2017 Şubat Anneleri

Kızlar uygun fiyatlı ,uni baby kalitesinde ıslak mendil arıyorum.
Uni baby çok güzel ama benim oğlan günlük 6-7 bez kaka yaptığı için dayanmıyor.
Huggies yenidoğan aldım ama pişik yaptı.
Şimdi yeni mendil arayışındayım :/
Ben sleepy kullanıyorum canım gayet memnunum fiyatı da çok uygun :)

Bu arada solomombaby kangurumuz geldi. Çok sevdik biz ama dışarısı için bir çözüm bulmalıyım. Malum kemeri belden bağlıyorsun ve ben kapalı olduğum için arkadan çirkin bir görüntü oluşuyor :/
Ferace ince olduğu için kemer sıkıyor ve toplanıyor. Yürüdükçe yukarı toplanıyor feracem. Bunun için çözüm bulabilirsem çok yakında parklara atarız kendimizi :))
Hangi deseni aldın bende değişime göndermiştim kargoya verceklermis bugün artık bende cikcam dışarı :) kemer arkadan çirkin duruyor derken canım askilari mı diyosun

Face de okudum birinin bebeği düşmüş Bebek arabasından Allah korumuş çok üzüldüm şimdi okuyunca kırığı varmış ben hiç emniyet Kemer'ini takmıyorum pusette de araba da da artık takmak gerekiyor galiba takınca durmayacak gibi geliyor takıyor musunuz siz?
Ben hep takıyorum korkumdan durmazsa ac cikar zor oluyor ama olsun hatta arabada oto kemeri ile dr bağlıyorum koltuga gittigimiz mesafe ne olursa olsun.

Süt gelirse emiyo. Bazı günler sesi çıkmıyo emiyo bazı günler cırcır ağlıyo.dereotu ve hurma süt yapar dediler bende yapmadı .lactamil alıyorum meme dolu gibi sert yine a almiyo ağlıyo .ayakta emiyo ama ayakta sesi çıkmıyo etrafa baka bka emiyo.1 aydır böyle. Biberondan mi dedim ama doğar doğmaz biberonla besleniyo. Dr browns biberonları gazi çabuk cikartiyo
Meme reddi olabilir mi ayakta emiyor demişsin uyku mahmuruykrn ver benimki sadece öyle alıyor biz 800 aldık ilk iki ay çok iyi dedi dr muz doğum kilomuzda fazla olunca ortalamanın üstü dedi sağlık ocağı gece de emzirin dedi 1100 almış gece emzirincekendi dr muz gerek yok uyuyun dinlenin gece diyor en iyi anne karar verecek sanırım

Kızlar uygun fiyatlı ,uni baby kalitesinde ıslak mendil arıyorum.
Uni baby çok güzel ama benim oğlan günlük 6-7 bez kaka yaptığı için dayanmıyor.
Huggies yenidoğan aldım ama pişik yaptı.
Şimdi yeni mendil arayışındayım :/
Can'ım biz baby me yeni doğandan bir koli bitirdik ben çok memnun kaldım ilk hastane de unibaby üçlü kullandım oğlumda bezden çok mendile para verdik hassasdı kıza çok şükür sorun olmadı kolide 24 paket var önce deneme amaçlı üçlü al istersen yarı yarıya ücreti en az iki ay gidiyor o kutu. Şimdi ondan kalitesi daha iyi diye baby me devam mendilini aldım üçlü eğer sorun olmazsa ona geçicem ebebek den temin edebilirsin yada internetten

M Mavis67 cnm birde göğsün taş gibi olmasından ziyade sütünün kalitesi önemli bunun içinde protein haftada en az iki kere öğün atlamama bol su öğünler zor bizde ama taş gibi meme de önsüt fazla oluyor Bebek yağlı süte ulaşması zor çünkü önsüt ile mideyi dolduruyor yumuşak meme terbiye olduğu bebeğin ihtiyacı kadar süt üretiyor Bebek ne kadar sık emerse sütte artıyor buraya bende yazdım göğsüm dolmuyor vs diye bazen kız emdiği halde 50/60 cc çıkıyor memeden psikolojik bazende10/20 çıkartamadınız oldu sağmıyorum o yüzden çişli bezi var mı keyfi yerinde mi kilo tartıda artıda mı yetiyor bana

Ben sleepy kullanıyorum canım gayet memnunum fiyatı da çok uygun :)
Yenidoğanı var mı onun yoksa herhangi bir sleepy mi alıyorsun?
Popişimiz biraz hassas ,o yüzden kararsız kalıyorum .
Huggies aldım 12 li ,elimde patladı. Şimdi temkinli yaklaşıyorum :)

Hangi deseni aldın bende değişime göndermiştim kargoya verceklermis bugün artık bende cikcam dışarı :) kemer arkadan çirkin duruyor derken canım askilari mı diyosun

