2017 Şubat Anneleri

bende ameliyat olmuştum orada öğrenciyken muayene 70 tl idi üniversitenin öğrencisi olduğum için normalde 90 tlymiş :KK48: ben özele gidiyorum 15 tl muayene ücretim eğer kontrolüm 10 gün içinde olursa muayene ücreti almıyorlar canın kalsın :lülülü::KK48::KK48::KK48::KK48:
hakikaten senin baya iyiymiş minnakmimar minnakmimar , ben ünv. hastanesinde hocaya gidiyorum, 10 günde bir 122 tl ödüyorum. Doğumda ne kadar öderim onu daha hiç bilmiyorum,,

Ben devlette yaptırdım canım az önce verdim hatta kalp atışını cihazın eski olmasından dolayı duymadi ama gördü ozelin istediği testleri de hepsini istek yaptı 6 tüp kan ve idrar verdim

Direkt söyledinmi şu testleri istermisiniz diye yoksa işin doğası gereği oda aynı testleri mi istedi?

hakikaten senin baya iyiymiş minnakmimar minnakmimar , ben ünv. hastanesinde hocaya gidiyorum, 10 günde bir 122 tl ödüyorum. Doğumda ne kadar öderim onu daha hiç bilmiyorum,,
küçük yerin faydaları işte tatlım..olsun bakalım bu masraflar evlatlarımızın yanında hiç kalacak napalım..Onlar sağlıklı olsun da

benimki ilk duyduğumda 124 dü 6+1 yada 6+2 falandı sanıırm bi hafta sonra 154 duyduk. Bende çok endişelenmiştim hatta dra da söyledim yavaştı biraz diye, oda bebeklerin kalp atış hızları çabuk değişir 150 olur, 3-4 dk sonra 135 olur dedi. Sende endişelenme daha küçük annesi büyüyünce gümbür gümbür atar inşallah:KK66:
İnşallah canım. Çok sağol. Internetten baktım da biraz cinsiyetini göre bile daha hızlı veya yavaş atabiliyormuş. Bir hafta sonra tekrar gel demişti ama ben dayanamiycam, bugün gidip tekrar bi bakmak istiyorum :KK23:

afyonda gel kalalım birlikte doğuma kadar :KK48:

geçmiş olsun şekerim doktorlar ne dedi peki korkuyorum ben bu kanama olaylarından ya kötü birşey yoktur inşallah :nazar:
sagol canım gece kesen duruyor ama bi canlılık belirtisi yok ama endişelenme hemen bizim bu cihaz biraz kötü dedi sabah seni daha iyi bir ultrasona göndercem dedi geceden beri serumlar iğneler uğraşıp duruyoruz

günaydınnnn.... bende çok şükür kalp atışını duydum inşallah sağlıkklı bir şekilde büyümesinide görürüm ... :KK200::anneadayı: ama doktora hiç birşey soramadım sesi duyunca ağlamaya başladım kese boyu bebek normalmı hiçbirşey sormadım resmi aldım çıktım .. birde mide bulantım için dramamıne ilaç verdi :spor:

sagol canım gece kesen duruyor ama bi canlılık belirtisi yok ama endişelenme hemen bizim bu cihaz biraz kötü dedi sabah seni daha iyi bir ultrasona göndercem dedi geceden beri serumlar iğneler uğraşıp duruyoruz
allah yardımcın olsun canım kıyamam yaa..

