2017 Şubat Anneleri

Şu icse yariyo benim oğluma napalim
Efendiimmmmmmmm

Banada çok fazla geldi yazık bebeğe boşverin çok fazla uymayın doktorlara da.

Alerji oldu
Benim bebeğim 2 öğün. Mama aliyor 10 günlük ve 6kilo 100 gr neden bi Ogün mama alanla karşılaştırmayin dediniz
En başta hiçbir bebekle karşılaştırmamak gerekir ama genelde mama alan bebeklerin kilo artışı daha fazla olur biberonla daha fazla sütü daha kısa sürede aldığı için Her bebeğin kilo alımı beslenmesi doğum kilosu ailesel faktörleri farklıdır anneler karşılaştırıken bunu hep göz ardı eder

Benim bebeğim 2 öğün. Mama aliyor 106 günlük ve 6kilo 100 gr 61 cm neden bi Ogün mama alanla karşılaştırmayin dediniz

Merhaba anneler ben de şubat amnesiydim dogumum cok kolay olmustu.. uzun zamandir buraya giremedim bebegim dogumsal kalp hastalikli olarak dogdu.. dogumdan ikinci günde morarmasi ile farkettik.. kalbinde delik var buna bagli olarak bir kac sikinti daha.. evlat bambaskaymis.. hele de hizli hizli nefes almasinin onu ne kadar yordugu düsüncesiyle her baktiginizda icinizin gittigi bir evladiniz varsa.. ona degil de bana gelseydi diyerek her baktiginizda ic gecirdiginiz.. nefes alabiliyor mu diye geceleri gözume uykunun girmedigi zamanlar icin bile onun vqrligiyla mutlu oldugunuz bir evladiniz varsa.. anneligi cok iyi anladim.. 3.5 ayda cok sey yasadik, ilac almasin diye agri kesiciyi bile korkarak verdigim yavrum simdi en agir ilaclari kullaniyor.. neyseki bugunumuze de sukur.. kilo almaz diye her hafta korktugum oglum simdi cok sukur ki 3.5 aylik 6300 kilo.. Allahim herkesin evladina saglik versin gerisi hic önemli degilmis onu anladim.. oglumun adi serdar eymen dua ederseniz cok mutlu olurum..

Merhaba anneler ben de şubat amnesiydim dogumum cok kolay olmustu.. uzun zamandir buraya giremedim bebegim dogumsal kalp hastalikli olarak dogdu.. dogumdan ikinci günde morarmasi ile farkettik.. kalbinde delik var buna bagli olarak bir kac sikinti daha.. evlat bambaskaymis.. hele de hizli hizli nefes almasinin onu ne kadar yordugu düsüncesiyle her baktiginizda icinizin gittigi bir evladiniz varsa.. ona degil de bana gelseydi diyerek her baktiginizda ic gecirdiginiz.. nefes alabiliyor mu diye geceleri gözume uykunun girmedigi zamanlar icin bile onun vqrligiyla mutlu oldugunuz bir evladiniz varsa.. anneligi cok iyi anladim.. 3.5 ayda cok sey yasadik, ilac almasin diye agri kesiciyi bile korkarak verdigim yavrum simdi en agir ilaclari kullaniyor.. neyseki bugunumuze de sukur.. kilo almaz diye her hafta korktugum oglum simdi cok sukur ki 3.5 aylik 6300 kilo.. Allahim herkesin evladina saglik versin gerisi hic önemli degilmis onu anladim.. oglumun adi serdar eymen dua ederseniz cok mutlu olurum..

Gelini napti acaba o teyzenin hepimiz cok cekiyoruz bu bilmis kv lerden de. :) bu teyze cag atlamis

Şu yazdıklarından sonra burda kimse atak şımarıklığı yapmasın değil mi... ben dahil.. hep diyorum Allah sağlık versin diğer zorluklar geçici ve tatlı zorluklar.. çok çok geçmiş olsun.. Allah şifalar versin.. burda kiloyu kafaya takıp üzülen varsa iyi okusun.. ne diyim üzüldüm ama Allah Serdar eymen e şifasını verecektir üzülme annesi... buna da şükür..

Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Çok çok geçmiş olsun. Mevlam şu mübarek ramazan-ı serif hürmetine Serdar Eymen nize sağlık sıhhat afiyet versin onu size sizleri ona bagıslasin. Tüm evlatlarimizi korusun kollasın.

cnm çok geçmiş olsun allah bağışlasın kuzunu. Okuyunca tüylerim diken diken oldu. Umarım daha iyidir. Allah şifa versin

Öncelikle Serdar Eymen e bu mübarek ay hürmetine Mevla'm sifa versin bı anda hicbisey olmamış a dönsün inş kalp delikligi benim oğlum da da çıktı ama hiç bı sıkıntısı ni görmedik ama bende hep takipte yım Dr çok önemli değil ama takip istiyo dedi 2 aylıkken götürdüm 6 sonra çağırdı 8. Ayında Ekim de yine gitcez inş kapanmış olur şimdi sen böyle yazınca bı daha içim sıkıldı

Merhaba..
Şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine kuzucuğuna rabbimden şifa diliyorum...
Seni o kadar iyi anlıyorum ki..
4 günlüktük hastanelere gitmeye başladığımızda..
Ne sezeryan ağrımı bildim ne lohusalığımı.
Kokladıkça ameliyat olması gerektiği düşüncesi yaktı kavurdu içimi..
Tam 1 aylıkken böbrek genişlemesinden 3 saat süren bir ameliyata girdik. O günler hayatımın en zor günleriydi..
Koklamaya kıyamadığın yavrunu delik deşik görmek..
Buz gibi ameliyathane masasında yüzü yan yatırıldığı için yanağındaki soğuktan oluşan yanığı görmek..
Sakinleştirmek için kucağına alamamak ve emzirememek...
Şuan azcık ağlasa hep o gün ,o ses ve o kötü ameliyathane kokusu gelir burnuma..
Zor günlerdi.. rabbim bir daha yaşatmasın.
Bizimle beraber tüm kuzucuklara acil şifalar versin..
Size de tekrar geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…