Biz siyah üzerine renkli kuş desenini aldık. Feracem siyah olunca uyum sağlasın dedik :)
Kemerden kastım şu beline bağlanan canım. Bel çukuruna oturunca yürüdükçe ferace toplanıyor üste doğru.
Feracenin üzerine kemeri gizlemesi için ince uzun kolsuz bir yelek diktirsem işimi görürmü acaba diye düşünüyorum.
Çok sevdiğim için iade etmek istemiyorum. Koala yavrusu gibi yapışık geziyoz evde :)))

Can'ım biz baby me yeni doğandan bir koli bitirdik ben çok memnun kaldım ilk hastane de unibaby üçlü kullandım oğlumda bezden çok mendile para verdik hassasdı kıza çok şükür sorun olmadı kolide 24 paket var önce deneme amaçlı üçlü al istersen yarı yarıya ücreti en az iki ay gidiyor o kutu. Şimdi ondan kalitesi daha iyi diye baby me devam mendilini aldım üçlü eğer sorun olmazsa ona geçicem ebebek den temin edebilirsin yada internetten

Eşim bugün yine uni baby alacaktı e-bebekten. Onun yerine baby-me ve sleepy aldırayım denemek için. Umarım pişik olmaz. Yeni iyileşti zaten popişimiz :/

Biz siyah üzerine renkli kuş desenini aldık. Feracem siyah olunca uyum sağlasın dedik :)
Kemerden kastım şu beline bağlanan canım. Bel çukuruna oturunca yürüdükçe ferace toplanıyor üste doğru.
Feracenin üzerine kemeri gizlemesi için ince uzun kolsuz bir yelek diktirsem işimi görürmü acaba diye düşünüyorum.
Çok sevdiğim için iade etmek istemiyorum. Koala yavrusu gibi yapışık geziyoz evde :)))

Eşim bugün yine uni baby alacaktı e-bebekten. Onun yerine baby-me ve sleepy aldırayım denemek için. Umarım pişik olmaz. Yeni iyileşti zaten popişimiz :/
Unibaby ile yarıştığını söylüyor kim kullansa çevrem de kokusuz yeni doğanı cnm saf su katkısız devam olanı zeytinyağlı ben kullanmadım kullanınca yazarım eğer hassas ise yeni doğan dene istersen daha sonda devama bakarsın sleepy denemedim ama kokusuz ise siz memnun kalırsanız paylaşırsan bizde deneriz pişik korkuma aynısıyla devam ediyorum

Yok canım normal sleepy hiç yenidoğan bişey kullanmadım çok şükür öyle aman aman pisik olmadı az olunca da Nivea pisik kremiyle geçiyor şükür

Aaa bende ondan aldım yani yıldızlı almıştım değişime gönderdim kabul ettiler onunla degisiyorum :)) bende sevmiştim sonra deseni yüzünden soğudum o kuş lu daha çekici geldi :) feraceyle parduseyle hiç denemedim ama dün biri boba modeliyle göndermişti onda toplanma olmamis gibi sanki

Yarın oğlumu anneme bırakıp diş doktoruna gideceğim sağdığım sütü Nasıl götürsem aramızda yarım saatlik mesafe var tecrübeli arkadaşlar bir akıl verin

M Mavis67 cnm birde göğsün taş gibi olmasından ziyade sütünün kalitesi önemli bunun içinde protein haftada en az iki kere öğün atlamama bol su öğünler zor bizde ama taş gibi meme de önsüt fazla oluyor Bebek yağlı süte ulaşması zor çünkü önsüt ile mideyi dolduruyor yumuşak meme terbiye olduğu bebeğin ihtiyacı kadar süt üretiyor Bebek ne kadar sık emerse sütte artıyor buraya bende yazdım göğsüm dolmuyor vs diye bazen kız emdiği halde 50/60 cc çıkıyor memeden psikolojik bazende10/20 çıkartamadınız oldu sağmıyorum o yüzden çişli bezi var mı keyfi yerinde mi kilo tartıda artıda mı yetiyor bana
Benim de bi kaç gündür kafama takıldı yaa acaba göğsüm dolmuyormu diye sıkınca var tabi ama yumuşak hep bide ilk aylarda sütümün dolduğunu hissediyorum sızı oluyordu göğüs tabanımda ama şimdi yok öyle biley üstelik çiş sayısı da azaldı iki gündür. Islaklık göstergesi yanmıyo resmen çok az. Niye acaba ama kakası yoğun ve yeşil renkli?

Canım ben unibaby yenidoğan kullanıyorum en başından beri ama eşim bir kere dalgınlıkla unibaby sensitive almıştı , bir kere de deneyelim diye dalin yenidoğan çıkarmış onu aldık, dalinin su ve pamuk yazan yenidoğanının içindekiler kısmına bi baktım çeşit çeşit asitler mi istersin ne olduğunu bile anlamadığım kimyasallar mı bir paragraf içindekiler vardı:) unıbaby sensitive i de bir kenara koymuştum yanlış aldığı için çok da bakmamıştım bile ama geçenlerde yenidoğan bitince bi bakayım dedim o da hemen hemen yenidoğan gibi asit vs yok iki adet içindekiler içeriği var kullandım ve sorun da yaşamadım. Yenidoğan ın 3 lüsü 18 tl falan ( Migros'ta 26 tl tabi o da nasıl bir kazıklamaksa:)) ) , sensitive de 3 lüsü 14 lira sanırım . Çok çok ucuz değil ama bir tık daha tasarruflu..

