2017 Şubat Anneleri

Cnm belki ben yazmışımdır .. bizde 3 aylık olduk sayılır .. daha 1 haftadır günde 3-4 e düştü kaka sayısı ... bayağıdır 5-6 kez yapıyordu .. acaba kaka sayısı neyin göstergesi :) 2 aylıkken 6.100 gr idi.. kilosuda iyi oğlumun yediğide yarıyor yani .. sadece anne sütü ile besleniyor . Geceleri ortalam 2-3 kez emiyor ..

Merhaba kızlar. Oğlum bugün 96 günlük uzun bir süredir elleri hep ağzinda.. Son günlerde iyice artırdı... Hatta emmeyip cignedigini farkettim, acaba diş belirtisi mi? Erken değil mi henüz?

Kaka sayısı da çok seyreklesti. 3-4 günde bire düştü...

Canim benim oglan oyleydi eli hep agzinda ama cigneme seklinde beraberinde asiri salya vardi hep huzursuzdu o donem ve 4. Ayin ilk haftasi alt iki tavsan dis patladi ama bebeklerimiz suan oral donemdeler yani dis dunyayi agizlariyla kesfediyorlar suan nesnelere ulasma tutma tam gelismesugi icin sadece elerini parmaklarini agzilarina aliyorlar ve inceliyirlar onalari

Canım salyasi da var uzun bir süredir. Pek huzursuz değil ama bana da disi erken çıkarıcı gibi geliyor...
Ellerini uzun zaman önce keşfetti çünkü, ama bu çiğneme yeni başladı.
Hayırlısı bakalım...

benımkıde alt dudagnı emıo diş sanırım kaşınıo demekkı

Aynen 7 kilo yA az diyen bile çıkıyor deli oluyorum ne olsun 10 kilo mu olsun bebeler benimki 3 ay 1 haftalık ve daha yeni 6 kg oldu zayıf olduğu belli herkes mama ver diyor ama gelişimi iyi. Gayet güzel emiyor süt de var ve huzursuz değil. Bizde alerji şüphesi var o yüzden kilo alımı yavaş olabilirmiş. Zaten de hareketli bir çocuk. Genetik de önemli eşim gece yatmadan önce cips ve gazoz tüketir kahvaltıda bir somun bitirir ve 65 kilo ona çekmiş heralde. Siz de öyle yiyip de yememiş gibi gösteriyorsanız bebe de öyledir belki

Benimki de çiğniyor yA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…