2017 Şubat Anneleri

Ben de korkuyorum ormanlar yanıyor bombalar patlıyor bu nasıl dünya güvenle yaşatabilecek miyim çocugumu? Koruyabilecek miyim? Çok zor...

Sarı akintin mi var ? Bende de var o iki gundur hatta bugün yine tam kahve de değil tam seffafta değil öyle bi akintim var yarın tahlillerim için gitcem soylicem bakalım ne dicek bu duruma
Dunden beri 3-4 kere koyu sarimsi bi akinti var canim ara ara. Aklima ilk enfeksiyon geldi. Cumartesiye alindi randevum,gidince testlerde cikar bakalim.

Günaydın kızlar.. Sabah dr a gittim. Keseyi gördük. Benim hesabıma göre 5+4 , dr da 5 haftalık, henüz bebek ve kalp atışı için erken, bayramdan sonraya inşallah dedi. Kesenin boyutu haftasına göre iyi dedi. Sevindik, gülüştük, çıktık.
Sizce de erken mi ya 5 hafta için bebeği görmek. Ayhh ben bu bayramı nasıl geçiricem

Oh super yaa gozumuz aydin :) Testlerini falan yaptirdin mi?
yok testler için erken hem her test uygulanamıyormuş ikizlerde hormonlar çok yüksek olduğundan testler çok yanıltıcı oluyormuş 3lü tarama yapamıcaz mesela dedi doktorum.3hafta sonra tekrar gidicem inşallah

bayram şekeri gelmiş size 6 haftalıkken tam duyuluyor herşeyi sen biraz sabret annesi

Sorma durumlar ayni... Allah korusun hepimizi.
Iyi tatiller dilerim,bebek oncesi guzel bi dinlenme ve moral olur insallah. Bende 2 hafta sonra tatile gidecegim kismetse.

Oooo bak ne guzel bayram hediyesi iste yaa :) Hic endiselenme erken tabii 5. hafta kalp atisi ve bebek icin. Bayram sonra gorursun insallah . Gozunuz aydin :)

yok testler için erken hem her test uygulanamıyormuş ikizlerde hormonlar çok yüksek olduğundan testler çok yanıltıcı oluyormuş 3lü tarama yapamıcaz mesela dedi doktorum.3hafta sonra tekrar gidicem inşallah
Yok canim taramadan ziyade kan testleri,idrar testi,toksoplazma falan. Bana doktorum kalp atisini duyunca yapariz demisti de o yuzden merak ettim.

Gunaydin kızlar. Bugün benim midem gayet iyi ama nedense rahatsizim bu durumdan. Aksi bir durummu var acaba. Orucluyum ondan mi acaba diyorum. Paranoyak oldum ya..

premesis diye bir hap verdi.. Ancak zofran kullananlar da var.. Bu haplar gerçekten işe yarıyor. Doktorunuza danışıp alabilirsiniz

Premesis mi bende onu aldım hiç fayda etmiyor hiç.. Geçen acilleşip gidince artık bana dramim verdi o işe yarıyor fakat evdeyim diye katlanıyorum.. Bayram da ve dışarıda işim olunca kullanvm

premesis diye bir hap verdi.. Ancak zofran kullananlar da var.. Bu haplar gerçekten işe yarıyor. Doktorunuza danışıp alabilirsiniz

Premesis mi bende onu aldım hiç fayda etmiyor hiç.. Geçen acilleşip gidince artık bana dramim verdi o işe yarıyor fakat evdeyim diye katlanıyorum.. Bayram da ve dışarıda işim olunca kullanvm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…