2017 Şubat Anneleri

Bu yorgunluktan daha farklı .
Böyle grip olduğun ilk gün her yerin sızlar dokunamazsın. Yürümek bile zor gelir ya ,işte öyle bir şey...
Diyetin sıkıntı olacağını düşünmüyorum açıkcası. Diyetisyen kontrolünde yapacağım zaten. Bakalım artık..
B12 demir eksikliğide olabilir canım hamileliktebenim bu ikisi çok düşüktü iğne vuruluyordum doktor bana demiştiki şuan değil ama eğer ipneleri vurulup değerlerini yükseltmezsen doğumdna sonra çok bitkin düşersin demişti seninde öyle birşey olabilir ya bende doğumda belimi çok zorladım galiba bebeği değişirken eğer ayakta eğilerek değişiyorsam belim kopuyor ağrıdan

Kızlar bebeğim emmiyordu sagdigimda ise damla damla geliyordu . Kardeşimin düğünü dolayısıyla üstüne düşüp sagmadim fırsatım olmadığından ve bugün denedim birkaç delikten birden damla damla beyaz süt geldi makina çok güçlü olmadığından mi nedir çok yavaş geliyordu elimle sıkıyorum birkaç delikten birden beyaz beyaz çıkıyor Kaç gündür sagmadim yok oldu geri gitti sanıyordum.Bugün şans eseri denemek istedim sizce cogalmismidir daha kuvvetli makina mi alsam var mı tavsiyeniz ne yapabilirim bebeğim hala emmiyor reddediyor ısrarla kıyameti koparıyor çok üZülüyorum :KK43:

Kızlar bebeğim emmiyordu sagdigimda ise damla damla geliyordu . Kardeşimin düğünü dolayısıyla üstüne düşüp sagmadim fırsatım olmadığından ve bugün denedim birkaç delikten birden damla damla beyaz süt geldi makina çok güçlü olmadığından mi nedir çok yavaş geliyordu elimle sıkıyorum birkaç delikten birden beyaz beyaz çıkıyor Kaç gündür sagmadim yok oldu geri gitti sanıyordum.Bugün şans eseri denemek istedim sizce cogalmismidir daha kuvvetli makina mi alsam var mı tavsiyeniz ne yapabilirim bebeğim hala emmiyor reddediyor ısrarla kıyameti koparıyor çok üZülüyorum :KK43:

Onceden boyle gelmıyormuydı canım. Bebeğine ne verdin pekı bu zaman kadar anne sutu vermedin mı hıc? Dediğin gobi emiş gücü fazla olan bır pompa al manueller daha ıyı bence. İnşallah bebegomde memeyi kabul eder ısrar et pes etme sakın.

Ay ne düşünceli dünür görüyomusun bohça bilem yolluyo kızımaaaa:21: Loveali Loveali olsa göndermeyi bırak bizdeki bohçaları yerdi:KK70: benim de bi kere gelmişliğim var oraya sultan sofrası diye bi yerde Kayseri mantısı yemiştik yemez olaydık:kusmuk:insan bilmeyince gittiği yeri öyle madara oluyor işte:KK48: bilsem dünürüm orda nerde ne yenir sorardım ayol:kahve:

Bohçalar feda olsun gelin kızıma.:KK200:
Kurban olurum onun o güzel gözlerini yaradana :KK36:(kalpler oğluştan eloşa:))
Ben de pek bilmem buraları dünürüm. Yurtdışında doğdum büyüdüm. Sonra farklı bir şehire gelin gittim. 1.5 yıldır kayserideyim.
Siz gelin ben size kendi ellerimle mantı açarım :hamarat:

Gelin bohçasımı:)) ay alemsiniz

İveeet ,gelin bohçasıı :halay:

Senden de hiç beklemezdim bi eloş a sattın beni yazık :KK12::KK12:yarin öbür gün senide kandirsin da gör gününü

Bi kere hazır bulmadım bende yaptım götürdüm bişey :63:

Ayy kuzum seni satmam hiç biliyorsun ama şimdi karşımdaki dünür olunca mecburen birlik oluyorsun işte.:KK45:
Hem söz kestik biz ,bohçada göndereceğim.
Eloşum boncuğumu bırakmaz artık. Dimi mbg24 mbg24 :sopa:

Kıxlar neredeyse 80 gun oldu ve hala adet olmadım ben aranızda boyle olan var mo?

98 günlüğüz biz ve hala adet görmedim..

Tamam anladım ben kiyamaaaaammmmm :KK70: :lülülü::confused:

Çok fenasıııınn :halay:

Ben de pek bilmem buraları dünürüm. Yurtdışında doğdum büyüdüm. Sonra farklı bir şehire gelin gittim. 1.5 yıldır kayserideyim.

Ayy kuzum seni satmam hiç biliyorsun ama şimdi karşımdaki dünür olunca mecburen birlik oluyorsun işte.:KK45:

Heee tabi tabi satışa getirdin bu @mbg24 te sana yapacak aynısını :KK12: niye fenaymisim :confused::confused:

Kanama biteli bir hafta oldu daha yins belim agriyor regl gibi az once pembe akinti da geldi.. ay cok yorucu bu isler ragattom hamilelikte.. zaten pko nedeniyle ara kanama cok olurdu simdi bi de emzirme döneminde olur dedi doktor halim duman.. var mi brnim gibi ? Lohusa kanamasi da 70 günü bulmustu..

Ay canım dünürüm eminim Kayserililerden de iyi yaparsın sen .. pırpırım kalpleri kucaklayıp mışıl mışıl uyudu boncuğun hayaliyle:KK36:

Sen bakma Loveali Loveali ye benim eloşum onun oğluna hiç söz vermedi ki yarı yolda bıraksın.. hayal dünyası geniş bunun birazcık ondan öyle diyo:-) boncuğun boncuğumdur bundan böyle annesi sen merak etme :anne:

Heee tabi tabi satışa getirdin bu @mbg24 te sana yapacak aynısını :KK12: niye fenaymisim :confused::confused:

Hiç uğraşma artık bozamazsın cicim :63:

:KK47:

X