2017 Şubat Anneleri

Hadi uyuyalım gün aymasin bize bı sure gece de kalalım olma mı :uykucu::uykucu:

Kızlar benim oğluş haftaya 4 aylık olacak.
Abiden kalan chicco polly mama sandalyemizi çıkardık. Artık bizimle birlikte sofrada oturuyor. Küçük boyu ile pek şirin görünüyor :)
3 kademeli olduğu için orta kademede oturtuyorum. Ana kucağında oturmuş gibi oluyor.
Önüne de oyuncak koyuyorum ,çok güzel zaman geçiriyor. En azından ben yemek filan yaparken biraz oyalanıyor...
turuncuu bnm oğlanda 4 ay 8 günlük çok oturmak istiyor kucağa koyunca dikeliyor ama ben korkuyorum sen oturtmuşsun tecrübene güveniyorum bide o istiyor ben izin vermeyince acaba gelişiminemi engel oluyorum diyorum maşallah başınıda çok erken dik tuttu napim sence

en minyon bebişlerden biri benimki galiba. görenler maşallah diyip duruyor yapı olarak yanaklı ve dolgun duruyor ama 3. ay kontrolümüzde 5180di kgsu. burda 7 kg okuyordum o zaman insan üzülüyor evet. ilk aylar özellikle. günlük 20gr almış dedi doktorumuz sınırmış. mama tavsiye etmedi sürekli emiyor istediği zaman. bakalım bu ay ne kadar almış olacak. sonuçta ağlamıyor mutlu bir bebek genel olarak demek ki yapısı bu kızımın diyorum:ukala:

X