ilaçlar için e lactancia diye bir site var oraya ilacın etken maddesinin ingilizcesini yazıp risk seviyelerini görebilirsin

Eki Görüntüle 2050968 Bugün kızımın diş buğdayını yaptik darısı sizlerin başına olsun tepsi uzattik şırıngayı aldı iki kere:)) doktpr veya hemşire olacak kızım buda pastamız

Maşallah eloş hanıma güzel günlerini gör inşallah annesi

Bizde de dis yok hala ama bu ara asiri huzursuz ama ek gidayi reddediyor sadece emmek istiyor zorlamıyorum baska zaman kasigi gorunce cirponan elone verince hapur hupur yutan kizim basino saga sola cevirip dudaklari kitliyor.
Bi de bu sabah dudaklarini ici beyaz beyaz kabarmis cok emdigi icin mi acaba diye düşündüm diş yapar mı basina gelen var mi?

Çok güzel olmuş canım.. Hayırlı olsun..
İnşallah meslek sahibi oldukları günleri de görürüz
Amin Çok sağolun kızlar.. hep beraber güzel günlerini görelim inşallah..

Ağız mantarı ya da aft olmuş olabilir
Ancak diş iştahsızlık yapıyor maalesef..
Biz de tam tersi emme de azalma var hafif..

Merhaba hanımlar Demir olarak hangi şurup ya da Damla'yı kullanıyorsunuz paraben içermeyen?
Nutrigene başlayacağım ben ama hala emin olmadığım şeyler var Kadir hoca anne sütü alan da anemi olmaz diyor ya da et ile takviye edersiniz diyor..
Biraz daha araştırmalıyım sanırım..

Son düzenleme:
Nutrigene başlayacağım ben ama hala emin olmadığım şeyler var Kadir hoca anne sütü alan da anemi olmaz diyor ya da et ile takviye edersiniz diyor..
Cnm bende kullanmıyordum demir ilacı hgb değeri çok düşük çıktı 8.2. Oğlum da anne sütü alıyor. Kadir hocaya yazacağım durumu ama tatilde imiş ekim 29 dan sonra görüşürüz demiş. Bakalım hocanın yorumu ne olacak.

Benim kızım ilk altı ay anne sütü aldı şimdi de hergün kırmızı et yiyor ama yine de az bir kansızlık çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…