2017 Şubat Anneleri

fillingtheblanks fillingtheblanks canım kanunda süt izinlerinin toplu kullanılabileceği ya da kullanilamayacağı ile ilgili bişey yazmıyor açık var. dediğin gibi idarenin takdiri sanırım. peki dilekçende talep ediyorum gibi mi yazdın yoksa kullanılıp kullanilamayacagi konusunda tarafıma bilgi verilmesi gibi mi yazdın. uygun bi ifadeyle Kanundaki boşluktan yararlanilabilir belki. teşekkürler şimdiden

fillingtheblanks fillingtheblanks canım kanunda süt izinlerinin toplu kullanılabileceği ya da kullanilamayacağı ile ilgili bişey yazmıyor açık var. dediğin gibi idarenin takdiri sanırım. peki dilekçende talep ediyorum gibi mi yazdın yoksa kullanılıp kullanilamayacagi konusunda tarafıma bilgi verilmesi gibi mi yazdın. uygun bi ifadeyle Kanundaki boşluktan yararlanilabilir belki. teşekkürler şimdiden

Ben önce konuştum kullanabilirsin dedikleri için dilekçe verdim, o yüzden 8 mayısta biten doğum iznimi takiben süt iznimi toplu olarak kullanmam hususunda gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim diye dilekçe verdim, personelde günü hesaplayıp beni aradılar

Arkadaşlar ben sadece mama ile başlıyorum o yüzden 5. Ayın başında yavaş yavaş başlayalım dendi. Keşke anne sütü alsaydı:KK61:

Dr lar öyle diyorlar ama sonuçta mamalar da çocukların yapısına uygun hazırlanmış bence mama vermek daha iyidir çocuk zaten hayatı boyunca yemek yiyecek ki zaten yediklerimiz de ne kadar doğal ne kadar vitaminli orası tartışılır. :KK43:

Neden anne sütü almadı? Şuanda sütün var mı hiç? Yoksa tamamen kesildi mi? Anne sütünü arttırabilirsin varsa birazcık. Emzirme kampına girebilirsin çok kişi var o şekilde sütünü arttıran :KK66:

Blackflowerr Blackflowerr canım sen de mi antepteydin? Hangi çocuk dr na gidiyorsun? Çalışıyor musun?

Ne çok soru sordum di mi :KK70:

Ben rapor almaya çalışıyorum sizde durumlar nasıl diye soracaktım :)))

Bunu düşünemiyorum:KK47:
Hatta ben ikinci çocuğu düşünemiyorum.. yani şu an 31 yaşındayım zaten.. e hemen yapmayacağıma göre bi 4-5 sene geçse 35-36 oluyor, o yaştan sonra da buna enerjim ve sabrım olacağını düşünmüyorum nedense.. herkesin kardeşi olacak diye bişey yok bence.. kardeş şart diye düşünenlerden değilim.. varsın eloş da tek çocuk olsun:anne: Allah siz 2 çocuklulara gerçekten kolaylık versin çok ama çok zordur eminim.. :KK64:

Canım ben de ilk çocuktan sonra böyle düşünüyordum ama büyük oğlumun kardeş isteği ağır bastı...
Parkta bahçede gördüğü bebekleri sevmek için oyunu bırakıyordu. "Anne senin karnından ne zaman bebek çıkacak" diye sorup duruyordu yavrum. Erteliyordum sürekli taaa ki eşim bana komplo kurana kadar :ıslık:
Şuan birbirlerine gülümsemeleri bile dünyalara bedel...
Evet zor ama kardeş gibisi yok...
Hatta bu kadar zorluğa rağmen 3.cüyüde doğursam diyorum:confused:
Annelik çılgınlık olsa gerek :KK71:
(Bu arada yaş 32 )

Kızım çok fena pişik olmuş poposu değil boğum yeri bez mi sürttü kan akmış resmen en fazla üç saat kalmıştır bezi huysuz diye sinirlenmiştim çok üzüldüm :KK43: inş geçer unibaby sürdüm ama

Canım terliyorlar artık. O da pişiğe davetiye çıkarıyor..
Kalın tabaka halinde sür pişik kremini :KK66:

Arkadaşlar ben sadece mama ile başlıyorum o yüzden 5. Ayın başında yavaş yavaş başlayalım dendi. Keşke anne sütü alsaydı:KK61:

