2017 Şubat Anneleri

Kızımın saçları çok dökülüyordu hep ağzına giriyordu doktoru kesin dedi bende istiyordum ama şimdi kestik çok üzgünüm
Kıyamam çok güzeldi saçları. :kızgın:
Ne zaman uzar ki?:KK43:
Üzülme kuzum bizimki de dökülüyor keselim diyoruz her yer kıl kökü onda daha hızlı şekilde uzar

Sağlık ocağından geldik şimdi dişlerim fenaydı hiç kilo almamış 15 günde yiyemiyorum püre çorba ile geçiyor günüm birde çok hareketli ondan da dedi inş geçer oruç da niyetlensem mi diyordum böyle olunca kazaya bırakıcam sanırım

Devlet hastanesinde taktırdım.Bakır olandan canim.Sağlık ocaklarında yasakmış artik
Yasak değil canım sadece takacak kişinin bunun eğitimini ve sertifikasını almış olması gerek sertifikası yoktur yada takmak istememiştir ondan öyle söylemiştir bende sağlık ocağında çalışıyorum

Yasak değil canım sadece takacak kişinin bunun eğitimini ve sertifikasını almış olması gerek sertifikası yoktur yada takmak istememiştir ondan öyle söylemiştir bende sağlık ocağında çalışıyorum
Doğru benim annem sağlık ocağında taktırmış ben burdaki hemşireye sordum. Benim sertifikam yok ben yapamam demişti.

Sağlık ocağından geldik şimdi dişlerim fenaydı hiç kilo almamış 15 günde yiyemiyorum püre çorba ile geçiyor günüm birde çok hareketli ondan da dedi inş geçer oruç da niyetlensem mi diyordum böyle olunca kazaya bırakıcam sanırım
Geçmiş olsun canım.
Diğer aylarla dengeler canım ay ay düşüyor zaten kilosu.
Benim de dişlerim kötü tam yaptırmaya başlamıştım hamile olduğumu öğrendim kaldı şimdi de bebekle gitmeye cesaret edemiyorum hiç dışarıyı sevmiyor.:KK43:
Orucu bende istiyordum ama kazaya bırakıcam öyle de nasıl olur bilmiyorum milletle tutmak iyi oluyor 30 gün çok.:KK12:

yok cnm sadece mama. iki ya da iki buçuk saatte bir 90 cc iciyor. gunluk ortalama 900-1000 cc arasi tüketiyor
saat arası azmış.sen biraz artır ama tatlım çünkü doğdukları zaman zaten 45 cc verdiler bize şimdi 4 aylık olduk 200 cc alıyorlar 4 -4.5 saatte bir

saat arası azmış.sen biraz artır ama tatlım çünkü doğdukları zaman zaten 45 cc verdiler bize şimdi 4 aylık olduk 200 cc alıyorlar 4 -4.5 saatte bir
hesaplayinca hemen hemen ayniya geliyor cnm biz daha yeni 3 aylık olduk az ama sık yemek istiyor daha fazlasini yemiyor tek seferde bi kac kere doymadigi oldu uzerine 30-40 cc yapip verdim. geçen ebeyle de konustuk normal dedi yeme durumuna. kilomuz da iyi çok şükür. .ama 4 saat aralik daiyiymis ya yetişkin gibi:) bakalim onumuzdeki ay bizim de uzar sanirim süre..ek gidaya ne zaman gececeksin peki mama ile beslenen bebeklerde biraz daha erken başlanabiliyor çünkü. .

kızlar solomombaby kanguru siparisimi verdim bn de sonunda:) etnik desenleri cok begenmistm ama daha cok kiz bebeklerde kullanılabilecek modeller olduğu ve esim o modelleri beğenmedigi icin duz mavi aldim:işsiz:biz daha yeni 3 aylık olduk kilomus 6700. 3 aydan once ve 7 kilodan önce kullanmayin dio aciklamasinda simdi biraz daha beklesem mi yani siz naptiniz??

kızlar solomombaby kanguru siparisimi verdim bn de sonunda:) etnik desenleri cok begenmistm ama daha cok kiz bebeklerde kullanılabilecek modeller olduğu ve esim o modelleri beğenmedigi icin duz mavi aldim:işsiz:biz daha yeni 3 aylık olduk kilomus 6700. 3 aydan once ve 7 kilodan önce kullanmayin dio aciklamasinda simdi biraz daha beklesem mi yani siz naptiniz??
Ben de verdim solomombaby kangru. ben penguenli olanı aldım beyaz yaz için güneşi çok çekip terletmesin diye. oğlum ayın 1'inde 4 aylık oluyor nerdeyse 7 kilo. inşallah memnun kalırız.

kızlar oğlum 1 şubat doğumlu. az eğimli bir yere yatırsam kalkmaya çalışıyor. biraz da kalkabiliyor. bazen de ellerini tuttuğumda bu refleksi gösteriyor. bazen yardımcı olup biraz doğrulmasına kısa bir süreliğine izin veriyorum hevesini kırmayayım diye. kalkamadığında basıyor çığlığı. siz böyle bir durumda ne yapıyorsunuz? Bir de kollarını altından destekleyip bazen yere basmasına izin veriyorum çok hoşuna gidiyor. herhalde bir zararı olmaz bu yaptıklarımın.

X