Tabiki ekşiiii.
Ama zaten 12.haftaya kadar tatlı nerdeyse kimse yiyemiyo canım.
O yüzden iştah açılıp bulantı gittikten sonraki durumda bakılıyo tatlı ve ekşiye diye biliyom.
Bi de basenim hiiç genişlemedi, yüzüm güzelleşti diyolar, sanırım bunlar erkek belirtisi.
Keşke genişlese basenim.
Dar biraz, etek yakışmıyo hiç :KK43:
Hayırlısı, gönlüm kızdan yana ama ennn başta hayırlısı sağlıklısı...
O zaman tahmin etmek zor yaşlı bir teyze eksi yiyorsan erkek dedi ben de tam tersi kiz bilirdim bakalım artık

Tatlım bebişin arası senle daha iyi olcak gibi bu durumda :KK66:
Ama kova balık ilişkisi de iyidir.
Çok uyumlu bi aile olacaksınız anlaşılan :))
Çünkü kova teraziyle de balıkla da çok iyi anlaşır :)
Bizde de ben aslanım eşim kova bebegimiz de kova olacak sanirim yani inşallah kova olur ben baliklari hic sevmem kv de balik mizmiz bisey hic sevmiyorum balıkları :63:

Canım benim çok geçmiş olsun inşallah bebeğin iyidir :dua:

arkadaslar gunaydn sıze bır sey danısmak ıstıyorum ben de 3,5 aylık hamıleyım ılk cocugum olcak mıgde bulantılrıyla gecırdım bu donemı ve hap ıcmekten tıksındım doktorumun bana vermıs oldugu demır hapı ve decavıt ısımlı vıtamın hapı var ve ben bunları duzenlı ıcmıyorum cunku ıcemıyorum ıcmesem ne olur sımdı butun herseyden yıyorum onlardan sağlayamammı vıtamınlerı of napcam ben:KK43:
Miğden bulandıgı ıcınmı ıcmek istemıyorsun aöa doktorun dedıyse ıhmal etme

Ben beylikduzu tarafindayim canim:) sen dr.a gittinmi kalp atisi icin?
Gaziosmanpasa Medicalparka gidiyorum canim. Doktorum Bahattin Bey. Cok olumlu,anlayisli,aciklayici ve sakin bir doktor.
Baska bir doktora gitmistim dayanamayip,duydum cok sukur :) Ama kendi doktorumla randevum bu cumartesi, bakalm o ne diyecek, sabirsizlaniyorum :)

Kizlarrr gunaydin berbat bir gece geciriyoruz kanamam kirmiziya dondu malesef acile geldim yatirdilar hemen kendimi cok yanliz mutsuz hissediyorum gece birden beeri bir gram uykum da hem yorgunum hem mutsuz :KK12:
Sıkma canını benim de bazen kırmızı oluyor. Dinlen mümkün olduğunca. Önemli olan kanamanın Nerede olduğu. Doktorun ne dedi kanamanla ilgili. Benim nerde olduğunu söyleyemedi sadece içerde yok diyor . Ben de bu durumdan çok sıkıldım ama yapacak birsey yok. Ben cuma başka bir doktora gideceğim. Bakalım o kanamanın nerde olduğu ile ilgili bilgi verebilecek mi?

Sıkma canını benim de bazen kırmızı oluyor. Dinlen mümkün olduğunca. Önemli olan kanamanın Nerede olduğu. Doktorun ne dedi kanamanla ilgili. Benim nerde olduğunu söyleyemedi sadece içerde yok diyor . Ben de bu durumdan çok sıkıldım ama yapacak birsey yok. Ben cuma başka bir doktora gideceğim. Bakalım o kanamanın nerde olduğu ile ilgili bilgi verebilecek mi?
Benimde içerde olmadığını söylüyor anlamadm gitti şimdi ultrasondan çıktım herşey normal sanırım benim anladığım kadarıyla sıkmamaya çalışıyorum da bakmak zorunda olduğum oğlum var yanımdada ailemden kimsem yok panik oluyorum işte iki arkadaşın daha başına gelmişti ikisininde kızı oldu nazlı kızlar mı geliyor acaba :anneadayı:

Canim düşük tehlikesi olanlar bir türlü geçmeyenler diye bir konu başlığı var benzer sorunları olan orayı inceleyebilirsin. belki içini rahatlatacak bişeyler vardır. Adresi kopyalayamadim tabletten.

X