Herşey kısmet canım..
Hiç üzme kendini. Öyle ya da böyle büyüyorlar işte...
Yeter ki sağlıklı olsunlar..
Ek gıdaya yoğurtla başlamanı tavsiye ederim ve adı üstünde "ek gıda"...
Sadece ufak miktarlarda verin.
1 yaşına kadar ana gıda "anne sütü ,mama veya süt" olmalı..

kizlar bgn iş yerime sut iznini toplu kullanma olayını sordum davyok oyle bisi yapamioruz dediler hastanede calisiyorum da daha once boyle kullanmak isteyenler olmus saglik Bakanlığına görüş sormuşlar olmaz demis o yüzden bizimkiler izin vermedi anlayacaginiz...

günaydın güzel annişlerrrr. uzun zaman sonra burdayım:) bnm oğluş tam 4 aylık oldu şükürler olsun öptük sizi:)

Eklentiler

• 18449288_1494070533978047_2930129535910759431_o.jpg
    18449288_1494070533978047_2930129535910759431_o.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 78
mamada alsa ek gıdaya erken başlamayın derim sütünüz yoksada ilk 6ay sadece formül mama.. bebeğiniz ileride alerjik sorunlar yaşıyabilir yada bağırsak sorunları yaşıyabilir

Bunu düşünemiyorum:KK47:
Hatta ben ikinci çocuğu düşünemiyorum.. yani şu an 31 yaşındayım zaten.. e hemen yapmayacağıma göre bi 4-5 sene geçse 35-36 oluyor, o yaştan sonra da buna enerjim ve sabrım olacağını düşünmüyorum nedense.. herkesin kardeşi olacak diye bişey yok bence.. kardeş şart diye düşünenlerden değilim.. varsın eloş da tek çocuk olsun:anne: Allah siz 2 çocuklulara gerçekten kolaylık versin çok ama çok zordur eminim.. :KK64:
Kelimesi kelimesine kendimi okudum...
Tek ve uyumlu bir bebek, anlayışlı ve yardımcı bir eşle bile ikinciyi düşünmek çok zor geliyor bana da...
Sosyal hayatımı, eşimle birlikte geçirdiğimiz vakitleri özlüyorum....
Oğlum sağ olsun, iyi ki var...
Onunla bu düzene yeni yeni alıştım, manen ikinciyi su anlık asla düşünmüyorum...
Ya tam anne olamam ya tam eş hepsi bir yana kendim olamam gibi...
Zamanla fikrim degisirse gelir bunu okur tükürdüğümü de yalarım. :KK66:

Anne olma duygusunu çok çok seviyorum ama yetebilmek çok önemli, ben şu an oğluma ancak yetebiliyorum , bu konuda bilinçli olmak da önemli bence...

Hepinize sevgiler kızlar...

Kelimesi kelimesine kendimi okudum...
Tek ve uyumlu bir bebek, anlayışlı ve yardımcı bir eşle bile ikinciyi düşünmek çok zor geliyor bana da...
Sosyal hayatımı, eşimle birlikte geçirdiğimiz vakitleri özlüyorum....
Oğlum sağ olsun, iyi ki var...
Onunla bu düzene yeni yeni alıştım, manen ikinciyi su anlık asla düşünmüyorum...
Ya tam anne olamam ya tam eş hepsi bir yana kendim olamam gibi...
Zamanla fikrim degisirse gelir bunu okur tükürdüğümü de yalarım. :KK66:

Anne olma duygusunu çok çok seviyorum ama yetebilmek çok önemli, ben şu an oğluma ancak yetebiliyorum , bu konuda bilinçli olmak da önemli bence...

Hepinize sevgiler kızlar...

Tekçilerden biriside benim bir kızımda olsun çok isterim elbette ama ah yetememe duygusu çalışan anneyim eğerki bir cocuğum daha olursa ki babası istiyor çalışmam bu seferde oğluma haksızlık gibime geliyor .. 32 yaşına girdim .. Kısmet diyorum yinede olursa 3 sene sonra düşünürüm:)

günaydın güzel annişlerrrr. uzun zaman sonra burdayım:) bnm oğluş tam 4 aylık oldu şükürler olsun öptük sizi:)
MMaşallah oğluna. Ne güzel konseptler yapıyorsunuz valla ben yapmadim hiç belki 4 ay bitince başlarım bu fotograf işine. Seninle günlerimız aynıydı galiba senin oğlan acele etti diye hatırlıyorum.

X