2017 Şubat Anneleri

Benim oglusta damaklari ile ısıriyor . Ondan dolayi da bi türlü iyilesemedi. İyi olsunlar da tek dertlerimız bunlar olsun. Bende hemen deneyim tahinin üstündeki yağda olur mu yoksa aktardan susam yağı mi alayim

Tahin'in üzerinde ki yağı alıyorum ben

Kızlar A Alyasena 'nın tavsiyesi ile baby me devam mendili aldım. Hem fiyat hem doku olarak çok hoşuma gitti ams benim oğlam hassas olduğu için bu da pişik yaptı.
Uni baby dışında 4-5 çeşit yenidoğan mendil denedim ama maalesef ilk silmeden sonra pişik oluşuyor hemen.
Uni baby'e devam edeceğiz mecburen ama sizinkiler hassas değilse baby me deva mendilini önerebilirim

Arkadaşlar merhaba. Uzun zmandır sizi takip ediyorum. Çok şey öğrendim. Hepinize teşekkürler. Sağıp veren arkadaşlara bir sorum olucak. Günde kaç cc süt veriyosunuz.

Teşekkürler öneriniz için. Bende uni baby yeni doğan kullanıyorum bitince diğerlerini denemek istiyorum.
Bez olarak sanırim prima aktif kullanıyorsunuz. Bende onu kullanıyorum ama kokusu kötü geliyor. Burda da muhabbeti olmuştu. Molfix deneyeceğim fln demiştiniz denediniz mi. Denediyseniz memnun kaldınız mi. Bende deneme amaçlı alayım diyorum ama cesaret edemedim.

Merhaba Subat anneleri 10.02.2017 dogumlu oglumda kabizlik problemi va.Ne tavsiye edersiniz bana ?
Dogdugundan beri mi var yoksa sadece birkac gundur mu? Anne sutu aliyorsa gayet normal cnm birkac gun yapmamasi..Benimki 4 5 gunde 1 yapiyor

Son düzenleme:
Kızlar bir sorum olacak pisik kremini ben her bez değişiminde kullanıyorum açaba çok mu abartiyorum çünkü krem dayanmıyor. Sizler nasıl kullanıyor sunuz

Arkadaşlar merhaba. Uzun zmandır sizi takip ediyorum. Çok şey öğrendim. Hepinize teşekkürler. Sağıp veren arkadaşlara bir sorum olucak. Günde kaç cc süt veriyosunuz.
Bebegin kilosu 150 ile carpilirsa 24 saatteki sut ihtiyaci bulunmus olur cnm ornegin 7 kg sa 1050 mlse ve 2 saatte bir veriyorsan 90 ml 3 saatte veriyorsan 120 130 ml arasi..Ama tabi bebeginin istahina da bagli bazen bitiremiyorlar bile benimki 60 80 arasi anca iciyor 2 saatte ama tabi ben her zmn saganlardan deilim kv ye brakinca o sekilde birakiyorm

Merhaba Subat anneleri 10.02.2017 dogumlu oglumda kabizlik problemi va.Ne tavsiye edersiniz bana ?

Kabızlık derken ?
Kakası top top ve sert mi yoksa 5-6 günde normal kıvamda mı yapıyor?

Evet canım molfix'i denedim ve memnun kaldım. Tam molfixe geçecekken prima 4 indirimdeydi ve yine gittim onu aldım ama bu kimyasal koku beni sinir ediyor. Sanırım bu kutu bitince molfixe geçeceğim kesin.
Primanın inceliğini çok seviyorum ben. Molfix ise primaya göre biraz kalın ama yumuşacık. En azından kimyasal kokmuyor. Küçük paketlerden alıp deneyebilirsin
Islak mendili de tekli veya üçlü paketlerden alıp dene ki benimki gibi stok oluşmasın evde :)

Kızlar bir sorum olacak pisik kremini ben her bez değişiminde kullanıyorum açaba çok mu abartiyorum çünkü krem dayanmıyor. Sizler nasıl kullanıyor sunuz

Sadece pişik olduğunda kullanıyorum

Merhaba ..
Hoşgeldin
Aslında bu çok açık bir soru olmuş. Kimi bebek 4 saatte bi 180 ml içerken kimisi de 2 saatte bi 90 içiyor. Aslında ikisi de aynı hesap ama her bebek farklı işte.
MaHlass normalde alması gereken miktarı yazmış zaten

Bende kızarınca kullaniyorum cunku pisik kremleri cisten kakadan koruyucu katman olusturdugu icin cildin kendi koruyucu katmanini olusturmasini engelledigini okumustum pembe narin yazi dizisinde ama gunluk kullanima uygun kremler bir sey yapmiyormus..

Ben mustela nin kini kullanıyorum. İlk zmn lar kullanmamistim sonra kızarıklık olunca hep kullanmaya başladım. Bu dediğinizi bilmiyor dum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler

Benimkide önceden 12 1 gibi yatardı cnm bikac gundur boyle 2 3 lere kdr uzatmaya basladi kucagmda daliyor yataga koyunca uyaniyor..
cok zor uykusuzluk valla gunduz bıraz uyursa sende uyursun gece 11 de bızımkı boyle oluyor cin:))))

Eklentiler

• IMG_2073.JPG
    29,2 KB · Görüntüleme: 93
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…