2017 Şubat Anneleri

Merhaba excipial lipo benim mucizevi kronik kurdeşen kremim.. Güneş yanıklarına da anında çözümdür. Bebeklerde kullanımı mümkün mü ki? Doktorunuz mu verdi merak ettim? Nemlendirici olarak krem aldım ama kullanılıyorsa kesinlikle excipial kullanırım yok böyle bir mucize.

Canim doktor bana verdi atopik dermatit icin ama faydasini goremedim maalesef

Canım benim büyük oğlumda var..şampuan biobaby atopik cilt için olandan kremde bioderma günlük olarak..birde aşırı kurulukta excipial lipo kullanıyorum

Canim doktor bana verdi atopik dermatit icin ama faydasini goremedim maalesef
Pediyatrik popülasyon:pediyatrik popiilasyonda doz ayarlamasına gerek yoktur. Cilt iritasyonu açısından sistematik olarak araştırılmadığı için süt çocuklarında kullanılmamalıdır.

Diyor zaten prospektüsünde :/

Arkadaslar sunnetli ogluslarinizla ilgili bir sorum var pipilerinin ucu icine kacio mu? Ya da surekli icinde olmasi normal mi?
Kaçıyor evet
Doktor normal dedi zamanla düzelirmiş şimdi tombişler heryerleri şiş
Bezini kapatmadan önce düzeltiyorum ben bir de banyodan sonra temizliyorum ıslak Pamuk'la sabun artığı vs kalmasın diye

Kaçıyor evet
Doktor normal dedi zamanla düzelirmiş şimdi tombişler heryerleri şiş
Bezini kapatmadan önce düzeltiyorum ben bir de banyodan sonra temizliyorum ıslak Pamuk'la sabun artığı vs kalmasın diye
Tesekkur ederm cnm ama benimki tombis deil 6 kiloyuz ondan sasrdm bende normal mi diye:KK64:

Iyi gecelerrrr
20170623_235600.png
20170623_235522.png
20170623_114552.png
20170623_114523.png
20170623_114500.png

ay bi maşallah da benden size:KK45: benim bebeğim de çok zorlu değildi ama dişler mahvetti bizi:sus:
hala diş çıkaran olmadı mı burda yaa?:dua:

bu arada artık bebeğim sırtüstünden yüzüstüne dönebiliyor ilk farkettiğimde nerdeyse ağlıyordum:halay:

@TuRuNCu kolay gelsin biz de 1 aya taşınıyoruz:KK43:
Sağol canım benim bakalım bizimki nasıl olcak diste ortalama kacinci ayda cikiyoki disler :/ Bizimki sirttan yüzüstüne dönüp kolunu çıkartamiyodu onuda cikartiyo artık bide dönünce çığlıklar atiyo yüzüstü takılıyoruz mutluyuz huzurluyuz yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz:KK76::KK50::KK53:

Sen kaşındın görüceksin bi kaç güne nihahaha yı :KK45::63:

Çok geçmiş olsun internetle kafanı karıştırma derim, en iyisinden en kötüsüne her türlü senaryo var internette.. inşallah çabucak geçer.. dr değiştirmeyi dene istersen bir de.. bir de ben kortizonlu krem olayına takıldım, başka çözümü yok muydu acaba?
Olduuu biz kalkalimm o zaman :KK25::confused::KK55:

Merhaba excipial lipo benim mucizevi kronik kurdeşen kremim.. Güneş yanıklarına da anında çözümdür. Bebeklerde kullanımı mümkün mü ki? Doktorunuz mu verdi merak ettim? Nemlendirici olarak krem aldım ama kullanılıyorsa kesinlikle excipial kullanırım yok böyle bir mucize.
Ben bebek için değil ama büyük oğlumda kullanıyorum(4.5 yaşında:) ama de bebeklerede verdiğini duydum..bende bı kreme bayılıyorum..hatta kendimede aldım kullanıyorum..kuruluk için çok iyi.

derandiren derandiren M muhendiseylul MaHlass MaHlass ayseulas ayseulas kızlar farklar var demek ki bu demir ve d vitaminin verilme miktarinda bn de bi arayip soraym diye dusunuodm saglik ocagini bu ay hekime gotrmeyecektm ama az once ayak terlemesine baktm internetteb oglumun kistan beri ayaklari terlio kalin giyinmemesine ragmen smdi ayaklar ciplak yine terlio bazen su gibi oluo d vitamini ya da demir ekliginden kaynakli olabiliomus kan sayimi yapılması gerekebilir diyor.. meraklandm simdi bi gotureym en iyisi:KK64:

kizlar 4 ay aşısında banyo yptrmama süresi 1 gun dimi 3 degil..
Kaç gün olduğunu bilmiyorum ama ben 1 gün sonra yaptırdım bir sıkıntı ol olmadı. Eğer 3 gün n olsa idi söylerdi ebe diye düşünüyorum. Çünkü 2 aylık aşı olacağı zmn 1 aylıkken gittiğim de önce den banyo yaptır 3 gün banyo olamayacak demişti.

X