2017 Şubat Anneleri

canim senin korelinin talibi cok unutun artik elayi bsk mutlu onlar :KK66: oglusun da sende yolunuza bakin hem @Famm iste veriyordu kocana kizini alirsan:super: bence degerlendir adaylari:KK54:
Dimi yanı benim çekik gözlü gamzelime kız mı yok :) ben zaten unuttum da işte onun zoruna gidiyo çabuk unutmamız :KK70:

Bugün bu kızçelere ne oldu ya benim ki de çok huysuz şimdi bayıldı bizde görüntülü aradık bastı çığlığı konuşturmadı da... Git gide daha mı zor oluyor Bebek büyütmek. Bugün halam dedi daha iki çocukla çıldırıyorum diye aramadın aferin dedi akşamına ikisi birden ağlıyorlar biri uyku da biri uyumadan huni takıcam kafam da
Bu kızçeler cazgır canım:) valla hesabina gelmeyene kadar yatmadi ayaklarim sırtım heryerim ağriyor:KK43: bir bardak çaya hasret kalıyorum. Yazmiştim saçlarim beyazladi hamilelikte boyatmaya gidemiyorum huni takacam bende yakındır :)

Iyi geceler güzel anneler oku oku sayfaları yeni bitirebildim. :) ne güzel kaynaşmışsınız ve bir araya gelmissiniz imrendim dogrusu.Incecik hatunlarsiniz.Masallah sizlere ve bebislerinize.

Gelelim bize aşı sonrası olan aglamalarimiz son hızıyla devam ediyor.Karın guruldamalari ve saatlerce ağlamaları devam etmekte.Hergun calpol yerine ıhlamur veriyorum artık.Sonucta calpol ilac.
Birde bu ağlamaların arasinda yemekli misafir geliyor zaten bütün gün kucaktayiz bu insanlar hic düşünmüyor.Çocuklu eve yemeğe gelmeyi anlayamıyorum.

Yorgunluktan sütüm azalınca dolaptan süt çıkardım ama tadı sabun gibiydi ve eksi gibi kokuyordu korkup veremedim.Sizler veriyor musunuz?Sütler nasil?
Can'ım ya düşünmezler önceden birkaç kez ararlar ki birde iyi hazırlık yapalım deli oluyorum ya bir süre ben almıycam dedim üç gün kendime gelemiyorum. Daha yenidir sütlerin eğer hava almadıysa ver bazen kilitli poşetlere koku sinebiliyor aşı konusunda ben yaptırmadığım için Bi fikrim yok geçmiş olsun

Pff 2 gecedir oğluş zor dalıyor gece uykusuna.
Emzik ve herhangi bir uyutma yöntemide işe yaramıyor. Sadece memede uyuyor.
1 saattir emiyor,dalıp dalıp geri uyanıyor.
Evde 7-8 çeşit emzik var ama almıyor.
İlk oğlumda büyük rahatlıktı benim için ama küçüğü alıştıramadım. İşim zor...
Aşık ya senin oğlan ondandır :KK70:

Ah bide itiraf edebilseler:))

Ay çok güldüm inek artı ben:)))))
Ay yazamadım bak ben itiraf ettim oğluşuma beğendim ama sözlüsü olunca kabullendim erdemdir :KK66::KK66:
Bu kızçeler cazgır canım:) valla hesabina gelmeyene kadar yatmadi ayaklarim sırtım heryerim ağriyor:KK43: bir bardak çaya hasret kalıyorum. Yazmiştim saçlarim beyazladi hamilelikte boyatmaya gidemiyorum huni takacam bende yakındır :)
Hahah:))) eşim bana evimizin ineği diyor sinir oluyorum :) sinirlendirme hep mama veririm biisürüü paran gider diyorum susuyor hemen:dondurma:
Can'ım ya valla komşu çaya çağırdı da uçarak gittim sıcakçaya hasret kalıyoruz kıyamam beyazlarla da güzelsindir eminim. Bu erkekler ne çıkarcı iyi demişsin bende süt olur diye harcamalarıma söylenme mama yese birde görücem seni diyorum susuyor ay ne yapalım sütaş gibi alışsınlar görmeye artık bir süre

Kanama biteli bir hafta oldu daha yins belim agriyor regl gibi az once pembe akinti da geldi.. ay cok yorucu bu isler ragattom hamilelikte.. zaten pko nedeniyle ara kanama cok olurdu simdi bi de emzirme döneminde olur dedi doktor halim duman.. var mi brnim gibi ? Lohusa kanamasi da 70 günü bulmustu..

Dogum yapali 67 gun oldu. 67 gun icinde leke veya kan gibi adet olmayan surem 1 hafta yalnizca :eek: ve hala adet gibi kanamam oluyir simdi:KK35:

@mbg24 oy oy paylaşılmıyor kızçen tabi gördüler kiprikleri :):):)

Ya benim sıpa kızım biberon almıyor göğsüm tıkalı süt sağdım son süt dökmeye kıyamadım oğlumun sütüne karıştırdım inek artı ben :):) inş dokunmaz eşimde kızıp duruyor manyak Mısın diye
Benim oğluşum unda kirpikleri nin aşağı kalır yanı yok pek :KK70:

Eklentiler

• IMG_20170427_083002.JPG
    IMG_20170427_083002.JPG
    26,5 KB · Görüntüleme: 57
Ay yazamadım bak ben itiraf ettim oğluşuma beğendim ama sözlüsü olunca kabullendim erdemdir :KK66::KK66:

Can'ım ya valla komşu çaya çağırdı da uçarak gittim sıcakçaya hasret kalıyoruz kıyamam beyazlarla da güzelsindir eminim. Bu erkekler ne çıkarcı iyi demişsin bende süt olur diye harcamalarıma söylenme mama yese birde görücem seni diyorum susuyor ay ne yapalım sütaş gibi alışsınlar görmeye artık bir süre
Oh afiyetolsun. Teşekkür ederim canım o senin güzelliğin :KK15:benim eşim onla bile alay ettiği için yok yaşlandin vs. Oyüzden taktım kafaya:)
Arada tehdit etmek lazım demek mevzu para olunca susuyorlar hemen:KK48:

Can'ım ya düşünmezler önceden birkaç kez ararlar ki birde iyi hazırlık yapalım deli oluyorum ya bir süre ben almıycam dedim üç gün kendime gelemiyorum. Daha yenidir sütlerin eğer hava almadıysa ver bazen kilitli poşetlere koku sinebiliyor aşı konusunda ben yaptırmadığım için Bi fikrim yok geçmiş olsun
Kız kucak istiyor ben uyutup işimi yapayım diye bakıyorum ,misafir kabul etmicem artık.Sabahın 5 inde kalkıp yemekleri yapıyorum kız uyuduğu için sonuç yorgunluktan bayılan bir anne ve ağlaması 2 katına çıkan bir bebişsss.
Sütler mart ayindan ama cok kötü geldi bana birseyi yanlış mi yaptım acaba?

Kızlar bebeklerinizin her yerini yüzüde dahil bebe yağı ile yagliyor musunuz?Kizceler kıllı olmasın sonra benim kızın bıyıkları uzadı yada bana öyle geliyor.

X