Ay ne çok yazdım ya detaylı detaylı :) kendim yoruldum okuyana Allah sabır versin :)))

Canım ben unibaby yenidoğan kullanıyorum en başından beri ama eşim bir kere dalgınlıkla unibaby sensitive almıştı , bir kere de deneyelim diye dalin yenidoğan çıkarmış onu aldık, dalinin su ve pamuk yazan yenidoğanının içindekiler kısmına bi baktım çeşit çeşit asitler mi istersin ne olduğunu bile anlamadığım kimyasallar mı bir paragraf içindekiler vardı:) unıbaby sensitive i de bir kenara koymuştum yanlış aldığı için çok da bakmamıştım bile ama geçenlerde yenidoğan bitince bi bakayım dedim o da hemen hemen yenidoğan gibi asit vs yok iki adet içindekiler içeriği var kullandım ve sorun da yaşamadım. Yenidoğan ın 3 lüsü 18 tl falan ( Migros'ta 26 tl tabi o da nasıl bir kazıklamaksa:)) ) , sensitive de 3 lüsü 14 lira sanırım . Çok çok ucuz değil ama bir tık daha tasarruflu..

Ay ne çok yazdım ya detaylı detaylı :) kendim yoruldum okuyana Allah sabır versin :)))

Senditive in dokusunu pek beğenmedim ben canım ya. Sanki popoyu silerken yapışıyor gibi. Favorim yenidoğan ama o da ocağımıza incir ağacı dikecek gibi :)))
Acil çözüm bulmalıyım

Bu arada boncuk damadım mustakbel eşinin son fotosunu gördü mü :oops: ben boncuk kızar kızım biraz üsturuplu giy dedim ama gençlik hevesi işte dinletemedim:KK48::KK31: TuRuNCu TuRuNCu

Aman allahımmmm. :KK200:
Yeni gördüm resminiziii. :KK36:
Oğluşum biraz bozuldu , şuan içine kapanıp kendisini uykuya verdi. :KK17:
Tamam erkek tarafı olarak kılık kıyafete pek karışmak istemeyiz ammaaaaaa ....
Sence de çok transparan olmamış mı :110:
(Yerim o memişleri :KK70:)

Önü açık pancolar var ondan kullanabilirsin aynisindan yazlik diktirirsin sirtin kapalı olur onunde iki yandan sal gobo sarkar

TuRuNCu TuRuNCu , A Alyasena , tereyagli ekmek tereyagli ekmek cevaplarınız için teşekkürler kızlar.Facebook ve ig kullanmıyorum.Bez ağırlığı gün içerisinde toplamda13 yemek kaşığı ise doyuyor olduğunu öğrendim sayesinizde....Gecen haftalarda sağlık ocağı tartıldı.1 haftada ne kadar kg alıyor bakalim dediler ve haftada 220 gr almış.Süt kalitesi ve miktarının artması için yeni keşfettiğim taze beyaz dut ve semizotu inanılmaz süt yaptı bende.

TuRuNCu TuRuNCu , A Alyasena , tereyagli ekmek tereyagli ekmek cevaplarınız için teşekkürler kızlar.Facebook ve ig kullanmıyorum.Bez ağırlığı gün içerisinde toplamda13 yemek kaşığı ise doyuyor olduğunu öğrendim sayesinizde....Gecen haftalarda sağlık ocağı tartıldı.1 haftada ne kadar kg alıyor bakalim dediler ve haftada 220 gr almış.Süt kalitesi ve miktarının artması için yeni keşfettiğim taze beyaz dut ve semizotu inanılmaz süt yaptı bende.

Maaşallah..
harika kilo alımı olmuş canım.:KK66:
Taze dut çıksa da alsak bizde bol bol. Buralarda henüz yok.
Bol bol süt olsun bebişine :KK66:

Senditive in dokusunu pek beğenmedim ben canım ya. Sanki popoyu silerken yapışıyor gibi. Favorim yenidoğan ama o da ocağımıza incir ağacı dikecek gibi :)))
Acil çözüm bulmalıyım

Aman allahımmmm. :KK200:
Yeni gördüm resminiziii. :KK36:
Oğluşum biraz bozuldu , şuan içine kapanıp kendisini uykuya verdi. :KK17:
Tamam erkek tarafı olarak kılık kıyafete pek karışmak istemeyiz ammaaaaaa ....
Sence de çok transparan olmamış mı :110:
(Yerim o memişleri :KK70:)
Önü açık pancolar var ondan kullanabilirsin aynisindan yazlik diktirirsin sirtin kapalı olur onunde iki yandan sal gobo sarkar

X