2017 Şubat Anneleri

Biz 80 günlüğüz ve günde 5-6 kaka yapıyor ... toplamda 10 bez değişimi oluyor . Çişli bezlerde epey ağır :) haklısın kulak olabilir .. sağol Cnm

benımkıde uykuya dalmak ıstedgnde yapıyor emzık verıorum hemen uyuyor emzıgı attıgı ıcın elımle tutuyorum agzında

Biz 80 günlüğüz ve günde 5-6 kaka yapıyor ... toplamda 10 bez değişimi oluyor . Çişli bezlerde epey ağır :) haklısın kulak olabilir .. sağol Cnm
benımkı uc gunde veya dort gunde bır kaka yapıyor yaptıgındada hatrı sayılıyor yanı cıslı bezde gunde dort defa degstırıyorum

Acaba yanagina değdiği icin meme mi saniyor ?

hic belli olmaz bnm sancim 0-20 arasi ama daha cok 0 a yakin cikiodu hep. 40+0 muayenemde de hic bi belirti sancı yoktu sabah. oglene dogru sancilar hahif hafif oldu gece bi siddetlendi sabaha kadar kivrandim durdum suniye gerek kalmadi cok siddetliydi sancilarim...bebegi kanala yerlestrmek icin emekler pozisyonda durup kalcanin saga sola attirma plates topunda kalca dondurme saga sola arkaya one kalcayi attirma plates topunda ziplama bol yürüyüş korunmasiz ilişki tuvalete oturur gibi comelip kalkma bagdas kurup oturma bunlari deneyebilirsin. yiyecek olarak da hurma. .saglicakla kavusursun insallah bebegine allah yardimcin olsun. .

Cnm bir arkadaşında bebeğinin idrar rengi sarı olunca suyu artır demiş doktor . Az içince öyle oluyormuş. Sordunmu sen doktoruna ?
Soramadım teli kapalı. İzne çıkmış dediler. Başka doktora gitmek istemiyorum. Emziriyorum ama acaba su mu içirsem ki?

İlk anneler gunum ve en güzel hediyem şuan kucağımda annelik gerçekten başka bişey mis onun canı yandığında seninkinin de yanması o agladiginda seninde aglaman yüzüne baktığında bile gözlerinin dolması gözlerine bakarak sana gulmesinin içini eritmesiymis kendini özel hissetmek mis uyumasa ne sıkıntısı var uyusa hasta mı niye bu kadar uyuyo .... Vs vs kısaca her zaman dediğimiz gibi annelik delilik mis ama bı o kadar da güzelmiş özel mis Rabbim bu duyguyu tattirdi şükürler olsun elhamdülillah kiiii banabu kutsal ligi yaşattı isteyen herkese bekleyen herkese nasip etsin kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın Mevla'm ... Anneler günümüz kutlu olsun ...

Canım şimdiye kadar hep anne sütü verdiysen hiç mamaya başlama..
Dolu dolu olan bezler zaten doyduğunun en iyi belirtisi. Ellerin ağızda olması zamanla daha da artıyor. Bizimki hırslanıp yumruğu ağzına sokmaya çalışıyor :)
Her şeyi emmek istiyor. Yani normal bir süreç.
Huzursuz davranışları ise artık keşfetmeye başlıyorlar dış dünyayı....
Özellikle dolu bezler ve mamayı diliyle itmesi tok olduğunun çok net göstergesi

Buralar yine sessizleşmiş . Dünürüm nerdesin TuRuNCu

Canım yoğundum bir kaç gündür. Annemler umreye gittiler. Bugün dönüyorlar. Ben de döndüğünde süpriz olsun diye temizlikçi ayarlayıp evi dip köşe temizlettim. O yüzden pek bakamadım buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…