2017 Şubat Anneleri

Benim kizim yine uyumuyo yine. Cildirmak elde dgil yarim saatte bir uyaniyo onu gectim bi saat iki saat yatinca bi saatte uyumuyo. Daha yedi aylik oluyo ama duzelme yok emzjriyorum sadece ya doymuyo yada bisey var ama cozemiyorumo_Ocokk yoruldum:KK61:
Daha öncede yazmiştim sana canım benimkide aynen öyle gerçekten uykusızluktan bayilacağim artik:KK43: gözlerim ağrıyor gece sürekli uyanıyor.
Gündüzde eskiden 1-2 saat uyurken şimdi yarım saatten fazla uyumuyor

Herkese hayırlı bayramlar diliyorum.. biz memlekete gideceğiz birazdan yola çıkarız.. Bayram yoğunluğunda yazmaya fırsat bulamam belki .. büyüklerin yanaklarındaaaaaan miniklerin gözlerindeeeeeennn öperim:KK68:
Hayirli bayramlar sana da canım.. eloşu öpüyorum kazasız belasız gidip gelin:KK200:

Merhaba kizlar ek gidaya gecmeye calisirken dis cikarma donemine girdik ve 15 gun kadqr erteledim simdi daha iyi poncigim ama ben neyi ne zaman verecegimi hala bilemiyorjm sabah kahvalti corba gece muhallebisu feln nasil yaoiliyor hem tarif hem de saatlerini paylsrsaniz sevinirim
27 agustosta 6 aylik oldu oglum bixumde 2 dis cikti. Ben ogunlere 1 ay gecmwyi dusunmuyorum. Sadece hergun birsey tattiriyorum. Doyacsk kadar degil. Bagirsaklarınj bie anda yormamak lazim. Anne sutu aliyorsa o zaten doyuruyor

Evet emziriyorum ek gıdada problem yaşiyoruz zaten ne yapsam midesini bulandiriyor şaştim kaldım. Süt alerjisi var bide biliyorsun yoğurt falanda veremiyorum:KK43:
Benim kizimda hicbisey yemiyo agzini kilitliyo okadar sey yapiyorum ama yok. Seninkinin sute alerjisi var yogurt fln veremiyosun oyuzden ben okadar yapiyorum bari annem emek harciyo bir iki kasik alim yokk isimiz cok zor

Benim kizimda hicbisey yemiyo agzini kilitliyo okadar sey yapiyorum ama yok. Seninkinin sute alerjisi var yogurt fln veremiyosun oyuzden ben okadar yapiyorum bari annem emek harciyo bir iki kasik alim yokk isimiz cok zor
Öyle inan biraz uykumu almiş olsam problem değilde ama işte uykusuzum sinirliyim hep. Kabak verdim yok havuç patates ne vereceğimi bilmiyorum

Öyle inan biraz uykumu almiş olsam problem değilde ama işte uykusuzum sinirliyim hep. Kabak verdim yok havuç patates ne vereceğimi bilmiyorum
Uykusuzluk cok kotu gercekten suan uc saat uykuylayim kendimi ruh gibi hissediyorum araliksin bi bes saat uyusa dunyalar benim olur ya kac aydan beri araliksiz dort saat bile uyumamis. Aliskanlik halemi geldi anlamiyorum yada doymuyo.

Gecmis olsun. Bizim atesimiz 2 gun surdu o sekilde. Dolven surup veriyordum 2 cc 4 saat sonra calpol yine 2 cc
Bizim ateşlenmeden sonra öksürük ve burun tıkanıklığı başladı. Dr götürdüm soğuk algınlığı dedi.Burun spreyi verdi cigelerlerinde birsey yok antibiyotik öksürük şurubu vermedi.Geceleri çok fazla artıyor burun tıkanıklığı ve öksürük. Tavsiye edebileceklerininiz var mi anneler?Hepinize iyi bayramlar :)

Bizim ateşlenmeden sonra öksürük ve burun tıkanıklığı başladı. Dr götürdüm soğuk algınlığı dedi.Burun spreyi verdi cigelerlerinde birsey yok antibiyotik öksürük şurubu vermedi.Geceleri çok fazla artıyor burun tıkanıklığı ve öksürük. Tavsiye edebileceklerininiz var mi anneler?Hepinize iyi bayramlar :)

Byrub spreyinden sonra mutlaka temizle canim burnunu. Bi de odada soguk buhar makinesi kullanabilirsin. Cok g3cmis olsun

Uykusuzluk cok kotu gercekten suan uc saat uykuylayim kendimi ruh gibi hissediyorum araliksin bi bes saat uyusa dunyalar benim olur ya kac aydan beri araliksiz dort saat bile uyumamis. Aliskanlik halemi geldi anlamiyorum yada doymuyo.
Ben de doymuyor mu acaba diyip habire emzirdim sonuç iyice memeye bağlandı emmeden uyumaz oldu saatte bir uyandı ben de biraz internetten araştırdım ve doktora da sorarak gündüz 2,5 3 saatten önce gece de 3-4 saatten önce emzirmiyorum emzik verip uyutuyorum ağlarsa da kucakta bunun faydasını gördüm aylardır 3 saatten fazla uyumayan bebek gece bir ya da iki kez uyanmaya başladı eğer gelişiminde bir sorun yoksa açlık değildir doktorunuza sorup deneyebilirsiniz artık geceleri 4-6 saat acıkmazlarmış ve ikiden fazla uyanması çok dedi doktor ve önceden sık emzirdigimde çok gaz oluyordu gece artık o da olmuyor o kadar sadece şimdi uykuda dönmeye çalışırken uyanıyor onu da yakında çözer herhalde ben de işe yaradı o yüzden paylaşmak istedim yine de her çocuk farklıdır tabi

Ben de doymuyor mu acaba diyip habire emzirdim sonuç iyice memeye bağlandı emmeden uyumaz oldu saatte bir uyandı ben de biraz internetten araştırdım ve doktora da sorarak gündüz 2,5 3 saatten önce gece de 3-4 saatten önce emzirmiyorum emzik verip uyutuyorum ağlarsa da kucakta bunun faydasını gördüm aylardır 3 saatten fazla uyumayan bebek gece bir ya da iki kez uyanmaya başladı eğer gelişiminde bir sorun yoksa açlık değildir doktorunuza sorup deneyebilirsiniz artık geceleri 4-6 saat acıkmazlarmış ve ikiden fazla uyanması çok dedi doktor ve önceden sık emzirdigimde çok gaz oluyordu gece artık o da olmuyor o kadar sadece şimdi uykuda dönmeye çalışırken uyanıyor onu da yakında çözer herhalde ben de işe yaradı o yüzden paylaşmak istedim yine de her çocuk farklıdır tabi
Cok saol canom denicem dediklerimiz imsallah bizdede ise yarar

X