2017 Şubat Anneleri

Ya ne kadar düşünceliymiş eşiniz. Çok güzel bir hatıra .

aynen eşim de bilezik alalım dedi niye onu satariz sıkışınca istemem dedim

bnm oglan hala 90 cc iciyor daha fazlasini istemiyor tek öğünde bi kac kere 120 verdm sadece ama kutuda yazana oranla daha sık istiyor gunun toplami normal oluo hatta biraz üzerine cikio. biz de 3 aylik olduk bgn
90 çok az ama emiyor mu sadece mama mı veriyorsun?

Ya ne kadar düşünceliymiş eşiniz. Çok güzel bir hatıra .
Can'ım sağolsın doğum da kimse olmayınca o kaldı ilk Bebek de ikimizde anlayamadık bu zor bir doğumdu odada tüm sancılara tanık oldu ne yaşadıysam acıyı çekmesem de bende doğum yapmış kadar oldum diyor çok korkmuş bana söylememiş ama ay buraya yazınca gidip izleyesin geldi merak ettim çığlıklarımı duymak istemesem de kızıma saklayayım

Doktora gittiniz mi inş birşey yoktur bebeğinizde benim kuzenim de vardı omurilik eğriliği ama tedavi işe düzeldi...

Cevapladigniz icin tesekkur ederim.sabah erkenden kalkip koyulduk yollara burda mas

Evet beni cok ama cok mutlu etti lakin kizim dogali 3 ay oldu bi fotosunu cikarttirip koyamadim

Geçti gitti çok şükür o zamanlarda , tabi sorsak hepimiz tekrar yaparız ama. İnşallah en güzel zamanlarını görmek de hepimize nasip olur.
Ayy evet o işin bide çığlık meselesi var.

devlet hastanesinde takiyolar mi cnm kadın dogumcu mu takiyor yoksa hastanede Ebelere mi yönlendiriolar? bn de önünüzdeki ay aile planlama merkezine gidecktm ama hastane daha yakin

devlet hastanesinde takiyolar mi cnm kadın dogumcu mu takiyor yoksa hastanede Ebelere mi yönlendiriolar? bn de önünüzdeki ay aile planlama merkezine gidecktm ama hastane daha yakin
Valla cnm ben özele giderdim genelde. Sonra kadın doğumcu bi doktora bi ara muayene olmaya gittim devlete. Çok çok memnun kaldım. Ve kendisi taktı ayrı bi aile planlaması diye bi odada.

Kızımın saçları çok dökülüyordu hep ağzına giriyordu doktoru kesin dedi bende istiyordum ama şimdi kestik çok üzgünüm
Kıyamam çok güzeldi saçları.
Ne zaman uzar ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…